Dodaj do ulubionych

Ja się tak nie bawię

28.05.14, 22:08
Ech, przyszłam na forum po czterokołową spacerówkę do 1000 zł, a kupiłam nowe Bumbleride Indie... tu jest niebezpiecznie tongue_out
Edytor zaawansowany
  • pinik 28.05.14, 22:08
    Nie ty pierwsza i nie ostatnia smile

--
    Pinik

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=12633469&a=16469939
  • monika_kas 28.05.14, 22:17
    ja w styczniu ponad rok temu przyszłam w tym samy celu.... a od tego czasu miałam... sama nie wiem ile wózków. tongue_out także spokojnie Twoja "zabawa" się dopiero zaczyna! suspicious
  • mandolinaaa 28.05.14, 22:24
    smile ja się boję, ze tak samo skończę... a zadowolona przynajmniej jesteś?
  • herenna 28.05.14, 22:41
    Jeszcze nie wiem, bo dopiero poleciał przelewwink ale nie ma innej opcji, po miesiącu wybierania, to choćby był brzydki,parchaty i rozklekotany, to będę piała peany na jego cześćtongue_out
  • pomilak1 28.05.14, 23:11
    Co do brzydki -kwestia gustuwink Ale rozklekotany na pewno NIE BĘDZIE big_grinbig_grinbig_grin będzie dopracowany, wygodny dla Ciebie i dziecka, funkcjonalny, ultralekki w prowadzeniu i podbijaniu i nietuzinkowy tongue_out smile
    Super wybór!zapraszamy częściej smile
  • flower_v 29.05.14, 00:26
    hehe bo tak to sie zaczyna wink
    --
    http://lb4f.lilypie.com/jxxnp1.pnghttp://lb2f.lilypie.com/CkWJp1.png       
  • hanna79 29.05.14, 08:10
    hihi, tylko jak się zaczyna od najlepszych wózków, to na co je potem wymieniać big_grin
  • jelsaa 29.05.14, 09:07
    A jaki kupiłas kolor?
    W ogóle pochwal sie jak przyjdzie smile
  • herenna 29.05.14, 16:55
    Kupiłam kolor Fog, jak zresztą tez inna Forumka, którą pozdrawiam wink

A zdjęcia oczywiście podeślę, jak tylko go dostanę smile
  • martuska1982 29.05.14, 14:38
    Spokojna głowa, producenci nie śpią. Zaczynasz od świetnego, ale kilka mu podobnych jakością na pewno jeszcze znajdziesz, a z czasem producenci i ich konstruktorzy zdążą coś jeszcze lepszego na rynek wypuścić. wink
  • kar-ula 30.05.14, 23:21
    No właśnie - wszystkie wózki porównuję teraz do BI i nie ma godnego następcy. teraz mam dwa, które łącznie dają mi BI, no ale nie da się jeździć dwoma wózkami z jednym dzieckiem w tym samym czasie smile
    Ach już nie piszcie o BI bo mi żal serce (i 4 litery teżsmile)ściska.
  • nauta_ 29.05.14, 13:05
    Nie martw się, za rok go od Ciebie mogę odkupićsmile
  • mamuskala 30.05.14, 10:11
    To jest jakiś zaraźliwy wirus wink też przyszłam po niedrogą spacerówkę, a kończę z zestawem Joolza za ponad 3k. Aż boję się myśleć, co będzie dalej.
    Tu jest lekko niebezpiecznie wink
  • wiedzma000 02.06.14, 20:24
    ja tu przyszłam po spacerowkę do 500zł
    obecnie mam BI i elite big_grin
    żałuję że nie przyszłam wcześniej
  • dziunka851 30.05.14, 11:29
    Tu jest super...smile ja pomimo iż mała ma już 3,5 roku i stanęłam na razie na Cybexie Ruby (którego notabene bardzo polubiłam dla takiego starszaka) cały czas czytam i śledzę co nowego kupujecie, coraz bardziej nabieram ochoty na następnego potomka i już się zastanawiam co wybiorę na początek wink
  • atwar1 30.05.14, 18:35
    dziunka851 napisała:

> tanęłam na razie na Cybexie Ruby

Gdybys jednak chciała kupić cos innego to daj znać- baaardzo chcę kupić używanego c ruby smile

--
    Mama x3
  • dziunka851 30.05.14, 21:27
    atwar1 napisała:

