Dodaj do ulubionych

EW sky, BI, czy Britax B-motion?

07.05.14, 22:05
Britax'a można upolować szybciej niż dwa pozostałe. Będę potrzebowała wózek na zimę dla dziecka, które teraz ma 18 miesięcy, 12,5kg i nosi ciuchy w rozmiarze 86/92. Wybaczcie literówki, ale piszę z klikadelka, które bardzo mnie denerwuje, a na dodatek dziecko trzymam na ręku.
W jakich cenach pojawiają się EW na limango?
Szukam czegoś do 10kg na nierówny teren i zimową breję.
A może ktoś ma jakąś inną propozycję?
Obserwuj wątek
    • magda79pn Re: EW sky, BI, czy Britax B-motion? 07.05.14, 22:14
      Ew uwielbiam, b-motionem jedzie sie gorzej a jest tylko 1kg lzejszy

ostatnio na limango byly ew sky za 1700, a to normalna cena w sklepie hipkids.pl

BI nie mialam

--
      ==================================================================
      1% dla Ingi ludzie.gazeta.pl/ludzie/0,120535,10446067.html?user=olcia82poz&photoId=952200

• mama.ryjka Re: EW sky, BI, czy Britax B-motion? 07.05.14, 22:54
          ja mam synka 18mcy, na dniach zmieniliśmy wózek z jedo fyna na Britaxa B-motion
          porównując ciężej się podbija i nie ma aż takiej amortyzacji, może się dopiero wyrobi nie wiem. Ogólnie jestem zadowolona, jest to nasz jedyny wózek. Wózka nie muszę nosić, mam wózkownie. Cenowo też ok dałam 999 z pałąkiem i darmową przesyłką. o pozostałych się nie wypowiem bo nie widziałam, nie użytkowałam.
          • magda79pn Re: EW sky, BI, czy Britax B-motion? 08.05.14, 07:16
            porównując sky'a do b-motion, to sky płynie, po prostu sam jedzie, a britaxem się gorzej manewruje, może nie ma tragedii (miałam obydwa razem) ale chyba ew mnie rozpieścił, dlatego britaxem ciężko mi się jeździło, poza tym ew ważyłam i wyszło mi 12,5kg, a britax 11,5 więc bez sensu było trzymać dwa takie same wózki, zostawiłam moim zdaniem lepszego wink

--
            1% dla Ingi ludzie.gazeta.pl/ludzie/0,120535,10446067.html?user=olcia82poz&photoId=952200

• magda79pn Re: EW sky, BI, czy Britax B-motion? 08.05.14, 10:17
        może najnowszy sky wazy 10kg (choć to chyba mało realne) ja kupiłam nowego, ale rok 2011

b-motiona miałam 4 kołowego

--

• jprzeczek Re: EW sky, BI, czy Britax B-motion? 08.05.14, 10:41
          Czyli okazuje się, że żaden z typowanych przeze mnie nie waży 10kg. Wydaje mi się, że moje dziecko BJGT nie polubi z uwagi na siedzisko, które jest pochylone. Miałam joolza i też nienawidziło w nim jeździć. Teraz mam śmieszną spacerówkę BRUIN za 40zł kupioną na chwilę w mojej miejscowości i ją uwielbia. Samo na nią wchodzi, pcha, jedzie grzecznie. Ale potrzebne mi będzie coś na zimę i koniecznie lekkiego. Z tego co widzę, to GT warto kupić, bo nie traci się dużo przy sprzedaży. Hm....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka