Dodaj do ulubionych

Tania i dobra spacerówka dla wysokiego dziecka

24.02.14, 14:14
Szukam spacerówki dla prawie 2 letniej córeczki. Jest wysoka (92 cm) i wyrosła mi z poprzedniego wózka uncertain Powoli będziemy ją odzwyczajać od wózka, dlatego nie chcę wydawać 1000 zł na nową spacerówkę... Ale jakąś muszę kupić, chociażby na lato, wakacje no i ze względu na babcię, która zajmuje się naszą córeczką gdy nas nie ma. Często zabiera ją na spacery, a nie chcę, żeby musiała ją nieść połowę drogi uncertain
Możecie polecić jakąś tańszą spacerówkę dla dużego dziecka, ale zarazem dobrze wykonaną, żeby nie rozpadła się po tygodniu użytkowania?
Edytor zaawansowany
  • monika_kas 24.02.14, 14:20
    Do ilu zł?

--
    www.youtube.com/watch?v=PuFmSdqVybU
  • aimir 24.02.14, 14:35
    O ile to możliwe to nie chciałabym przeznaczyć więcej niż ok 300 zł... Tylko nie wiem, czy to wykonalne uncertain A jak wspominałam, szkoda mi wydawać dużo kasy, bo wózek będzie coraz mniej używany.
  • monika_kas 24.02.14, 14:42
    Parasolka czy tradycyjna spacerówka? Rozumiem że może być używana? Do 300zł to ciężko będzie ale coś się pomyśli. Tak do 500zł byłoby łatwiej smile

Ma się całkowicie rozkładać do spania? Jakieś inne cechy Cię interesują?

--
  • aimir 24.02.14, 14:59
    Zdaję sobie sprawę, że będzie ciężko, sama szukam od dłuższego czasu i nic mi nie wpadło w oko ciekawego dlatego zwróciłam się tutaj o pomoc wink
    A cechy - koszyk na zakupy, do spania nie musi się rozkładać, bo córka już niestety odzwyczaja się od spania w dzień uncertain No i żeby kółka nie były te malutkie, bo na nasze chodniki się takie nie nadają wink
    A może głupio zapytam, ale czym różni się parasolka od spacerówki?
  • magda79pn 24.02.14, 15:11
    parasolka to też spacerówka smile różni się od spacerówki (zwykłej) systemem składania, spacerówka ma pelną raczkę i składa się na pół, a parasolka ma dwie raczki składa się tzw parasolkę smile

--
    ==================================================================
    1% dla Ingi ludzie.gazeta.pl/ludzie/0,120535,10446067.html?user=olcia82poz&photoId=952200

• aimir 24.02.14, 22:14
    Hmmm chyba wolałaby spacerówkę, ze względu na pełną rączkę wink Ale nie jest to cecha niezbędna wink
  • linkap_wawa 24.02.14, 16:41
    A ile mialo oparcie w waszym poprzednim wozku?
    Generalnie troche ciezko bedzie znalezc cos tak taniego z wiekszymi kolami, wysokim oparciem a jednoczesnie sprawdzonej jakosci...
    hm. moze udaloby ci sie ustrzelic uzywane BJCM (ale to raczej wydatek rzedu 500zł i w góre)..
    Jesli siedzisko moze miec troche ponizej 50 cm - to moze uzywany M&P Tour, Peg Perego Mini albo troche drozszy Maclaren xt?
    A jesli jednak zalezy ci na wysokim siedzisku a moglabys odpuscic duze kolka to za 300zł moglabys kupic w dobrym stanie uzywanego maclarena volo albo cybexa ruby (tylko ze to takie typowe podwiezdupki)
    --
    Krzyś, ur. 24.12.2008

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6yd1en0047o.png
  • twitti 24.02.14, 19:18
    Mamas & papas tempo. Na allegro szukajsmile wysikie oparcie, lekkie podbijanie, niska cena. Tyle ze ja mam ten caly czarny. Nie wiem czy te czerwono-czarne sa takie same.
  • aimir 24.02.14, 22:26
    Nie mam pojęcia ile ma to nasze oparcie, sprawdzę jutro, bo dziś po pracy padam i nie mam siły zejść do wózkarni i zmierzyć wink Jeździmy Tutek Grander Alu Chrom smile
    Fajny ten BJCM, ale cena mniej fajna wink

A co sądzicie o wózkach Baby Design Sprint, Travel lub Tour? Podoba mi się ich wygląd, tylko nie wiem, czy moja wysoka dwulatka w nie wejdzie a nie mam w pobliżu sklepu, żeby to sprawdzić uncertain No i nie wiem jak z jakością tych wózków sad
  • kar-ula 24.02.14, 22:32
    Baby Design sobie odpuść - mieliśmy Sprinta - moja córka jak miała 12 miesięcy to wystawała już połową główki ponad oparcie. Amortyzacja żadna, terkocące kóka, buda płytka, tapicerka fatalna. Nie polecam.
  • aimir 25.02.14, 09:31
    Sprawdziłam wysokość oparcia i ma 41 cm
  • monika_kas 25.02.14, 09:49
    To dramat a nie oparcie sad masakra.

