Dodaj do ulubionych

wozek do 1200 dla marcowgo dziecka

02.02.14, 17:19
Moxecie polecić cos w granicy 1200-1300? Uzywany odpada, bo już kiedyś kupiłam spacerowke i okazala się uszkodzona. Dziecko marcowe, wiec na jesieni pewnie już do spacerówki się przesiądziemy. Może sa jakies fajne nie za ciężkie wozki 2w1 ewentualnie 3w1. bo sama gondolke to ciężko dostać w niskiej cenie...
Edytor zaawansowany
  • djulliet 02.02.14, 18:01
    na bobowózkach jest zestaw Quinny Speedi za 1299, widziałam też w styczniu promocję na Micralite Toro z gondolą w granicach 1350zł, poza tym z nowych w tej cenie to raczej tylko polskie marki typu Jedo, Delti. choć może jeszcze dziewczyny coś podrzucą godnego uwagi
    No i może napisz jakiego wózka potrzebujesz (miejskiego, terenowego) będzie łatwiej doradzić smile
  • patir23 02.02.14, 20:47
    Raczej miejskiego będzie bardziej używany po jeździe na chodniku, drodze utwardzonej i podworku. Nie mega ciezki... czekam dalej na jakies propozycje...
  • monika_kas 02.02.14, 20:52
    to może bebetto nico?

--
    www.youtube.com/watch?v=PuFmSdqVybU
  • patir23 02.02.14, 21:10
    a lekki jest w miare? i wg Was jakie kola lepsze pompowane czy te piankowe? w sumie na wyglądzie gondolki to mi tak nie zależy bardziej skupiam się na tym jaka spacerówka od wozka będzie.... bo wiadomo dluzej w niej będziemy smile
  • monika_kas 02.02.14, 21:32
    wmiarę lekki... to zależy. lekki to jest bbo cameleon, ale nie dużo droższy... bebetto waży jakieś 13kg, więc to taka sobie waga.

--
  • kar-ula 02.02.14, 22:20
    A ten Bebetto to naprawdę taki godny polecenia? Ja wiem, że tu jedna forumka mocno za nim optowała, ale jakoś więcej użytkowniczek nie kojarzę. Oglądałam ten wózek w sklepie - u nas tylko Coneco i baby Design są no i ten właśnie obok Baby design. Powiem szczerze-naprawdę niewiele te wózki się od siebie rózniły. Nie sprawdzałam właściwości jezdnych, ale trochę podnosiłam i mam wrażenie, ze cieżki.
  • djulliet 02.02.14, 22:31
    Moje dwie znajome miały Bebetto i obie odradzają, jeszcze gondola jako tako, ale spacerówka podobno porażka, budka się dziwnie składała, pas krokowy w złym miejscu wszyty i dziecko zjeżdżało z wózka.
  • monika_kas 03.02.14, 07:58
    No ale w cenie do 1200zł za nówkę to ciężko coś bliskiego ideału doradzić.... Niestety. Wybór jest mocno ograniczony.

--
  • emejkaa 03.02.14, 21:04
    Ja co prawda mam Mutsy Transporter (i też polecam, choć cena nowego przekracza 1200), za to mogę polecić Tutek Grander, moje 2 koleżanki je posiadają i obydwie są zadowolone, bardzo funkcjonalne i całkiem ładne smile Za 1200 - 1300 można spokojnie znaleźć zestaw 2w1, myslę, że byłabyś zadowolona. Jak ja kupowałam swojego Mutsy to wybierałam własnie między Tutkiem Grander a Mutsy Transporter i Mutsy wygrał tylko tym, ze spacerówka składa się w całości z siedzeniem do dość małych rozmiarów, a ja się często przemieszczam samochodem, więc wygoda i tempo składania oraz ilość zajmowanego miejsca w bagażniku były dla mnie ważne smile
    Ale teraz z perspektywy czasu kupiłabym tańszego Grandera i potem dokupiła wózek parasolkę do samochodu, tak jak z resztą zrobiła jedna z tych koleżanek, która ma Grandera smile

