Dodaj do ulubionych

MBUJ czy BOB na zimę

07.10.14, 08:33
Od jakiegoś czasu mój mąż "męczy mnie" żeby sprzedać jeden terenowy wózek ale chodzi mu głównie o sprzedaż Urbana. I co ja mam zrobić? Mam oba, czekają sobie dzielnie przygotowane do jazdy w zimie ale... jakoś nie mogę się przemóc żeby cokolwiek sprzedać. Urban jest teraz idealny dla mojego 14 miesięcznego synka. Siedzisko bardzo wygodne, prowadzenie również. Bob jest podobny z tym, że siedzisko większe, obszerniejsze.
Którego byście się pozbyły?
Nie ukrywam, że wolałabym oba zatrzymać ale obecnie jestem na wychowawczym bez kasy a święta niedługo...
Edytor zaawansowany
  • dominiczka87w 07.10.14, 09:05
    Witam Na wychowawczym wink
    Kurczę ciężki orzech do zgryzienia....
    W kwestii estetycznej dla mnie mbuj wygrywa
    Praktyczność (składanie, siedzisko) Bob...
    Reszta znak równości jak mniemam.
    Tylko teraz pytanie czy chcesz wózek do końca wozkowania? wink Bo może mąż do tego dąży tongue_out
  • koala0405 07.10.14, 09:12
    chciałabym terenówkę do końca wózkowania bo często jeździmy w góry...
    hmmm Urban taki śliczny
    ale w sumie to i tak jeździmy tylko Brio go
    acha i concord fusion cały czas w użyciu /do spania/-dlaczego ja wcześniej nie pomyślałam o fusionie?
  • dominiczka87w 07.10.14, 09:22
    No o chyba sama sobie odpowiedzialas wink
    Jeśli 1 terenowka ma być do końca i do tego często zabierają na wyjazdy to chyba Bob faktycznie będzie lepszy....
    Choć rozumiem w czym masz problem smile bo dla mnie Bob jest okropny wink
  • kkitka 07.10.14, 09:52
    Sprzedałabym Boba smile Wydaje mi się, że jest jednak tylko sezonową modą na forum, a jednak MBUJ to klasyk.
  • koala0405 07.10.14, 10:01
    no niby tak MBUJ to klasyk ale z większym dzieckiem tzn takim 4 letnim to lepiej prowadzi się i podbija Bob
    Chyba jednak zostawię dwa. MBUJ szkoda sprzedawać, nie ma ani jednej ryski więc sporo na nim stracę bo pomimo , że wygląda jak nowy to jednak "używany" . A jak sprzedam Bob-a to mój mąż się obrazi.
  • pinik 07.10.14, 11:23
    Ja jestem slabym doradzca, jesli chodzi o sprzedaz, bo sama mam o wiele za duzo wozkow tylko przez to, ze sprzedac mi zal (wlasnie dzis wysylam mojego GT, ktorego niegdys uwielbialam... Mam go juz dobrze ponad rok - to u mnie sporo).

UJ to wozek, ktory od kiedy byl w DE w sklepach dostepny wlasciwie, to mam zawsze na stanie. Przy drugim synku zakupilam, jak mial niecaly rok i do dzis mam go ZAWSZE (!!) w piwnicy (tylko modele sobie wymienialam). Ale to byl moj taki "Must have".

Teraz jednak widze, ze przy trzecim dziecku najbardziej go lubilam i uzywalam w wersji z gondola. Pozniej jako spacerowka nipper go wyparl, a od kiedy mam BOB'a to bob wlasnie. TEraz od przeprowadzki (20.06.) nie wypakowalam UJ nawet z kartonu! Bob za to stoi zlozony i gotowy do wyjscia w kuchni, zaraz przy drzwiach. Choc do stania w mieszkaniu w zlozonym stanie to tez UJ byl fajny, bo sam stoi i stojac zabiera malo miejsca. Ale do auta to on jest okropny. Mimo, ze mam zawsze duze auta, to nie lubie go zabierac nigdzie. Boba tez jeszcze nie zabieralam (nie bylo potrzeby), ale mysle, ze np. jakbym miala jechac na narty, wzielabym napewno boba, nie UJ. UJ jest o wiele ladniejszy optycznie. Jest zgrabny. Bob to pokraka moim zdaniem. Ma dlugi dziub i jakas przygnieciona od gory budke. smile I mimo to go lubie. Kocham jego amortyzacje! Ja teraz bardziej chyba mam tendencje do zostawienia Boba. Choc mnie sie UJ chyba poprostu juz tez znudzil.

--
    Pinik

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=12633469&a=16469939
  • agusia041 07.10.14, 12:04
    Koala, o ile dobrze pamiętam UJ miał być na pewno do końca i teraz chcesz go zwyczajnie zdradzić dla tej szkarady Boba? wink Nie wierzę....
    A tak na poważnie to zostawiłabym UJ do czasu, aż mały będzie się w nim wygodnie mieścił. Jak skończy 3 lata to już i tak z wózka będzie korzystał coraz rzadziej, wtedy dopiero kupiłabym Boba smile

• koala0405 07.10.14, 12:16
    no właśnie rozum i serce podpowiadają mi coś innego
    Bob-a nie sprzedam bo już nie kupię w takiej cenie nowego.
    Dooopa blada. Jak bida przyciśnie to sprzedam któregoś albo nowe dziecię w rodzinie skorzysta. W przyszłym roku ślub córki męża więc może...
  • magda79pn 07.10.14, 13:10
    ja będę boba sprzedawać na wiosnę smile

więc jak chcesz to go sprzedaj, a na wiosnę ci swojego sprzedam smile jak do tej pory używany tylko w weekendy smile ale zostawiam na zimę
    mimo że jest brzydki, to go uwielbiam, mój wielki 2,3 latek (98cm, 16kg, ciuszki na 104cm) siedzi w nim bardzo wygodnie i wygodnie śpi smile więc trzymam ten wózek dla jego wygody i pewnie ciężko będzie mi się z nim rozstać smile

--
    ==================================================================
    1% dla Ingi ludzie.gazeta.pl/ludzie/0,120535,10446067.html?user=olcia82poz&photoId=952200

==================================================================
  • pinik 07.10.14, 14:41
    Na zime, sniegi i wyjazdy wakacyjne (gory, plaza....) to BOB jest poprostu genialny! I nie tylko! Na codzien tez smile
    NIe myslalam, ze go tak pokocham. MOze kiedys jeszcze mi sie wizualnie spodoba smile

Monika, bardzo Ci za niego dziekuje!

Aaa! Doszlo nawet do tego, ze zamowilam sobie drugiego Boba! Tym razem CE smile Chcialam zobaczyc, czy moze mniejszy sporo po zlozeniu jest smile Ale raczej nie zostanie, bo za podobny do SE, a brzydszy i kola rdzewiec moga.

--
    Pinik

• koala0405 07.10.14, 14:45
    ale masz fajnie Pinik
    Ja wcześniej chciałam CE ale za namową męża kupiłam SE.
    Jak go dostaniesz proszę zważ go i porób fotki.
  • pinik 07.10.14, 14:52
    Koala, ja juz go mam w domu. Tylko... fotek nie umiem do dzis porzadnie wstawiac, a teraz to nawet netu w domu nie mam, tylko taki mobilny. Z waga to mi sie podobne wydaja. Ogolnie prawie identyczny wozek, tylko nie wiem czemu rurka laczaca tylnie kola ma wygiecie w srodku. Pozniej musze zobaczyc, czy to moze pomaga lepiej ustawic kolo, jak wozek jest zlozony.

--
    Pinik

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.