Dodaj do ulubionych

Spacerowka\ spacerowki do 2000

13.03.18, 18:26
Kupię spacerówke za max 2000. Potrzeby: dziecko duze, raczej ciężkie ma 20 miesiecy, ubrania w rozm 98. Jeżdżę głównie po drogach nieutwardzanych, gruntowych i wybojach miejskich. Chcialabym cos w miare lekkiego i w miare kompaktowo sie skladajacego. Syn na spacerach prawie wcale nie śpi, budka moze byc symboliczna, nie pozwala jej zaciągnąć. Cce zeby komfortowo siedzial, ja chce miec komfort jazdy i wolalabym zeby wozek nie byl ogromny. Myslalam o bumbleride indie (ale on chyba wielki?), valco snap sport, trend na pompowanych (warto czekac?), zupelnie irracjonalnie podoba mi się bee - pewnie się nie nadaje? Bylam prawie zdecydowana na bjcm gt ale widziałam w sklepie bjcm i ten wózek jest na moje niepodbijalny - chyba ze się mylę. I czytalam ze ma wielka bude, ktora mojwmu wysokiemu i niebudkowemu moze przeszkadzac. Juz myslalam czy nie kupic dwoch wozkow - podwiezdupki i indie. Doradzajcie! Co jest fajne w jezdzie z takim starszym dzieckiem.
Edytor zaawansowany
  • kasiamamaani 13.03.18, 19:18
    ja mam córkę w tym samym wieku i właśnie dokładnie ten sam dylemat... Może wybierzemy coś razem tongue_out
    Bierzemy pod uwagę:
    - Valco Snap Trend
    - Mamas & Papas Armadillo Flip Xt2
    - Mutsy iGo (bo mi nie przeszkadza, że jest sztywny)
    - BJ City Elite (z miłości do marki i tej jakości <3)
    - BI
    - Bugaboo Bee3
    - Mamas & Papas Mylo2 (ten brałabym od ręki i nie myślała dalej, ale na OLX navy jest za drogi jak na stary wózek bez gwarancji)

Moja córka waży 13 kg też ma rozmiar 98cm, potrzebuję wózka, który nie zajmie mi całego bagażnika w VW golfie, nienawidzę ciężkiego podbijania i zależy mi na podnoszonym podnóżku. Teleskopowe rączki też są fajniejsze niż łamane...
    Mytrax odpadł na tym stelażu z "luzami technologicznymi" uncertain
  • fala86 13.03.18, 20:15
    Armadillo odpada dla mnie, podobno slaby komfort jazdy, igo wydaje mi soe, ze ma jeszcze mniejsza spacerowke niz evo, bee chyba tez ma mala spacerowke. Ja juz chyba na ktoregos snapa soe zdecyduje...
  • kasiamamaani 15.03.18, 22:06
    Mialam juz iGo, spacerowka nie byla mala ☺️ Oparcie sidziska ma 52 cm,
    Bee ma bardzo wysokie oparcie i swietnie sie prowadzi z duzym dzieckiem (mialam juz dwa) podnozek tez jest w tym wozku w dokladnie idealnym miejscu ❤️
  • thea19 13.03.18, 20:49
    bjce jest super, dobrze jedzie, fajnie sie podbija ale jest wielki przed i po zlozeniu. gt mam po raz pierwszy ale bobas malutki i ciezko mi porownac z elitem bo jeszcze nie jezdzilam, zwykle mini to porazka - sprzedalam szybko. bee to miejska popierdolka - kolka blokuja sie na byle peknieciu w chodniku, podbija sie znosnie tylko do 12-13kg wkladu, absolutnie nie nadaje sie na wietrzna i zimna pogode.
  • fala86 14.03.18, 18:34
    Dziękuję bardzo!
  • malgulekch 13.03.18, 23:21
    Ja niedawno sprzedałam swoje BI i wiem, że wszystkie Twoje wymagania ten wózek by zaspokoił, oprócz jednego. Moja córeczka nosi teraz ubranka mniej więcej na 98-104 i w BI opierała już głowę na złożonej budce. Uwielbiałam ten wózek i jak dla mnie najlepszy mój zakup ever. Sprzedałam z wielkim żalem, bo Zuzia wydawała mi się już do niego po prostu za duża. Na otarcie łez kupiłam Greentoma i sama jestem zaskoczona jak super nim nam się jeździ. My mieszkamy i wozimy się jednak tylko po mieście, a to wiadomo - terenówka raczej nie jest i nie jestem przekonana jak radziłby sobie w trudniejszym terenie. Być może mam jakieś zdjęcia córki w BI zrobione z miesiąc temu, więc mogę przesłać na priv, jeśli chciałabyś zobaczyćsmile
  • kasiamamaani 15.03.18, 22:08
    A ktorego greentoma macie? Stabilny jest?
  • ablacim 14.03.18, 10:27
    Ja mam Mytraxa, ale póki co używam z maluchem jako drugi wózek. U mnie na razie ze stelażem nic się nie dzieje, koła pompowane dają radę na nierównościach, podbija się w porządku, choć nie tak super jak np Joolz Day (ale to całkiem inny wózek ).
    Zaletą jest to, że łatwo się składa, ma dużą budę (w Twoim przypadku to akurat bez znaczeniawink), ma podnoszony podnóżek i rączkę teleskopową. Nowy kupisz za ok 1000-1100.
    Z wad jak dla mnie pałąk wypinany tylko obustronnie, koszyk taki sobie ze średnim dostępem i nie powinno się wieszać torby, bo luzy się robią.
    W porównaniu z BJCM wydaje mu się fajniejszy jednak. Koleżanka ma zipa i trudniej mi się go prowadziło niż Mytraxa.
  • fala86 14.03.18, 19:13
    ten mytrax ladny! Piekne tapicerki
  • fala86 14.03.18, 19:14
    A jak waga?
  • ablacim 14.03.18, 20:45
    Nie pamiętam, szczerze mówiąc. Jakiś super lekki to on nie jest, coś chyba koło 10 kg. Ja bez problemu ładuję go do bagażnika wink Nie muszę go nigdzie nosić, mam minivana więc dla mnie bardzo lekki wózek konieczny nie jest. Fakt, tapicerka jest przyjemna, mam dość jasny kolor (foggy grey) i sama jestem ciekawa jak się będzie sprawował.
    Minusem jest też składanie tapicerką na zewnątrz, jak w BJCM i muszę zwracać uwagę, żeby się strasznie nie ubrudził w bagażniku (mąż musi bardziej dbać o czystość; ))
  • annulka79 15.03.18, 07:57
    Nie chcę sie sprzeczać i wprowadzać w błąd bo Myrtraxem nie jeździłam ale widziałam/oglądałam i waga zdecydowanie przekracza 10 kg. Tak bliżej 12kg mi sie wydawała porównując z wózkiem który dobrze znam. Był zauważalnie cięższy.
  • ablacim 15.03.18, 09:51
    Sorry, mój błąd. Teraz sprawdzilam i rzeczywiście 12. Dla mnie to nie ma zbytniego znaczenia, ale wózek do najlżejszych nie należy. W prowadzeniu tego nie czuć, ale jak ktoś musi wtargać wózek na 3 piętro to już na pewnowink
  • annulka79 14.03.18, 12:25
    BJCM jest nieporównywalny z BJCM Gt pod względem prowadzenia i podbijania. Oczywiście na korzyć Gt (inne koła, łamana raczka). Przy złożonej budzie dziecko będzie opieralo głowę na założonym materiale co jakoś bardzo nie przeszkadza. Przy średnim trzylatku i zapakowanym mocno koszu + torba na rączce i kilka kurtek (!) nie był najłatwiejszym w prowadzeniu wózkiem ale wciaż było ok. Miejsca dla siedzącego szkraba sporo.
    Łatwiej sie prowadzi z dużym załadunkiem Elite ale to większy wózek choć po złozeniu i odpięciu kół zajmuje tyle miejsca co Gt.
    Bee tu bym odrzuciła.
    Z dużym dzieckiem dosć dobrze jechał Quinny Yezz air ale to typowa powieźdupka.
    Indie ma za niskie siedzisko chyba dla tak sporego dziecka.
    Coś niżej było o Mutsy Igo, jesli juz ta firma to zdecydowanie Nexo choć o użytkowaniu trudno mi sie wypowiadać
    Obszerne siedzisko ma Concord Fusion i tego bym poleciła.