Pozdrawiam
  • wiedzma000 05.02.14, 08:50
    o tutku już tu trochę było (nie) ciekawych opinii
  • gochalodz 03.02.14, 18:36
    Można go kupić ok 1500zł z gondolą.
    www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=4442&%3CosCsid%3E
    www.3kropki.pl/p/jane-muum-531-r28-basalt.html
    www.mulan.pl/capazo-pro-gondola-jane.html
  • katzala 25.02.14, 22:51
    Mam znam i uwielbiam smile wózeczki z Jane są rewelacyjne, piękne i funkcjonalne smile nie zamieniłabym na żaden inny smile nawet moja mama go uwielbia, a ona narzeka na wszystko tongue_out
  • elajza_k 18.03.14, 18:53
    my mamy jane muum 3w1 i też mogę serdecznie polecić smile dobrze się sprawdza w każdym terenie i na różnym podłożu (dobrze amortyzuje) a syn czy córa? tam mają takie boskie kolorki dla dziewczynek teraz <3 smile ale dla chłopaka też coś znajdziesz
  • glisska 21.03.14, 21:05
    ooo my też mamy muumkę i bardzo polecamy smile fajny wózeczek łatwy w prowadzeniu i mamy właśnie córeczkę a wózeczek wybraliśmy fioletowy jakby przypadkiem jako drugi się chłopieć trafił hihihi smile bo faktycznie wózeczek jest na lata smile
  • patir23 04.02.14, 12:28
    A Tako Jumper x? może wiecie cos o nim. Tak się zastanawiam nad tym bebetto nico i tym tako ewentualnie tym tutkiem
  • emejkaa 04.02.14, 13:10
    Tako Jumper 2w1 miała moja bratowa. Z tego co wiem to ogólnie była z niego zadowolona poza wagą, był dla niej zbyt ciężki i po kilku miesiącach, jak tylko bratanek wyrósł z gondoli, sprzedała i kupiła mniejszą i lżejszą spacerówkę, którą potem jeździł już do końca wózkowania.
    Tego Tutka Grander polecam, znajome zadowolone i często go mijam na ulicy, robi się chyba tak samo popularny jak X-Lander, bo co druga osoba z wózkiem, którą mijam to zwykle albo Tutek albo X-Lander, myślę, że popularność tego modelu także świadczy o jakości i funkcjonalności wózka smile
    Tego trzeciego modelu, który wymieniłaś nie znam, więc się nie wypowiem smile
    Daj znać jak wybierzesz i zdaj relację smile
    Powodzenia i pozdrawiam
  • liveveb 04.02.14, 13:27
    Ja troche bezczelnie, ale to, ze co drugi samochod na naszych ulicach kiedys to byl maluch, wcale nie swiadczylo o jego jakosci czy funkcjonalnosci.... I odwrotnie- czy to, ze mega eklsluzywnych aut typu bentley czy maybach jest malo swiadczy o ich niskiej jakosci i slabej funkcjonalnosci?
    Takze nie stawialabym znaku rownosci pomiedzy popularny a funkcjonalny czy dobry jakosciowo....
  • emejkaa 04.02.14, 13:53
    liveveb napisała:

> Ja troche bezczelnie, ale to, ze co drugi samochod na naszych ulicach kiedys to
    > byl maluch, wcale nie swiadczylo o jego jakosci czy funkcjonalnosci.... I odwr
    > otnie- czy to, ze mega eklsluzywnych aut typu bentley czy maybach jest malo swi
    > adczy o ich niskiej jakosci i slabej funkcjonalnosci?
    > Takze nie stawialabym znaku rownosci pomiedzy popularny a funkcjonalny czy dobr
    > y jakosciowo....

Porównania kompletnie bez sensu moim skromnym zdaniem i wypowiedź nic nie wnosi dla autorki wątku, która potrzebuje pomocy w wyborze i szuka opinii na temat konkretnych wózków, wypowiadajmy się konstruktywnie, a nie zaśmiecajmy i piszmy byle coś pisać.

Ponadto, napisałam swoją opinię o konkretnym modelu, który znam, co też napisałam, nie opieram się wyłącznie na tym, że często ten model widać na ulicy, a to że dużo mam decyduje się właśnie na ten wózek, spośród tylu innych, wg mnie po prostu jest dopełnieniem tego i myślę, że skoro tyle mam ma ten wózek i z powodzeniem z niego korzysta przez długi okres (patrząc choćby po wieku dzieci siedzących w tych wózkach, bo jeżdżą i gondole i spacerówki) i nie sprzedają ich po kilku miesiącach użytkowania zamieniając na inny, to prawdopodobnie oznacza, że są z nich zadowolone na tyle, że chcą z nich korzystać dalej i jest to dla mnie dowód na to, że moje koleżanki mające ten wózek nie są w tej opinii odosobnione. Tylko tyle. Tak ja to odbieram, każdy może inaczej przecież, więc nic nie wnosząca krytyka czyjejś wypowiedzi jest niepotrzebna chyba smile Jeśli uważasz ten wózek za zły i nie godny polecenia to napisz i uzasadnij, taka wypowiedź na pewno się przyda Autorce i coś wniesie i pomoże podjąć decyzję smile