--
  • aimir 25.02.14, 10:04
    Jak pewnie większość wózków 2 w 1... Dlatego na długie spacery wiosenno-letnie muszę kupić coś innego uncertain
  • linkap_wawa 25.02.14, 10:09
    no to kazdy z wozkow ktore wymienilam, bedzie przy twoim starym super komfortowysmile
    O! jeszcze dziewczyny pisaly ostatnio o delti liv
    --
    Krzyś, ur. 24.12.2008

• aimir 25.02.14, 10:15
    Dziękuję bardzo za wszelką pomoc! Ten Delti Liv chyba jest już niedostępny sad
  • linkap_wawa 25.02.14, 10:24
    no wlasnie dziewczyny pisaly ze ma byc znowu dostepny jakos niedlugo.
    --
    Krzyś, ur. 24.12.2008

• aimir 25.02.14, 10:30
    Oooo to fajnie, bo z tych wszystkich (oprócz BJCM) podoba mi się najbardziej wink A orientujesz się jak on cenowo wychodzi i gdzie mogę śledzić informacje o jego dostępności?
  • magda79pn 25.02.14, 10:48
    w sklepie Tosia, cena coś koło 350zł, i maja być w marcu? jakoś tak dziewczyny pisały smile

--
    1% dla Ingi ludzie.gazeta.pl/ludzie/0,120535,10446067.html?user=olcia82poz&photoId=952200

• martuska1982 25.02.14, 12:21
    Któraś pisała, ze pytała przedtsawiciela firmy czy tam kogoś, że jest zainteresowanie i czemu wózek zniknął z produkcji to jej odpowiedziano, że planowo wraca do produkcji i na rynek ma wrócić w marcu tego roku.

Amir, jak piszesz "pewnie jak większosć wózków wielofunkcyjnych" to się nie zgodzę. Oparcie 41cm to ma może większosć kiepskich wózków, częstochowskich.Nimi się nie interesują wózkomaniaczki, to nie wiemy jaka tam jest srednia, ale w znanych nam wózkach 45cm to już jest bardzo mało, zazwyczaj celujemy w wózki majace oparcie bliżej 50cm i uwierz, jest takich wózków troche. 41 to jak pisze Monika tragedia i to bym powiedziała drastycznie dramatyczna tragedia. wink To już parasolki mają wyższe oparcia.
  • aimir 25.02.14, 12:29
    No wózkomaniaczką nie jestem, więc jak widać wybrałam "kiepski" wózek. Ale przez 1,5 roku spełniał swoje zadanie znakomicie i nie powiem złego słowa na niego wink Gdyby córeczka nie była taka wysoka, to pewnie służyłby nam do końca naszej przygody z wózkami.

A wiecie jak się spisywały te Delti Liv? Były jakieś zastrzeżenia do nich? Cena jak za nowy wózek bardzo korzystna, więc zastanawiam się gdzie jest jego minus...
  • gochalodz 25.02.14, 12:21
    Znalazłam w Tosi
    www.sklep-tosia.pl/delti-liv_p1819
    Ta nowa wersja wygląda bardzo atrakcyjnie. Fajne koła.
  • basia752 25.02.14, 12:28
    M&P Tempo (czarno-czerwone) ma wysokość oparcia 47cm, budkę też można regulować na wysokość, waży 7,2 kg na mojej wadze
    --
    Basia
    najmłodsza L 31.10.2012, średnia Z 05.05.2006 najstarsza Z 26.11.2003
  • aimir 25.02.14, 12:31
    Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za informacje!
    Muszę przemyśleć wszystko i na coś się zdecydować smile
  • amacioch 30.06.14, 21:21
    i zdecydowałaś się na Delti Liv? poszukuję opinii na jego temat.
  • aimir 01.07.14, 22:42
    Niestety nie pomogę, bo kupiłam inny wózek.
  • edmi75 02.07.14, 06:16
    A jaki kupiłaś,sprawdził się?

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/oar83e3kzmqzjydv.png
  • aimir 02.07.14, 07:33
    Kupiłam Baby Design Sprint, którego mi tu odradzano. Córka ma problemy z nóżkami i póki co służy nam idealnie. Wózek jest duży, choć oparcie siedziska ma krótkie, ale córka już nie śpi w dzień. Póki co jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.