Dodaj do ulubionych

Jaki wózek wybrać?

06.04.18, 18:06
witam wszystkie wózkomaniaczki,mam nadzieję że nie macie mi za złe że otworzyłam nowy wątek ale może doradzicie mi coś bo już zgłupiałam całkiem.
Jestem w ciąży z drugim dzieckiem,termin juz w czerwcu a ja kompletnie nie wiem jaki wózek wybrać.Czuje że jestem glupsza niż w 1szej ciąży, nie potrafię zdecydować się na nic konkretnego.
Może wypisze na czym mi zależy, a będziecie potrafiły doradzić mi co będzie najlepszym rozwiązaniem.
-Mieszkam na 3 piętrze bez windy,stelaż mogę zostawić w piwnicy ale gondola do domu musi iść ze mną
-Najlepiej aby była składana gondola na płasko,bo gdy już skończę ja używać będzie mi łatwo ją przechowywać i nie podobają mi się adamexy barletty (mówię tak na te wszystkie szare wózki z plastikowymi gondolami których wszędzie mnóstwo)
-Chciałabym aby był to wózek z lekką spacerówka,myślałam o valco baby snap 4 w wersji z gondola ale nie ma obracanej spacerówki a nie wyobrażam sobie jechać z takim maluchem i go nie widzieć
-Cena do 2tys z lekkim poślizgiem ale wiadomo-im mniej tym lepiej
-Będę jeździć głównie po mieście, czasami poza ale to na tyle rzadko ze przeżyje jak nie będzie super wygodny
-Wizualnie podoba mi się bardzo greentom i quinny zapp flex ale odpadają bo nie mogę się przekonać do spacerówki kubelkowej.
Dlugo byłam przekonana na cybex balios s ale pierwsze opinie o spacerowce mnie trochę wystraszyły,że jest bardzo słabo zabudowana a ja zacznę ja używać właśnie zima.
Biorę pod uwagę wózek używany, biorę tez pod uwagę opcje aby kupić wózek używany głęboki a później spacerowke jak juz będzie mi potrzebna.
Sama już nie wiem. Z pierwszą córka nie mieliśmy kasy to dostaliśmy wózek za 300zł od kuzynki i nie marudzilam. A teraz chciałam aby to był mój wymarzony ale w każdym coś nie tak.
Wiem że czasami trzeba czekać na wózek dlatego nie chce odwlekac decyzji w nieskończoność a narazie nie wiem nic chociaż tylko siedzę i czytam
Edytor zaawansowany
  • annulka79 06.04.18, 18:27
    Nie wiem czy ten Balios S tak słabo zabudowany. Wiem, że z boku może i nie tak bardzo choć ma kilkucentymetrowe boczki ale buda ogromna. Zasłania całe dziecko nawet gdy oparcie sie rozłoży. Jak dojdzie śpiworek nawet wywinięty na pałąku to dziecku tylko głowa będzie wystawać. Musiałabyś zobaczyć na żywo. Moim zdaniem ciekawa propozycja, nieźle amortyzowana. Gondola dość długa choć niezbyt szeroka, wygodna w przenoszeniu.

Składana gondola jest w wózkach Jane (gondola Micro) do tego Muum z wieksza budą?

To że odrzucasz mydelniczki (plastikowe gondole) to już jest dobrze big_grin wink