> dziunka851 napisała:
    >
    > > tanęłam na razie na Cybexie Ruby
    >
    > Gdybys jednak chciała kupić cos innego to daj znać- baaardzo chcę kupić używane
    > go c ruby smile

atwar1 ja mam różowego zakupionego wcześniej od forumki, używamy go naprawdę sporadycznie ale faktycznie dla straszaka uważam go za strzał w 10, mam wrażenie że mała lubi go bardziej od xt, chyba po prostu jest jej wygodniej, siedzi sobie jak w hamaczku i pomimo siateczki na bokach jest bardziej osłonięta. Na pewno na wakacje jeszcze jedzie z nami a później to już pewnie albo trafisz używkę (choć teraz jest o nie trudno; nie wiem czy one w ogóle są teraz w produkcji???) albo kupisz coś innego wink
  • atwar1 30.05.14, 23:00
    Taki różowy to byłoby spełnienie marzeń mojej córki- nie chcialaby z niego wysiadać wink
    Będę szukać a jak nie ten to inny, cos się zawsze w tej wózkomanii wymyśli smile

A powiedz- czy zdarza się Twojej córce zasnąć w nim czasem? Daje radę na taką wakacyjną drzemkę to oparcie?
    --
    Mama x3
  • dziunka851 31.05.14, 10:27
    No po czarnym xt moja córa też zachwycona tym cukiereczkiem była smile Generalnie to naprawdę rzadko nim wyjeżdżamy, a jeśli już to gdzieś dalej, jak się dobrze ułoży to i zaśnie awaryjnie dobrze się sprawdza tylko ta regulacja tego oparcia trochę uciążliwa jest bo najpierw jeden boczek odpinasz potem drugi także można to zrobić jak jeszcze nie śpi bo potem to już nie da rady.
  • ada_bk 30.05.14, 11:43
    Herenna a gdzie kupiłaś swojego BI??
    Ja podobnie jak Ty szukałam na używki za około 800zł a po lekturze tego forum jestem o włos od kupna nowego Bumbleride.
    Już się boję co będzie dalej.
  • ada_bk 30.05.14, 11:47
    Acha, pomóżcie mi zdecydować nowy Bumbleride Indie czy City Elite??
    który z nich sprzedam później z mniejszą stratą, zakładając ,że będzie mi służył rok i nadal będzie w dobrym stanie. Ciężko spotkać używane BI i nie mam pojęcia ile można za niego"wziąć", natomiast Elite wisi od jakiegoś czasu na olx za 1200 zł i nie ma na niego chętnych.
  • ivi1981 30.05.14, 14:34
    Nie jestem jakoś specjalnie oblatana w cenach używek ale wydaje mi sie, ze tak dobry wózek jeśli będziesz o niego dbać za jakieś 3/4 ceny możesz sprzedać.. Tym bardziej, że będzie miał jeszcze gwarancję (jeśli Ty teraz kupisz nowy)
    city Elite jest chyba większy od BI i (może się mylę ale tak mi się tłucze po głowie) zajmuje więcej miejsca w bagażniku wink choć składa się łatwiej, jak wszystkie BJ big_grin
    ja bym brała BI
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cru1d2c65f9fa.png
    http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09kzvbb18w9.png[/url]
  • szangala_23 30.05.14, 15:25
    Miałam BI, jeździłam - hmmm za dużo powiedziane przejechałam się z pasażerem z CE. Oba są extra, oba mają regulowane podnóżki, oba przodem do kierunku jazdy, BE taki bardziej osłonięty jest, trzyma się lepiej drogi, łatwiej się składa, regulacja oparcia na pasek w obu, CE ma lepsze okienka okienka, fajny jest Elite smile a w jakim wieku bobo?
  • ada_bk 30.05.14, 23:03
    Przyszły użytkownik wózka ma 9,5 miesiąca. Obawiam się ,że jego czteroletni brat też chętnie wpasuje się do nowego sprzętu, ostatnio bardzo polubił wózeczki, łóżeczka i inne niemowlęce akcesoria. A może kupić podwójny?? hehe
    A tak poważnie to potrzebny mi wózek na wczoraj, już dłużej nie zniosę obecnego wózka i wybaczcie, ale nie napiszę co mam, bo się po prostu wstydzę.
  • szangala_23 31.05.14, 11:03
    no to jak brat tez chcialby usiasc to elite lepszy, a 10 miesiecy to juz nie taka kruszynka to w elicie nie zginie.
  • herenna 30.05.14, 17:05
    Ja również zastanawiałam się zarówno nad city elite jak i bi.
    Odnośnie city elite, to wydaje mi się, że te wózki ogólnie staniały (albo niech mnie stare forumki poprawią). Np już prawie zamówiłam na 3kropki.pl nowego city elite, kolor szary nowka stoi za 1399 zł z wysyłką gratis, wiec ja się nie dziwię, że używka za 1200 zł nie idzie. Z kolei jeśli sprzedająca kupowała go w regularnej cenie 1700 zł to pewnie uważa, że to 1200 jest ok, ale ja myślę, że go w tej cenie po prostu nie sprzeda.
