Dodaj do ulubionych

M&P Luna - kupiłybyście?

06.10.14, 09:49
Licytowałam ostatnio taką Lunę, w sumie nie wiem dlaczego , sama nie byłam do niej przekonana. Licytacji nie wygrałam. Przed chwilą zadzwonił do mnie sprzedawca, czy nie chciałabym jej kupić za cenę, którą zaoferowałam (133,50). Osoba, która wygrała wycofała się z zakupu.
allegro.pl/wozek-mamaspapas-luna-blue-niebieski-i4643715908.html
Co sądzicie o tym? Warto? Poczytałam opinie, są raczej pozytywne.
Edytor zaawansowany
  • jelsaa 06.10.14, 09:56
    Ma bardzo pochyłe oparcie, mój dzieć by sie wkurzał.
  • djanuska 06.10.14, 10:18
    To moja córcia też będzie się wkurzać. Teraz doczytałam że ma niskie oparcie.
  • monika_kas 06.10.14, 12:31
    ja kupiłam rok temu lunę za podobne pieniądze, dwa tygodnie później sprzedałam za prawie dwa razy tyle wink

oparcie jest dosyć niskie to fakt.

ale i tak uważam że fajnie było ją przetestować (i jeszcze na tym zarobić wink )
  • wrzesniowa_panna 06.10.14, 14:10
    ja bym wzięła żeby przetestować smile

--
    Kacper 26.03.12
  • gniesia007 06.10.14, 14:17
    A wiesz jak niskie to oparcie, qrcze dla mnie wygląda jak ten armadillo tylko te kólka jakby gumowe?
    Ja bym brała na przetestowanie za takie pieniądze.
  • gleana 06.10.14, 14:37
    Ale to chyba nie jest Luna tylko Sync, taki jak ten:
    allegro.pl/wozek-spacerowy-mamaspapas-sync-i4665116837.html
    Luna:
    babylandfife.co.uk/Mamas-Papas-Luna-in-Hot-Pink-SALE
  • djanuska 06.10.14, 14:49
    Tak , już się zorientowałam,że to Sync , a nie Luna. Nie pasowała mi do Luny ta teleskopowa rączka. No dobra,chyba kupię z ciekawości. Strasznie niezdecydowana jestem, taką już mam naturę.
  • gleana 06.10.14, 14:52
    To ja proszę później o wymiary smile . Średnica kół i wysokość oparcia. Ten Sync z kolei podobny jest do Argo.
  • djanuska 06.10.14, 23:16
    Sprzedawca się upiera,że sprzedaje Lunę, a ja go przekonuję,że to Sync. Jutro ma wyjaśnić tą pomyłkę,więc czekam do jutra.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.