Dodaj do ulubionych

Jaki wozek kupic uzywany

25.06.17, 08:18
Witam
Jestem na etapie szukania wozka. To moje 3 dziecko wiec chcialabym kupic wozek uzywany. Moj budzet to max 1000zl. I tutaj rodzi sie problem bo nie mam pojecia co kupic. Czytam komentarze na stronie i mam metlik totalny. Myslalam o Jedo, mutsy evo. Dziecko urodzi sie na przelomie sierpnia, wrzesnia wiec musze miec porzadny wozek na zime. I sama nie wiem co chce i co warto kupic uzywanego. Pomocy
Edytor zaawansowany
  • 04.07.17, 02:51
    1000 zl to calkiem sporo.
    Po jakim terenie jezdzisz? Czy Twoje dzieci sa raczej wysokie? Czy czesto wozisz wozek w bagazniku? Czy musisz go nosic po schodach? Czy planujesz wozic starsze dziecko na podstawce? Czy zalezy Ci na jednym wozku od poczatku do konca?
    Odpowiedz najlepiej w podpunktach, postaram sie podpowiedziec 😉
  • 04.07.17, 19:32
    Za parę stów kup Jedo Fyn (najlepiej od 2014 roku) i na wiosnę sensowną spacerówkę.
  • 10.07.17, 23:46
    jedo fyn od 2014 nie kosztuje paru stów, tyko około 1000 właśnie, wiem, bo właśnie szukałam. Kupiłam ostatecznie jedo nevo za 880- zł i to była okazja. Dodam, że jestem zadowolona i polecam jedo nevo smile
  • 11.07.17, 07:37
    Ok tę parę stów, to miałam na myśli koło 700 - rok temu znalazłam w tej cenie Fyna koleżance i do tej pory jest z niego zadowolona. Na Allegro widzę dalej sporo ofert do 800 zł.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.