    I osobiście sądzę, ze zarówno na Elicie jak i BI się mniej więcej tyle samo straci, bo po prostu jest ich bardzo mało na rynku wtórnym, ja kupiłam nowy, bo zanim doczekałabym się na używany i zdążyłabym go zaklepać (co też jest mało prawodopodobne, bo nie wiszę non stop w necie), to dziecko by pewnie z wózka wyrosłowink
  • kar-ula 30.05.14, 23:28
    Elite jest dużo twardszy od BI, ma amortyzację tylko na przednie koło. BI ma genialną amortyzację idealną dla młodszych dzieci oraz dla mam dzieci starszych które uwielbiaja amortyzację smile To zabudowanie po bokach jest plusem owszem ale najczęściej dla mamy, bo dzieci się irytują że nic nie widzą. Pisąłam już, ze brat ma Elite i sceptycznie patrzył na moje mniej zabudowane BI, ale teraz kiedy jego mały nie chce jeździć wózkiem, bo nic nie widzi, rozumie, dlaczego czasem lepszy mniej zabudowany wóz.
    W Elicie fajniejsze są: okienka w budce, regulacja pasów, regulacja oparcia, wysokosc oparcia, system składania, wielkosć po złozeniu, wysokośc rączki dla wysokich osób.
    Na plus dla BI: amortyzacja, podnóżek, kosz, tapicerka (jak dla mnie, ale ja wolę delikatne, cieńsze tapicerki), rączka z miłej gąbki.
    Ja uwielbiam BI smile
  • kina82 31.05.14, 08:08
    No i znów namieszalyscie, ja też rozważam BI i CE, długo myślałam że jednak BI ale po obejrzeniu filmów na YT wybór padł na CE. A teraz tą amortyzacją mnie znów na BI nakręcacie. Przy starszaku miałam twardsze wózki i było ok, teraz wolę bujane, i sama nie wiem.
    --
    Wiktor 1.2009
    Zuzia 3.2014
  • szangala_23 31.05.14, 11:04
    ale w elicie tez jest regulacja podnozka.
  • kar-ula 01.06.14, 00:02
    Tak, wiem, ze Elite ma regulację, ale w BI wydaje mi się lepszy ten podnóżek.
    Co do amortyzacji - BI nie buja, to nie jest wózek na pasach czy wahaczach smile On ma po prostu ak rewelacyjną amortyzację, ze możesz jechać po konarach drzew, a dziecko nawet nie podskoczy (sprawdziłam). Tak więc nie wiem, czy akurat w BI znajdziesz "bujanie".
  • kina82 01.06.14, 15:18
    No chyba właśnie źle się wyraziłam, nie o takie bujanie jak na pasach mi chodzi, ale po prostu o amortyzację a nie o amortyzowanie jedynie dzięki pompowanym kołom. Właśnie chodzi o to żeby dziecko nie latało na nierównościach. Mój starszak pożegnał tak gondolę w mutsy urban rider w wieku 5 mcy jak mało nie wypadł z niej po najechaniu na konar drzewa.
    --
    Wiktor 1.2009
    Zuzia 3.2014
  • wiedzma000 01.06.14, 20:23
    Ja ma teraz BI i CE na stanie
    dla mniejszego dziecka zdecydowanie wybieram BI
    Dla trzylatka CE
    Jak się zastanawiacie który wózek to sugeruje najpierw wziaść BI a jak dziecko podrośnie to zmienić na elite - trzylatek jest już wystarczająco duży i zabudowany wózek mu nie przeszkadza bo i tak wszystko widzi.
    Osobiście uważam że elite zajmuje mniej miejsca po złożeniu a zwłaszcza po ściągnięciu kół
    Dla mnie ogromną wadą elite jest jego waga ale to tylko dla noszących wózki smile
    i jak piszą dziewczyny róznica w amortyzacji jest wyczuwalna nawet w prowadzeniu tych wózkow
    elitem jedzie się jak czołgiem, nawet z małym "ładunkiem",
    BI jest jak baletnica, nawet z 17kg 3latkiem
  • jelsaa 01.06.14, 20:34
    Wiedzma a wstawisz fotki porównawcze BI i CE?
    dzieki serdeczne z góry
  • kina82 01.06.14, 20:41
    O ja też podpinam się do prośby o fotki. A naprawdę jest taka różnica w prowadzeniu? Kurcze, jak ja bym chciała to BI na żywo zobaczyć...
    --
    Wiktor 1.2009
    Zuzia 3.2014
  • wiedzma000 01.06.14, 22:13
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/xb/pe/0sn3/1zhpaSr2wmlwDDjzwX.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/xb/pe/0sn3/vNDf4T3SAgmov46WIB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/xb/pe/0sn3/wYbDg6LxDArDgMJztB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/xb/pe/0sn3/cBWANabeRS4ucJUlxB.jpg