Nie byłabym przekonana do Greentoma z gondolą, na chodniku trzęsie nim na każdej nierówności. Moim zdaniem mało komfortowy. Prowadziłam ze śpiącym roczniakiem i bałam się ze się dziecko obudzi od trzęsawki. Nie znam nowego Zappa ale poprzedni też nie na codzienne spacery z noworodkiem.
  • angelka890 06.04.18, 20:22
    Moja siostra ma adamexa barlette szaro białą... Strasznie mi się on nie podoba smile A na placu zabaw to co drugi taki sam wózek, nawet kolor. Juz nie chodzi o to bo może ludziom się podobają ale one są takie duże,ciężkie się wydają. I nie wygodnie mi się prowadziło.A poza tym trudno je sprzedać,na olx mnóstwo tego.
    No ten balios dalej mi chodzi po głowie,może się zdecyduje jak nic innego mnie nie zachwyci.Nie mam nawet jak pooglądać wózków bo u mnie tylko jeden sklep z adamexami i tym podobnymi...
    Greentom ma też nie rozkładana rączkę i o ile mi by było wygodnie to już mężowi niekoniecznie.
  • gochalodz 07.04.18, 20:00
    Zobacz ten Jane muum www.mulan.pl/jane-gondola-micro.html dino.sklep.pl/nowy/jane-muum-reverse-spacerowka-2016-kurier-gratis-p-22802.html
  • angelka890 07.04.18, 23:43
    Fajny,wezme go pod uwagę na pewno smile dzisiaj z córką podjechalysmy do naszego sklepu ogladac wozki. Byl joie litetrax 4 i mytrax i pani twierdzila ze nie można wpiac do niego gondoli. Mi sie wydaje ze mozna ale co ja tam wiem. Byl valco snap baby 4 i super wózek ale tez nie można gondoli i nie obracane siedzisko uncertain Oczywiscie milion barlet i innych bebeto. Byl jeszcze jeden fajny,cena mnie pozytywnie zaskoczyla bo naprawde fajny sie wydaje-easygo optimo.Kosztował coś kolo 1250zl za wersje 2w1 ale cos podwjrzanie malo i może jestem glupia ale daje do myslenia czemu smileJutro jedziemy do Mielna,moglabym zobaczyc jeszcze w Koszalinie ale chyba niedziela bez handlu wiec tylko przez szybe hehe smile
  • gochalodz 08.04.18, 00:13
    Jakie bzdury ! Oczywiście , ze można do valco i joie wpiąć gondole ewozki.eu/pl/p/Gondola-do-wozka-valco-baby-SNAP-34/2171 domowa.tv/joie-mytrax/ Ten sklep musi mieć niezła prowizje ze sprzedaży tych zlomkow typu easygo czy barletty lub kompletny brak znajomosci tematu. Ja słyszałam głupoty , ze do britax nie da się wpiąć gondoli! Praktycznie każde britax/ joie/ valco / baby jogger ma opcje gondoli. Składana jest gondola britax , ale wazy coś koło 4 kg z tego co pamietam. Britax b agile z adapterami i gondola czy b motion z gondola może nie takie ładne jak inne, ale wygodne i maja dużo miejsca dla dziecka w spacerówce. Do britax pasuje gondola x lander ( nowsza ).
  • angelka890 08.04.18, 00:24
    No myślę właśnie czy nie kupić spacerówki nowej a gondolki do niej poszukać na olx ewentualnie. Zawsze troche taniej a gondole ciężko moim zdaniem mocno zniszczyć. Ten sklep to jakaś porażka,zapytałam o kolory tapicerek a ona "w internecie sobie Pani sprawdzi". Byłam juz do niego zrazona jak pojechalismy zobaczyc foteliki dla córki a babka mi wpierala ze roczne dziecko jezdzace tyłem to jakas paranoja i wymysł. Dlatego dziwią mnie kolezanki które wszystko tam kupują i jak mantre powtarzaja te wszystkie mądrości.
  • afro.ninja 08.04.18, 09:57
    Najlepiej mieć dwa wózki. Nie mam windy, więc wiem co piszę. 🤣 mnie się podoba inglesina quad, jane tez sa fajne. Sama mam emmaljunge i valco sport. Miałam jeździć valco, ale nadal jeżdżę emmaljunga, valco jest cudownym wózkiem, zwłaszcza do wozenia w samochodzie. Przy noworodku, najlepiej miec dwa wózki. Ja miałam jeden i tak pol roku dosyć się meczylam, bo wózek byl mi potrzebny w domu, a tu trzeba spacerowac i znosić z drugiego piętra. Teraz bym kupila uzywke i postawila ja w wozkarni, później sprzedała. Czas szybko płynie, jak dziecko mialo 10 miesięcy przestawilam siedzisko przodem do kierunku, ale możliwość obracania siedziska do pewnego wieku jest nieoceniona i nie powinno się z tego rezygnowac.