Tak chaotycznie trochę to napisałam, ale tyle mi przychodzi na szybko do głowy smile
  • fala86 14.03.18, 18:33
    Ten yezz jest super i bym go kupila jako cos dodatkowego, ale nie ma rozkladanego oparcia i na wszelkie wakacje itp odpada... po to mam wozek zeby np do restauracji za spiacym dzieckiem i moc spokojnie zjesc wink Dziekuje za za opinie o gt! Moze niepotrzebnie soe zrazilam
  • annulka79 14.03.18, 14:48
    jeszcze przyszedł mi do głowy Cybex Agis lub Eternis. Chyba wszystkie maja dokładnie takie same siedziska i dodatkowo podniesiona buda jest wyżej, nie zachodzi na oparcie. Nie wiem jak Tfk Dot ale siedzisko z tego co pamiętam ładnie sie rozszerza z przodu i dość sporo ma miejsca.
  • kasiamamaani 15.03.18, 22:14
    Ten Eternis bylby bardzo fajny, gdyby jakos poprawili kolka. Mialam trzykolowego i mialam wrazenie, ze kazde z trzech kolek jedzie w innym kierunku... po pierwszym spacerze mialam zakwasy. Siedzisko jest bardzo szerokie, ale oparcie krotkie i dostepu do kosza wlasciwie nie ma, nie ma mowy o wlozeniu torby z pieluchami chociazby...
  • fala86 14.03.18, 16:35
    Dziewczyny, a trend?
  • annulka79 14.03.18, 16:52
    Snap Trend? Siedzisko spore, szerokie i wysokie choć złożona buda nieco nachodzi ale to chyba nie jest jakis wielki problem.
  • annulka79 15.03.18, 13:19
    Jeszcze sobie przypomniałam o Peg Perego Booklet. Siedzisko całkiem przestronne (wysokość standardowa ok 48 ale szerokie) naprawdę wygodne dla dziecka no i wielki kosz. Pamiętam że ma taką trochę dziwną ale bardzo wygodną rączkę do prowadzenia. Dobrze się podbija, składa jedną ręką tapicerką do środka. Ma pałąk, podnóżek, regulowaną wysokosć pasów, spore koła.
  • kasiamamaani 15.03.18, 22:15
    Ide go ogladac jutro 😁

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.