kina82 napisz na priv skąd jesteś
  • jelsaa 01.06.14, 22:30
    Jezu, ale kawał wózka z tego elita, a po złozeniu calkiem mały, a jaki on ma rozstaw tylnych kół?
  • kina82 02.06.14, 11:12
    Boszszsz oba piękne, fakt że wielki ten elite ale chyba ładniejszy ale BI też piękny. Jestem z warszawy. Zazdroszczę możliwości posiadania obu na raz, mnie ogranicza miejsce a raczej jego brak.
    --
    Wiktor 1.2009
    Zuzia 3.2014
  • partyplanner 02.06.14, 11:56
    Ja mieszkam pod Warszawą i mam BI smile Jeśli chcesz możemy się kiedyś umówić na spacer.

Jeśli wybierasz między tymi dwoma to chyba najważniejsze jest, ile masz wzrostu. Dla mnie BI jest idealny, Elite był za wysoki (jeździłam po sklepie), ledwo zza budy widziałam, gdzie jadę.
  • kina82 02.06.14, 12:01
    no właśnie kurdupel jestem, mam 160 cm, muszę podjechać go gdzieś obejrzeć ale ostatnio w świecie dziecka w M1 obok mnie go nie było. A z której strony pod Warszawą mieszkasz?
    --
    Wiktor 1.2009
    Zuzia 3.2014
  • partyplanner 02.06.14, 12:08
    W stacjonarnych sklepach nigdzie go nie znajdziesz. Mieszkam w Milanówku.
  • kina82 02.06.14, 13:12
    miałam wrażenie, że był kiedyś właśnie w świecie dziecka - w sensie BJCE. Milanówek trochę daleko ode mnie ale możemy się umówić na spacer, dojazd mam dobry więc jak się pogoda poprawi to mogę się jakoś bujnąć.
    --
    Wiktor 1.2009
    Zuzia 3.2014
  • partyplanner 02.06.14, 13:20
    Aaa ok, Elite może tak, myślałam, że piszesz o BI.
    Ja jestem średnio raz w tygodniu w Warszawie, więc ewentualnie możemy się umówić na Ochocie lub Mokotowie.
  • ivi1981 03.06.14, 01:12
    kina82, też jestem z Wawy. Co prawda nie mam czarnego ale kolor aqua ale jakby co to możemy się gdzieś w Wawie umówić na "oględziny" wink
    napisz priv jakbyś reflektowała smile

--
  • kina82 03.06.14, 10:46
    hej, wyskakuje mi, że masz nieaktywny profil więc nie da się napisac na prv. Podaj maila albo odezwij się do mnie na karo29@wp.pl. Chętnie się spotkam.
    --
    Wiktor 1.2009
    Zuzia 3.2014
  • wiedzma000 03.06.14, 23:15
    ha, już napisałaś że jesteś z warszawy
    ja jestem z piernikowa
  • ivi1981 05.06.14, 11:29
    o, to dziwne... gazetowego używam rzadko ale napisze do Ciebie z prywatnego to się umówimy moze next week? smile
    --
  • kina82 02.06.14, 13:13
    wiedzma000 a możesz zmierzyć wysokość elita w najwyższym punkcie przy rozłożonej budzie, ile cm ma od ziemi?
    --
    Wiktor 1.2009
    Zuzia 3.2014
  • wiedzma000 02.06.14, 18:27
    nie mam teraz elita w domu ale BI ma ok 103 cm więc elite powinien mieć jakieś 115-120.
    Musisz się gdzieś do niego przymierzyć bo każdy lubi cos innego, jednemu przeszkadza że jest wysoki innemu nie. Ja mam 170cm i mi nie przeszkadza.
    Zresztą sprawdź sobie jak inny wózek nie zasłania ci drogi przed tobą, tylko jakiś przeżroczysty....
  • kina82 02.06.14, 19:12
    120 cm to faktycznie dużo, teraz mam gondole w najwyższym miejscu 115 cm, nie jest źle, no ciekawe jak by mi ten elite wypadł. Dzięki, spróbuje go gdzieś namierzyć w sklepie. Szkoda by jednak było gdyby mi nie podarował bo rodzinną znalazła na niego super promocję w US więc z kosztami przewiezienia by mnie wyniósł dużo poniżej ceny w PL, no i oczywiście dużo poniżej ceny BI.
    --
    Wiktor 1.2009
    Zuzia 3.2014
  • thea19 02.06.14, 20:56
    ja nie kumam o co chodzi z ta wysokoscia. mam 165cm i elite siega mi do polowy brzucha. zaden dramat.
  • wiedzma000 02.06.14, 21:01
    nom ja tez tego nie łapie
  • kina82 02.06.14, 21:18
    poważnie? to good, właśnie szukam w necie zdjęć elita z niższymi osobami i też wydaje mi się, że nie będzie źle. Pocieszyłyście, bo im więcej zdjęć oglądam tym mi się bardziej podoba.
    --
    Wiktor 1.2009
    Zuzia 3.2014
  • olgienia 12.07.14, 21:56
    Wiedzma, jak uwazasz, czy mniejsze zabudowanie BI w porownaniu z BJCE nie dyskwalifikuje BI zima dla 6-mies. szkraba? Waham sie pomiedzy tymi dwoma wozkami.
  • kar-ula 12.07.14, 22:53
    Olgienia, na pewno nie dyskwalifikuje, ale o ile masz spokojne dziecko a nie wozkowego krzykacza, to Elite jest faktycznie dużo bardziej zabudowany i ma grubszą tapicerkę. Tyle, ze dla 6 miesięczniaka wolałabym taką amortyzację jak jest w BI, bo Elite jest znacznie twardszy. Ja miałam BI zimą i naprawdę nic mu nie dolegało smile Oczywiście, przy założeniu, ze dziecko jeździ w śpiworku, a nie z żadną tam osłonką na nózki czy cuś. No ale tu na forum to takie założenie niepisanesmile
  • olgienia 13.07.14, 03:10
    Porzadny spiworek juz czekasmile Dla mnie tez wazna jest amortyzacja. W takim razie BI (szkoda tylko, ze nie widzialam go na zywo, ale na fotkach prezentuje sie calkiem fajnie).
  • olgienia 13.07.14, 14:59
    Kar-ula, mam jeszcze pytanie. Doczytalam sie, ze oparcia w BI nie da sie ustawic do pionu. Czy patent sciagajacego paska z napami, jak w Gt, bedzie mozna wykorzystac w BI?
  • kar-ula 13.07.14, 21:32
    Wiesz co, ja nie narzekalam na oparcie w BI, bo w przeciwieństwie do Elite'a i GT w BI dziecko ma dobrą widocznosć, poza tym moje dziecko jeździło w BI zimą, w śpiworku i jakoś nie odczuwało braku pionu absolutnego smile BI ma fajnie wyprofilowane siedzisko - pod pupą nieco w górę, przez co plecki w naturalny sposób się troszkę odchylają do tyłu, więc całkowity pion nie byłby wygodny - tak jest w Nipperze, w ktorym siedzisko mozesz ustawić do pionu i dalej, ale w praktyce tak się nie ustawia, tylko właśnie lekko w tył, bo pupa wędruje troszkę do góry i dziecko miałoby ściśnięty brzuszek. Ale dzieci są rózne, pamiętam, ze chyba synek Grudniowej Mamy niezbyt dobrze znosił ten brak pionu, poza tym dzieckiaki z reguły nie narzekały smile
    Zapytaj może w wątku The Isabelle o ten pion i pas, bo to zdaje się jej pomysł był, a ona teraz ma BI.
  • herenna 30.05.14, 16:59
    Ada, kupiłam na tej czeskiej stronie Bumbleride, bo nawet z wysyłką wychodzi taniej niż ten polski dystrybutor (pod warunkiem płatności w koronach czeskich) i mają wszystkie kolory na stanie
  • ada_bk 31.05.14, 11:09
    Herenna potrzebuję paru informacji na temat tego czeskiego sklepu, pomożesz??
    Jak długo trzeba czekać na wózek?
    Jak wygląda płatność w koronach? nigdy nie kupowałam niczego na obcych stronach.
    Dużo taniej zapłaciłaś niż w sklepie hipkids?
  • herenna 31.05.14, 12:20
    1. Nie wiem jak długo się czeka, bo jeszcze go nie mam smile Zapłaciłam w środę przelewem z mbanku, ale w potwierdzeniu na stronie internetowej widnieje, ze termin operacji to 30.05, wiec wydaje mi się, że mbank mielił dwa dni ten przelew, na stronie Bumberlide napisane jest w zamówieniu, że jest w toku, ale nie wysłali, bo nie dotarł przelew. Jak dostanę wózek, to napiszę.
    2. Płatność w zasadzie jest łatwa, przynajmniej w mbanku, ponieważ zaznaczasz sobie tylko, że chesz zrobic przelew zagraniczny, wpisujesz IBAN i SWIFT (wszystko ci podają w e-mailu jak złożysz zamówienie), wpisujesz kwotę w koronach, jaką chcesz zapłacić i bank ją przelicza po swoim kursie, zazwyczaj jest to 6% spreedu, oprócz tego pobierają opłatę 20 zł za przelew i 5 zł za komunikat SWIFT (cokolwiek to znaczytongue_out)
    1. Za wózek wszystko razem wyszło mi 1745 zł. Wiem, że dziewczyny na wyprzedaży płaciły mniej, no ale ja chciałam czekać do końca roku.
    Ale wczoraj popatrzyłam jeszcze w necie i wydaje mi sie, że dałoby rade zapłacić taniej, bo chyba Alior Bank ma jakiś kantor walutowy online, gdzie nie dosc, ze po lepszym kursie wymieniają walutę to jeszcze za friko ten przelew walutowy robią? Ale tu nie jestem pewna, nie wczytywałam się w to, bo nie zamierzam poki co kupować kolejnego tongue_out
  • kina82 31.05.14, 19:10
    ale w Aliorze trzeba mieć konto w tej walucie w której dokonujesz przelewu, załozenie konta przez net, a w kantorze on line kupujesz walutę i oni ci przelewają na konto i stamtąd robisz przelew. Przelewy standardowe są za free. A kartą nie można w tym sklepie zapłacić? Ja płacę taką zwykłą płaską w sklepach zagranicznych i wychodzi taniej niż przelew, bo tylko po kursie idzie płatność.
    --
    Wiktor 1.2009
    Zuzia 3.2014
  • anmaszy 31.05.14, 23:48
    jesienią płaciłam z alior sync- konto w złotówkach- jako przelew zagraniczny (ja w euro płaciłam) i on był za za free, bank sam sobie przewalutowal
    Resztę danych jak dziewczyny pisały- dostajesz w mailu ze sklepu
    U mnie całość, od przelewu do otrzymania wózka zamknęła się w 5 dniach, w tym weekend był.
  • ada_bk 02.06.14, 13:12
    Bardzo długo biłam się z myślami który kupić, decyzja nie była prosta, przeczytałam jeszcze raz wszystkie Wasze podpowiedzi i zdecydowałam się na Elita.
    Moje dziecię raczej z tych wypasionych 10 miesięcy i 11 kilo żywej wagi, ubranka na 86, powinno mu być wygodnie w Elicie.
    Wózek zamówiłam i właśnie wtedy wyczytałam, że Elit nie bardzo pasuje małym mamusiom i co to będzie?? Mam 164 cm, czy ja coś spoza tego wózka zobaczę?
  • stareczka2 30.05.14, 15:16
    Ja takze szukalam dobrej i nie za drogiej spacerowki a skonczylam z moim ukochanym nowym Concoredem Fusionem , ktory wcale nie byl tani smile
    I nie powiem korci mnie juz jakis kolejny wozek - tym razem taki wakacyjny , samochodowy smile smile
  • zoja1977 30.05.14, 17:40
    Stareczka, to jak będziesz sprzedawała fusiona to pamiętaj o mnie, jestem chętna.
  • zoja1977 30.05.14, 17:42
    A gdzie kupowalas fusiona ?
  • stareczka2 30.05.14, 17:47
    Moja droga to długo poczekasz smile Fusion ma wady - jak kazdy wozek - ale jest najblizszy mojemu ideałowi smile Najbardziej wkurza mnie brak okienka w budce. I moim zdaniem wcale nie jest wozkiem "twardym"
    Kupowalam go tutaj www.wozki-skleposkar.pl/ - sklep znajomego mojego meza. Zalatwil mi w dobrej kasie od polskiego dystrybutora . smile
  • mamalusi 01.06.14, 16:38
    ja się bawię smile
    głos wewnętrzny mi każe codziennie forum odwiedzić, nawet jak nie chce zmieniać floty czytam, czytam i już chce smile
    w domu mam britaxa b smart, joolza daya, maclarena xt
    a na tapecie pliko mini, bee bym też chętnie spróbowała i jakiegoś trójkołowego joggera
    trzeba się spieszyć, bo czas leci i dziecię zaraz wyrośnie
    Przed jakąś częstą wymianą powstrzymuje mnie wystawianie, pakowanie, wysłanie, nie cierpię tego!!! Na tablicy jak coś wystawię to wisi i wisi i odzew marny, na all dużo lepiej.
    --