Kiedyś były inne czasy to raz, kiedyś głównie maluchy były dostępne, więc jak się chciało mieć auto to nie miało się za bardzo wyboru. Dwa - Maybachów itd nie widzimy wiele na drogach ze względu na cenę, która nie jest osiągalna dla większości społeczeństwa. Obecnie i czasy mamy inne, nie za komuny i nie mamy do wyboru jednego czy dwóch modeli wózków tylko rynek jest bogaty, jest wiele wózków w przystępnych cenach, z których mamy mogą wybierać i szczerzę wątpię, by dany wózek był tak popularny tylko ze względu na np. modę czy cenę. Przy takiej ofercie wózków na rynku jako matka jestem przekonana, że mamy wybierają wózki jak najlepsze dla swoich dzieci, a niekoniecznie priorytetem jest by były jak najtańsze.

Pozdrawiam
  • martuska1982 04.02.14, 14:36
    emejkaa napisał(a):

> Kiedyś były inne czasy to raz, kiedyś głównie maluchy były dostępne, więc jak s
    > ię chciało mieć auto to nie miało się za bardzo wyboru.

I własnie w tym zdaniu poruszyłaś sedno. Wiekszosc rodziców wchodzi do sklepu, wybierac coś z tego co jest i wychodzi. U mnie w Płocku np. w żadnym sklepie nie uświadczy joolza czy bugaboo, a jednak to o niebo lepsze wózki od wszędobylskich bebetto, espiro czy tutków.
    Takie jest moje zdanie, twój argument, ze jak ich dużo na ulicach to na epwno dobre nie jest słuszny i tyle.
  • martuska1982 04.02.14, 14:33
    liveveb napisała:

> Ja troche bezczelnie, ale to, ze co drugi samochod na naszych ulicach kiedys to
    > byl maluch, wcale nie swiadczylo o jego jakosci czy funkcjonalnosci.... I odwr
    > otnie- czy to, ze mega eklsluzywnych aut typu bentley czy maybach jest malo swi
    > adczy o ich niskiej jakosci i slabej funkcjonalnosci?
    > Takze nie stawialabym znaku rownosci pomiedzy popularny a funkcjonalny czy dobr
    > y jakosciowo....

Zgadzam sie. Xlandery i tutki są popularne, bo są przystepne cenowo i sklepy są nimi zasypane.
  • liveveb 04.02.14, 14:51
    Dzieki Martuska za glos w dyskusji- bo juz myslalam, ze zwariowalam.
    Do autorki watku- skoro tylko nowy wozek to moze warto sie przyjrzec ofercie np na amazon.co.uk?
  • rehabilitantk 04.02.14, 14:55
    mi w tej cenie podoba się bardzo Coletto Dante, ale od razu mówię, że nie użytkowałam.
    Wydaje mi się, że ma niezłą linię, wielki kosz, dużą gondolę i spacerówkę (prawie 100 cm powierzchni leżącej, 47 oparcia) to naprawdę przyzwoite parametry...
    i naprawdę zgrabnie wygląda , porównując do innych z tej półki cenowej.
  • emejkaa 04.02.14, 15:11
    rehabilitantk napisała:

> mi w tej cenie podoba się bardzo Coletto Dante, ale od razu mówię, że nie użytk
    > owałam.
    > Wydaje mi się, że ma niezłą linię, wielki kosz, dużą gondolę i spacerówkę (praw
    > ie 100 cm powierzchni leżącej, 47 oparcia) to naprawdę przyzwoite parametry...
    > i naprawdę zgrabnie wygląda , porównując do innych z tej półki cenowej.

Ten Coletto Dante rzeczywiście fajnie wygląda, podobny z wyglądu na pierwszy rzut oka do mojego Mutsy Transporter, z którego jestem zadowolona, więc jeśli sprawuje się podobnie to może być naprawdę fajny smile Warto zobaczyć smile
    Pozdrawiam
  • emejkaa 04.02.14, 15:09
    martuska1982 napisała:

> liveveb napisała:
    >
    > > Ja troche bezczelnie, ale to, ze co drugi samochod na naszych ulicach kie
    > dys to
    > > byl maluch, wcale nie swiadczylo o jego jakosci czy funkcjonalnosci....
    > I odwr
    > > otnie- czy to, ze mega eklsluzywnych aut typu bentley czy maybach jest ma
    > lo swi
    > > adczy o ich niskiej jakosci i slabej funkcjonalnosci?
    > > Takze nie stawialabym znaku rownosci pomiedzy popularny a funkcjonalny cz
    > y dobr
    > > y jakosciowo....
    >
    >
    > Zgadzam sie. Xlandery i tutki są popularne, bo są przystepne cenowo i sklepy są
    > nimi zasypane.

Tak, też się zgadzam z tym, że popularny nie równa się dobry - ale w przypadku Tutka wg mnie tak. I tak, zgadzam się, że są dość łatwo dostępne i przystępne cenowo. I właśnie przecież o wózek godny polecenia w cenie ok. 1200zł prosi autorka i chyba niektóre osoby czytając ten wątek i wypowiadając się o tym zapomina. Bugaboo taki nie jest, prawda? I w tym sendo. Nie porównujmy wózna za 4000pln do wózka za 1200pln. Przeczytajcie proszę jakiej pomocy oczekuje autorka i do tego się ustosunkujcie konkretnie, a nie na moich wypowiedziach kierowanych do Autorki.
    Poleciłam Tutka bo jest do dobry wózek, myślę, że autorka byłaby zadowolona, stosunek ceny do jakości jest odpowiedni, osobom, które znam i go mają nic się w nim nie psuje, nie jest za ciężki, ma dobrą amortyzację, fajne, sprawnie działające funkcje, których nie ma wiele droższych modeli w przeciwieństwie do niektórych wózków za grube tysiące pln, które nie są tego warte i płacimy za logo na wózku, znam osoby korzystające z Tutka i go poleciłam, nie rozumiem zupełnie po co ta cała burza wokół tematu. Należy się skupić na temacie a nie przyczepiać słów czyichś wypowiedzi, odbiegając od tematu. Ja polecam Tutka, bo go znam. Po prostu. Czy osoby negujące znają ten wózek, widziały, korzystały, znają osoby korzystające z niego? Jeśli tak to super i napiszcie konstruktywnie co polecanie w tej cenie (czy znacie tylko modny i drogi Bugaboo?), dlaczego negujecie moją opinię, iż jest to dobry wózek itd. Póki co żadna z osób "czepiających się" nie napisała nic konkretnego, nie rozumiem po co? Marnujecie w ten sposób nie tylko swój czas, ale przede wszystkim Autorki czekającej zapewne na konkretne propozycje, bo po to jest ten wątek założony. Nie zaśmiecajcie, proszę Was. Więcej się w tym temacie wypowiadać nie będę, bo to jak widać nie ma żadnego sensu, odzywają się osoby nic nie wnoszące, może nudzące się? Czytajmy proszę ze zrozumieniem zarówno tematy wątków, o co proszą ich autorzy i wypowiedzi osób odpowiadających również, ponieważ mam wrażenie, że moje nie zostały zrozumiane należycie stąd "czepianie się" tego co najmniej istotne w temacie.

Pozdrawiam i raz jeszcze życzę powodzenia w poszukiwaniach smile Trzymam kciuki.
  • rehabilitantk 04.02.14, 15:14
    Tutek Grender może nie jest zły, widziałam co prawda raz na żywo smile) jakoś u na sich mało, ale spacerówka jest mikroskopijna, oparcie 41 cm, tak jak wcześniej pisałam Coletto Dante ma 47 cm, to kolosalna różnica.
    Kupując Grandera i przyjmując, że jest super solidny i wytrzymały i tak trzeba będzie pomyśleć o zmianie wózka jak dziecko skończy rok- półtora... a autorka wątku, z tego co zrozumiałam liczy na długą przygodę ze spacerówką z zestawu 2 w1
  • rehabilitantk 04.02.14, 15:20
    www.gumtree.pl/cp-wozki-dla-dzieci/zabrze/wozek-wielofunkcyjny-coletto-dante-3w1-gwarancja-556860414
    tu real zdjęcie, na jednym ze złożoną budką widać, ze spacerówka naprawdę długa jest.
    Chyba coraz bardziej mi się podobasmile

