Dodaj do ulubionych

wózek dla marcątka gondola z funkcja kołyski

12.01.15, 11:09
szukam wózka dla syna urodzę pewnie w połowie lutego ostatecznie na początku marca. górna pólka niestety nie wchodzi w grę raczej średnia. uparłam się na duża gondolę znalazłam camarelo carmela. jednak dobrze by było by ta gondolka miała funkcje kołyski. raczej nowy niż używany i jeszcze jedno spacerówki od kompletu będę używać jesienią/zimą wiec też mogłaby być spora. gdybyście mogły podrzucić kilka typów byłabym wdzięczna.
--
KUBA UR. 22 MARCA 2005r. godz 9:10
mamy swoje skarby, mamy coś czego nie zabiorą namsmile
nasz punkt widzenia
Edytor zaawansowany
  • monika_kas 12.01.15, 11:14
    napisz jaki masz budżet..

tylko nie żaden camarelo.... proszę.
  • kubona 12.01.15, 11:26
    powiedzmy ze ok 2000. raczej 1500

--
    nasz punkt widzenia
  • monika_kas 12.01.15, 11:40
    a jedo? fyn lub bartatina? to nieco wyższa półka niż jakieś camarelo, a cenę mają niską.
  • kubona 12.01.15, 11:45
    no na jedo też patrzyłam. raczej fyn niż bartatina, bo mi się kółka nie podobają szprychowe.
    u mnie w mieście w sklepie stoi tutek grander i jakiś adbor. po resztę muszę jechać 50 km żeby chociaż obejrzeć. wiec chce jechać juz z jakimś typem bo tych wózków teraz mnóstwo. a camarelo widziałam na żywo i zrobił nawet fajne wrażenie. ogólnie u mnie w mieście tutki i tako jeżdżą

--
    nasz punkt widzenia
  • thea19 12.01.15, 12:17
    camarelo to taki sam zlom jak te adbory i tutki. za 1500 spokojnie kupisz quinny speedi, nawet z fotelikiem jak dobrze poszukasz i sie potargujesz. nie rozleci sie za pol roku i go odsprzedasz bez problemu. gondola jednak sie nie buja.
  • monika_kas 12.01.15, 12:18
    odpuść sobie tutki, taki, camalero i inne adbory! serio.

jeśli coś z polskiej produkcji to jedo.

ale 1500zł do 2000zł to nie tak mało... wybrałoby się coś z innych marek.

musi być nowy?

jakie masz priorytety??
  • kubona 12.01.15, 13:26
    Ma miec spora gondole
    Zniesc brukowane chodniki,duza spacerowka, kola nie musza byc skretne, wychodzi ze jedo.
    Tutki i adbory nie wchodza w gre tym razem wozek ma byc wygodny i funkcjonalny.
    --
    nasz punkt widzenia
  • monika_kas 12.01.15, 13:29
    no to postaw na jedo. gondolę ma bardzo dużą. jakościowo też chyba nie są najgorsze. ja się rozglądam za jedo bartatiną dla majowego dziecka.

• jelsaa 12.01.15, 15:23
    Polecam też Roana Marite, wielka gondola chyba najwieksza na rynku, funkcja kołyski, wózek super mięciutki.
  • thea19 12.01.15, 15:56
    jedo nie ma duzej spacerowki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.