• asiaooo1 05.06.14, 16:02
    Mam takie techniczne pytanie co do przelewu.

Czy zaznaczałaś opcję: koszty pokrywa zleceniodawca czy koszty pokrywa zleceniodawca i odbiorca ?

Wydaje mi się,że mogą być różne koszty tych przelewów, dlatego pytam zanim zamówię BI smile Tobie pobrali tylko 20zł + 5zł,a w tabeli opłat jest,że "0,25% kwoty przelewu, min. 20,00 zł, max. 200,00 zł", więc zastanawiam się jak to jest. A chcę zamówić BI z gondolą,więc przelew na wyższą kwotę.
  • magles.77 05.06.14, 16:32
    obie robiłyśmy przelewy z mbanku, więc mogę co nieco wyjaśnić..
    te 20 zł to jest właśnie ta minimalna opłata za przelew, bo normalnie te 0,25% kwoty przelewu wyszłoby ok. 5 zł, czyli mniej niż 20 zł, więc pobierają 20 zł, jak zamówisz BI + gondolę to zapłacisz za przelew też 20 zł + 5 zł SWIFT. Musiałabyś zamówić za kwotę powyżej 8000 zł, żeby zapłacić więcej niż te 20 zł..
    mam nadzieję, że nie zamotałam wink
  • magles.77 05.06.14, 16:32
    zaznaczasz "koszty pokrywa zleceniodawca" - czyli Ty
  • asiaooo1 05.06.14, 19:07
    Dzięki za wyjaśnienie smile

A ma ktoś w kolorze AQUAMARINE ? Bo mnie się najbardziej podoba, ciekawa jestem jak prezentuje sie na żywo. Dla chłopca chcę kupić.
  • magles.77 05.06.14, 21:52
    widziałam na żywo - ładny jest smile
  • ivi1981 05.06.14, 23:49
    Asia, ja mam aquamarine. W jednym z wątków o wkładkach wklejałam foty ale wklejam raz jeszcze. Mam dla chłopca i jestem zachwycona tym kolorem smile Zresztą w ogóle tym wózkiem jestem zachwycona! big_grin

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ga/wd/dqac/8Pkdymbu3a90sEhGaB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ga/wd/dqac/LULR98KRCQbdg9LdSB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ga/wd/dqac/eIDOoeKvmyIfVeGQvB.jpg

--
  • herenna 06.06.14, 13:39
    Prześlicznie dobrałaś te dodatki smile ja w zasadzie się ciągle łamałam, czy kupic aquamarine, papyrus czy foga... w sumie chyba trochę żałuję, że nie wzięłam bardziej kolorowego wózka, ale bałam się, ze mi się za chwile znudzi wink muszę swój podkolorowac jakimis dodatkami smile
  • asiaooo1 06.06.14, 13:52
    Cudny smile Nie mogę się doczekać, zamówię chyba w przyszłym tygodniu, choć syn dopiero pod koniec sierpnia się pojawi, ale boję się,że mi kolor wykupią, tak jak dziewczyny wykupiły foga smile No i przetestuję gondolę również smile
  • herenna 06.06.14, 14:27
    E, ja myślę, że oni tego foga niedługo znów będą mieć, pewnie maja po parę sztuk a jak schodzą to domawiają...No chyba, że BI rzuci w tym roku jakieś nowe kolory, ale oni chyba tak często nie "aktualizują" kolekcji
  • flower_v 14.06.14, 17:51
    modele z kolekcji 2014 nie roznia sie niczym od 2013.
    --
  • basia752 06.06.14, 14:36
    Śliczny ten kolorek, szkoda, że nie można extra tapicerki dokupić, Lava już mi się znudziła tongue_out
    --
    Basia
    najmłodsza L 31.10.2012, średnia Z 05.05.2006 najstarsza Z 26.11.2003
  • koala0405 14.06.14, 08:02
    no właśnie ja kupiłam w kolorze lava i trochę smutny ten kolorek
    chciałabym go ożywić ale zastanawiam się nad wkładką czy żółta nie będzie za "ostra"
  • basia752 14.06.14, 12:13
    ja do Lavy mam wkładkę ciemno pomarańczową maclarenowską, jak chcesz to mogę ci wysłać zdjęcie mms, albo po weekendzie zamieszczę focię
    --
    Basia
    najmłodsza L 31.10.2012, średnia Z 05.05.2006 najstarsza Z 26.11.2003
  • koala0405 14.06.14, 13:39
    nie lubię pomarańczu
  • flower_v 14.06.14, 17:50
    mozna kupic sama tapicerke, ale ze stanów. chyba 35$ kosztawała jak ostatnio patrzalam. buda tez chyba 35$.
    --
  • herenna 16.06.14, 23:33
    możesz wkleić linka? Bo ja nie umiem znaleźć
  • flower_v 17.06.14, 00:38
    Tu i Tu
    juz widze mało co zostało. wyprzedali.
    --
  • magles.77 09.06.14, 14:52
    ivi1981 świetne te autka smile skąd masz taki autkowy komplecik?
  • ivi1981 09.06.14, 20:42
    uszyłam sobie smile sama smile
    jakbyś była zainteresowana to pisz wink
    --
  • anmaszy 09.06.14, 21:25
    a ja pisałam dwa razy na gazetowy w tej sprawie i nie dostałam odp.
    Na jaki @ napisać bym dostała odp.zwrotna? ;-P
  • ivi1981 13.06.14, 23:50
    napisz na iwonagajo@op.pl
    Nie mam nic od Ciebie w poczcie uncertain
    --
  • kina82 09.06.14, 22:44
    ivi odpisałam Ci na maila, ale nie mam odpowiedzi od Ciebie, dostałaś mojego maila z karo29?
    --
    Wiktor 1.2009
    Zuzia 3.2014
  • ivi1981 13.06.14, 23:49
    hmmm... wysyłałam Ci odpowiedź jak tylko dostałam od Ciebie wiadomość smile zaraz wyślę jeszcze raz smile
    --
  • hanna79 14.06.14, 18:24
    Śliczny wózio i ubranko smile
    A jak masz wykończone krawędzie wkładki i kocyka? Bardzo efektowne big_grin To lamówka wszyta od środka czy jak? Mnie ostatnio też wzięło na szycie wkładek, kocyków itp big_grin
  • ivi1981 20.06.14, 21:12
    dzięki smile
    wkładka i kocyk wykończone lamówką bawełnianą kupowaną w e-tasiemce, niebiesko-zielony marmurek to się bodajże nazywa. Wszywałam inaczej niż standardowo, bo szyłam wszystkie warstwy razem, czyli najpierw sobie upięłam wypustkę do bawełny, potem na to gąbka tapicerska, następnie dzianina dresówkowa, fastryga na wszystko, żeby mi się nie rozjeżdżało w trakcie szycia i pojechali wink A! i jeszcze pod dzianiną troczki ze sznurka dekoracyjnego smile najwięcej roboty było z upinaniem wypustki, bo żeby ładnie wyglądała trzeba ją precyzyjnie wszyć
    --
  • herenna 05.06.14, 20:27
    hehe nie mam nic do dodania wink
  • magles.77 05.06.14, 21:52
    smile
  • asiaooo1 09.06.14, 11:25
    No to ja nadal zamęczam pytaniami o przelew smile Mam nadzieję,że mi wybaczycie,ale ciąża wyraźnie wpływa negatywnie na me zdolności intelekatualne smile