Nie ma jedynie opcji porządnego fotelika wpinanego w stelażsad ale jako 2 w 1 fajny
  • emejkaa 04.02.14, 15:37
    rehabilitantk napisała:

> www.gumtree.pl/cp-wozki-dla-dzieci/zabrze/wozek-wielofunkcyjny-coletto-dante-3w1-gwarancja-556860414
    > tu real zdjęcie, na jednym ze złożoną budką widać, ze spacerówka naprawdę długa
    > jest.
    > Chyba coraz bardziej mi się podobasmile
    >
    > Nie ma jedynie opcji porządnego fotelika wpinanego w stelażsad ale jako 2 w 1 fa
    > jny

Dla mnie akurat wpinanie fotelika nie jest istotne z pespertywy czasu, mój Mutsy ma możliwość montażu fotelika m.in. Maxi Cosi a i tak z tego nigdy nie korzystałam osobiście, jak zamontowałam fotelik w aucie to już mi się nie chciało go wypinać, poza tym jeździłam z całym wózkiem stelaż i gondola, więc dla mnie okazało się to nieprzydatna funkcja smile

Tutaj jest filmik z testem 3 wózków w zimę, m. in. Tutek Grander, polecam obejrzenie, może coś pomoże:
    dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/testujemy-wozki-dla-dzieci,36470.html
    Ja bym chyba jednak wybrała Grandera, ale tylko dlatego, bo znam, wiem jak się sprawuje smile no i Grander ma regulację oparcia w gondoli, wiele mam to sobie ceni i korzysta, gdy dzieci robią się ciekawe świata a są jeszcze za małe na spacerówkę, chociaż mój Mutsy nie ma, nie korzystałam z takiego "bajeru" i nie odczułam jego braku smile więc co kto lubi.
    Ten coletto ma leciutki stelaż, fajnie smile
  • emejkaa 04.02.14, 15:22
    rehabilitantk napisała:

> Tutek Grender może nie jest zły, widziałam co prawda raz na żywo smile) jakoś u na
    > sich mało, ale spacerówka jest mikroskopijna, oparcie 41 cm, tak jak wcześniej
    > pisałam Coletto Dante ma 47 cm, to kolosalna różnica.
    > Kupując Grandera i przyjmując, że jest super solidny i wytrzymały i tak trzeba
    > będzie pomyśleć o zmianie wózka jak dziecko skończy rok- półtora... a autorka w
    > ątku, z tego co zrozumiałam liczy na długą przygodę ze spacerówką z zestawu 2 w
    > 1

Być może, szczerze mówiąc nie spojrzałam aż tak daleko w przyszłość. Dzieci znajomych mają 1,5 roku chłopiec i niecały rok dziewczynka, z czego chłopiec 1,5 roku jest dość spory i póki co ma luźno i wygodnie i znajoma nie myśli o zamianie, bo do tej pory spełnia jej oczekiwania... ale nie wiem jak będzie za kolejny rok, to fakt smile jeśli wózek ma starczyć do końca wózkowania czyli np. 3 lata to różnie może być rzeczywiście, zależy od wielkości dziecka też, choć zwykle chyba jak dziecko ma te 2-2,5 roku i waży już swoje to i tak się często zmienia wózek na lżejszy np. parasolkę z tego co obserwuję na ulicy, rzadko widać takie większe dzieci w "normalnych" wózkach, przynajmniej tu gdzie mieszkam smile
    Ten Coletto fajny się wydaje, ciekawe jak z jakością, bo niestety nie znam, ale podoba mi się smile
    Pozdrawiam
  • rehabilitantk 04.02.14, 15:33
    www.youtube.com/watch?v=74MgI6z3Gx8&feature=youtu.be
    znalazłam jeszcze film, nakręcony przez dziewczynę piszącą blog pierwsza bryka, więc nie typowa reklama.