  • angelka890 08.04.18, 20:49
    Tez oglądałam inglesine quad,nawet chciałam zamówić na bobowozki bo była dużo przeceniona,ale po zamówieniu okazało się ze spacerówka jest zepsuta i jest w naprawie. I zrezygnowałam.
    Chyba tak właśnie zrobię,kupię coś używanego a później spacerowkę porzadniejsza.
  • angelka890 08.04.18, 20:57
    Na limango jest maxi cosi Stella w pięknym zielonym kolorze. Wydaje się trochę ciężki ale fajny. Wiecie coś o nim? Dokupilabym gondole
  • annulka79 08.04.18, 21:10
    To taka węższa i nieco lżejsza wersja Mury. Jest bardzo ok. zarówno gondola foldable (wcale nie taka malutka a przeciętnej wielkości) jak i spacerówka (wygodnie wyprofilowana i ładnie osłonięta. Wada spacerówki to to że jest nieco wąska (wysoka a wąska) ale myślę ze gdy maluch podrośnie to i tak cos wymienisz. Nie jest super ciężka ale waga też nie piórkowa, w całości do wnoszenia nie polecam. Rozsądny, wygodny, dobrze przemyślany wózek.
  • thea19 09.04.18, 11:43
    mam stelle - fajny wozek. mlody ma 8mcy i miesci sie w zimowym spiworku w gondoli foldable. napalilam sie na nowa gondole - orie ale zaczeli za pozno ja sprzedawac - jest teoretycznie wieksza niz foldable. wozek wazy 12kg - dramatu nie ma. spacerowka ma bardzo duza budke, wkladke dla niemowlaka i regulowany podnozek. minus wozka - bez czegos plaskiego typu srubokret, nie zdejmiesz kol. w murze nie bylo tego problemu.
  • angelka890 09.04.18, 12:57
    A z kołami mieści się do bagażnika? Mamy citroena xsare Picasso wiec sporo miejsca jak się posprzata tongue_out nie będziemy w sumie dużo go wozić bo głównie jeździmy do mojej mamy na dłużej a tam chyba będzie wózek zapasowy bo mama planuje kupić uzywke jakaś dla siostry synka dla mnie abyśmy nie musiały wozić. Podoba mi się strasznie kolor nomad green,na limango jest za 1055zł,do tego może znalazlabym uzywke gondolkę. Kurcze,ale dalej mi ten cybex balios s chodzi po głowie.... Mąż mnie opieprzyl ze wymyślam i mam kupić ten jak mi się podoba.
  • angelka890 09.04.18, 12:58
    Mówi abym kupiła baliosa smile tak napisałam ze się połapać nie można smile
  • thea19 09.04.18, 14:05
    nie no, po zlozeniu stelaz z kolami jest zupelnie przecietny i sklada sie na plasko. ja sprawdzalam mozliwosci wozka i jego funkcjonalnosc.
    ja gondole dokupilam uzywana za 250zl
  • angelka890 09.04.18, 14:35
    A budkę dodatkowo rozkładana? Bo nie mogę nigdzie zmalezc zdjęcia tylko z normalnie rozłożona
  • thea19 09.04.18, 15:00
    budka rozklada sie az do podnozka, w czesci rozkladanej (na suwak) ma okienko
  • thea19 09.04.18, 15:06
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/ba/ac/3xol/xeuacBPT0kM03tyAMB.jpg
  • angelka890 09.04.18, 15:13
    Super,dziękuję za zdjęcie smile coraz bardziej mnie ta Stella przekonuje do siebie
  • thea19 09.04.18, 15:18
    bo to jest sympatyczny wozek o mega jakosci. na jakies wymyslne wertepy to nie bardzo ale na miejsko wiejskie tereny ok. firma rozpoznawalna wiec ze zbyciem nie ma problemu. mialam kiedys mure, po 1,5roku poszla do brata, tam wozila 2 dzieci i po 7latach wciaz nie byla zniszczona, kilka drobnych rys i po drodze regulacja luzow w stelazu.
  • annulka79 09.04.18, 16:08
    Dokładnie tak. Jak dla mnie to taka poprawiona wersja Mury smile
    Poprawiona bo lżejsza i zgrabniejsza.
    Koleżanka bała sie tego pałąka ale okazał sie wygodny dla dziecka. Jak już pisałam wcześniej jedyna wada to wąskie siedzisko ale tez bez przesady. Ciasno miał dopiero okrąglutki dwulatek w kurtce zimowej wink Składa sie też całkiem zgrabnie i w całości. Oni mieli spory bagażnik więc nic nie odczepiali. Jakość świetna, wózek po wyczyszczeniu wyglądał jak nowy.
  • papuz 30.11.18, 19:11
    Co myslicie o tym wozku?
    www.olx.pl/oferta/maxi-cosi-stella-2w1-edycja-limitowana-CID88-IDvdMRl.html