Zamówiłam BI smile

Otrzymałam maila z info, i tak po kolei:
    nr rachunku wpisuję IBAN : CZ82 0300 0000 0002 5060 8879
    BIC: CEKOCZPP
    Adres wziąć ze strony sklepu-bo w mailu danych nie ma, czy nie trzeba wpisywać?

Na stronie jest taki:
    Rolsit TR.SLOVAKIA Ltd.
    MRŠtefanika 34
    Komjatice 941 06
    SLOVAKIA

Płacę w koronach czeskich i IBAN ma też symbol CZECH, a oni adres podaja słowacki. Może wystarczy wpisać tylko nazwę firmy, czyli Rolsit TR.SLOVAKIA Ltd.?Skoro adres na Słowacji? Nie chcę czegoś spieprzyć... ma to jakies znaczenie?

No i tytuł przelewu to chyba ID zamówienia?

Błagam wytłumaczcie jak krowie na rowie,bo nie ogarniam tematu wink
  • asiaooo1 09.06.14, 11:32
    I jeszcze jedno pytanie zaznaczam przelew zagraniczny SWIFT czy SEPA ?
  • magles.77 09.06.14, 13:26
    jeśli płacisz w koronach zaznaczasz SWIFT, z tego co pamiętam SEPA jest tylko do przelewów w EURO
  • magles.77 09.06.14, 13:30
    wszystko tak jak napisałaś, nr r-nku ok, BIC ok, ja adres wzięłam ze strony, wpisałam ten sam, który Ty podałaś, w tytule przelewu podajesz nr zamówienia i w zasadzie to wszystko smile
  • asiaooo1 09.06.14, 18:45
    Wielkie dzięki smile Zapłaciłam smile
  • magles.77 10.06.14, 02:18
    drobiazg smile
  • asiaooo1 20.06.14, 15:12
    Przyszedł mój BI smile Jest cudny, kolor w rzeczywistości jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach (przynajmniej na moim monitorze). Dziękuję Wam jeszcze raz za pomoc! Kupiłam też gondolę - jest fajna, duża,więc starczy na zimę, tylko trochę ciężko mi się ją montuje. Mam nadzieję,że się wyrobi, poza tym teraz brzuch przeszkadza, ale potem jednak będę ją montować z dzieckiem w środku, przy opcji zostawaiania stelażą w samochodzie. Będę musiała potrenować. Wózek lekki, zwrotny, już nie mogę się doczekać spacerów z nim smile
  • nauta_ 21.06.14, 09:10
    Asiaooo1 czy Ty odbierasz pocztę gazetową, bo bym napisała?wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.