coraz bardziej mi się podoba z każdym kolejnym moim postem smile
    drażnią mnie tylko przednie kółka, a raczej stelaż , patrząc z przodu, jakiś taki za wąski czy co...
    ale...
    składa się do naprawdę fajnych rozmiarów! i z tego co widać, łatwo rozkłada i fajny patent z hamulcem, nie trzeba podnosić noskiem buta.
  • emejkaa 04.02.14, 15:57
    Właśnie zobaczyłam to ogłoszenie z gumtree o sprzedaży Coletto, do którego link zamieściłaś i wózek sprzedawany jest po kilku miesiącach używania samej gondoli i zapala mi się w takiej sytuacji lampka, dlaczego właścicielka chce się go już pozbyć...
  • rehabilitantk 04.02.14, 16:01
    No racja... może być niezadowolona z wózka to fakt... ja bym po prostu chętnie go przetestowała, bardzo mało opinii o nim.
    Wiem też, że raczej go nie przetestuje, bo za dużo straciłabym przy sprzedaży, tu jednak jest ogromna przewaga "markowych" wózków...
  • martuska1982 04.02.14, 16:28
    wspomniałam o bugaboo nie w kwestii pytania autorki wątku tylko bezpośrednio do ciebie, żeby pokaząc, że to nie działa jak sugerowałaś. Bugaboo to swietna jakośc, super parametry, ale idąc tokiem rozumowania, że mało ich na ulicach to pewnie kiepskie. wink
    A to nie jest tak, po prostu bugaboo nie ma w każdym sklepie z wózkami, sa w tych większych lepszych sklepach, najczęściej dużych w dużych miastach. Tutki za to są w każdym innym sklepie wózkowym (pisze tutki, bo o niego sie głównie dyskusja rozbija).
    Moim zdaniem tutek grander jest super w wersji z gondolą, a spacerówka to porazka.Nie poleciłabym go komuś kto szuka wózka 2w1, czyli zakałda, ze będzie używał spacerówki.
    Zresztą to samo możńa powiedzieć o tako jumperze, czy jedo fynie. Gondola ok a spaceówka porażka.
    Jednak są to wózki ogólnie popularne, bo naszprycowane są nimi polskie sklepy wózkowe.Ludzie tak jak pisałam wchodzą, pytaja o opinię sprzedawcę (który najczęsciej poleca to z czego ma najlepszą prowizję wink ) i wychodza z tym co jest nie wiedząc nawet, ze to jest produkt słaby, tylko tani i łatwo dostępny.
  • rehabilitantk 04.02.14, 16:35
    a ja się zastanawiam kiedy polscy producenci zrobią świetne spacerówki... szczególnie w zestawach i kto im tego broni wink
    Naprawdę nie mam ambicji kupowania wózka za 4000-5000, bo tylko taki musi być fajny, ale nasze rodzime wozy mają naprawdę więcej minusów... właśnie gondola świetna a spacerówka na moment...
    Taki Nico plus, niby wszystko fajnie, spora spacerówka, buda fajna, ale jak zobaczyłam na żywo to porażka...
  • liveveb 04.02.14, 15:44
    To ja bardziej konstruktywnie- a moze jakis britax z miekka gondolka? Ceny britaxow ida w dol. A nowa miekka gondolka to wydatek rzedu 300 pln.
  • pomi.dorka 04.02.14, 20:09
    W "tosia.pl" jest akurat promocja Britaxa, myślę, że to w miarę dobry wózek, nie za ciężki i firma ogólnie ok. Nie widziałam go na żywo, ale wydaje mi się, że mieści się w twoich wymaganiach. Gondola dla marcowego dziecka nie musi być bardzo duża, potem spacerówka przód/tył w sam raz na jesień i zimię, a na przyszłe lato można pomyśleć o lekkiej spacerówce....www.sklep-tosia.pl/britax-b-smart-4_p2106
  • rehabilitantk 05.02.14, 12:49
    wow, b-smart za 955 zł?? z gondolą? to chyba bardzo niska cena.... można kupić i sprzedać drożejbig_grin
  • annulka79 18.03.14, 19:29
    Niedawno pomagałam koleżance w wyborze taniego 2w1, wątek tu:
    forum.gazeta.pl/forum/w,101614,148722009,148722009,Nowy_i_niedrogi_2w1.html
    Generalnie trudno to pogodzić. Znajomi kupili Britaxa b-smart głęboko-spacerowy za 1150, jak na razie się nie najeździli zbyt dużo ale puki co zadowoleni wszyscy. Gondolka ok, prowadzi się leciutko a spacerówka (co prawda na razie schowana) jest montowana w obie strony, rozkładana, ładnie osłonięta i ma dużą budę.
    Teraz widzę, ze jest promocja i wybrane kolory można kupić za 960 zł
    www.sklep-tosia.pl/britax-b-smart-4_p2106

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.