Podobaja mi sie"czestochowskie" wozki i bylam dumna ze kupie Polski produkt bo wspierajmy co nasze... ale po przeczytaniu kilku tematow nana forum... chyba zrezygnuje...
  • afro.ninja 09.04.18, 17:08
    A xlander xcite?
  • annulka79 09.04.18, 18:22
    Dobra opcja. Gondola spora, spacerówka kubełkowa, ładnie wyprofilowana, kompaktowo sie składa z siedziskiem
  • angelka890 09.04.18, 20:54
    Jutro albo pojutrze pojadę do Koszalina do większego sklepu to sobie pooglądam. Ten xlander też fajny,tylko spacerówka kubełkowa wydaje mi się niewygodna dla dziecka uncertain Pewnie się mylę ale wydaje mi się że takie ograniczone ruchy ma dzieciaczek.Mam nadzieję że będzie moja pierwsza miłość Cybex Balios X <3 Albo się pokochamy albo sobie go odpuszcze smile
  • papuz 30.11.18, 19:26
    A co myslisz o tym zestawie?
    www.olx.pl/oferta/sprzedam-wozek-xlander-xcite-comic-3w1-CID88-IDv5G4J.html
  • adelapadela 19.04.18, 15:04
    Ja polecam emmaljunge nxt90 nie należy do tych najlższejszych bo waży ok. 12 kg ale da radę go wnieść na 4 piętro. I tak tak wiem, że są osoby które powiedzą, że są lżejsze wózki, ale weź pod uwagę też to po jakim terenie będziesz jeździła. Bo np. w moim wózku koła są dość ciężkie bo pompowane ale dają radę jechać nawet po konarach w odróżnieniu od tych piankowych które owszem na chodnik są spoko.
  • annulka79 19.04.18, 19:55
    Nie 12 tylko dobre 14 lub 16 w zależności od siedziska. To dla tych co szukają informacji.
    Nie spamuj, albo przynajmniej nie kłam!
  • adelapadela 03.05.18, 17:03
    Mam go więc wiem jaka jest jego waga... I nigdy bym się nie zgodziła na posiadanie wózka o wadze 16 kg bo miałam 20 kg i nie dało się go nawet podnieść....
    Nie rozumiem po co ty za mną chodzisz i wyszukujesz moje posty i ciągle piszesz to samo - trochę to smieszne
    A ja i tak i tak polecam każdemu emmalnjunge nxt90 kto szuka wózka miejskiego ale który da radę w leśnym terenie!
  • annulka79 03.05.18, 19:07
    Dziewczyno, nikt za tobą nie chodzi i niczego nie wyszukuję. Wypowiedziałaś sie w dwóch wątkach w których ja wcześniej odpowiadałam stąd wiem ze coś nowego w dyskusji sie pojawiło. A że pojawiły sie bujdy, tak bujdy mylące innych którzy na wózkach sie nie znają to normalne że odpisałam. Zresztą wydaje mi sie że nie tylko ja.
    Polecaj co chcesz, ale pisz prawdę bo są tu ludzie, którzy kupują wózek na podstawie opinii z internetu bo na żywo nie są w stanie modelu zobaczyć. Jeśli ktoś przychodzi tu po sprawdzone informację to trudno przymknąć oko na podawane mu brednie.
    Nawet producent podaje wyższą wagą niz ty a ze dodatkowo znam ten wózek to nie sposób sie zgodzić z tym co piszesz. I nie ma sie o co oburzać.
  • dajankowicz 18.07.18, 15:29
    od siebie polecam riko naturo smile bardzo klasyczny model, ale z powiewem nowoczesnosci. swoje wazy, wiadomo, jak to wozek 3w1 smile ale jest stabilny na kazdym terenie, a kola (pompowane) sa bardzo mocne. no i standardowo- duza gondola, spore siedzisko spacerowe. w zestawie duzy kosz na zakupy, co tez jest przydatne.
  • gosdebs 28.07.18, 11:07
    My mamy wózek anex już dłuższy czas używany i jest ok. Spodobał mi się, przez zakupem najpierw byliśmy w sklepie i oglądaliśmy, sprawdzaliśmy, teraz też bez zarzutu, wszystko super i sprawdza się i na miejskich chodnikach i po leśnych ścieżkach tez super się jeździ.
  • ela.dzi 31.07.18, 08:14
    A świstak siedzi i zawija je w tę sreberka.
  • kuzakkuzak 09.11.18, 18:09
    szczerze mówiąc to to co piszesz brzmi trochę jak salsa 4 abcdesign, serio. Jak dla mnie opisujesz go idealnie smile
  • mamazielona 27.12.18, 10:34
    To prawda, ale dziwi mnie obecność salsy w tym gronie. Wózek nie jest zły. Znam go trochę i taki miejski, średnio amortyzowany lub nawet słabo w wersji z gondolą a ze spacerówka trochę za cieżki ale jakbym miała wybierac miedzy cudexami to wolę abc. choć nie rozpada się po kilku miesiacach a siedzisko spacerówki miesci dziecko. Jakościowo całkiem ok a i przemyślany w wielu kwestiach, naprawdę duży kosz. Nie pasuje do grona nachalnej reklamy i szkoda dla wózka że tak ktoś chce go przedstawiać.
  • patrycjak 12.02.19, 18:27
    Z naszej strony polecamy wózek firmy Bertica - bardzo lekki i uniwersalny, ma świetne rozwiązanie z gondolą przekształcaną w spacerówką smile
    Nasza kruszyna lubi zmieniać pozycje podczas spacerów, więc to rozwiązanie idealne smile
  • majka323 29.04.19, 13:33
    Anex Sport - 2w1 mieści sie w Twoim przedziale cenowym i jest lekki, komfortowy i do tego w wielu ślicznych kolorach. My mamy z mężem i jesteśmy naprawdę zadowoleni i nei zamienilibyśmy na nic innego. Kupywaliśmy go tutaj chyba jeszcze mają w magazynie: emaluszek.pl/produkt/wozki-dzieciece/wozki-wielofunkcyjne-2w1/anex-sport-3w1-2017r/
  • nanett_mogali 11.05.19, 17:41

www.babysowa.pl/pl/p/Maxi-Cosi-Adorra/452
    Maxi Cosi Adorra - gondola używana jest stosunkowo krótko (max 8miesiecy) dziecko jak tylko zaczyna mieć sile podnosić główkę - nie chce leżeć i patrzeć w „sufit”. Warto wiec zwrócić uwagę na spacerówkę, żeby spełniła nasze oczekiwania bo ja będziemy używać dłużej!
    Druga propozycja to:
    www.ibebe.eu/
    Tez mieści się w kwocie 2000 - np.w BabySowie na Glebowej 40a w Poznaniu.
  • sklepkiki.pl 29.05.19, 09:57
    jeśli potrzebujesz porady zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem zarówno online jak i telefonicznie. wszystkie potrzebne informacje uzyskasz pod nr tel: 530255177 lub na stronie internetowej www.sklepkiki.pl

Zapraszamy serdecznie każdą mamę mającą problem z wyborem wózka, nasz doświadczony personel pomoże Ci doradzić jaki najlepszy model będzie dla Ciebie oraz opowie o plusach i minusach każdego z dostępnych produktów.
  • sklepkiki.pl 29.05.19, 09:59
    jeśli potrzebujesz porady zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem zarówno online jak i telefonicznie. wszystkie potrzebne informacje uzyskasz pod nr tel: 530255177 lub na stronie internetowej www.sklepkiki.pl

Zapraszamy serdecznie każdą mamę mającą problem z wyborem wózka oraz innych akcesoriów takich jak laktatory, butelki, smoczki uspokajające, nasz doświadczony personel pomoże Ci doradzić jaki najlepszy model będzie dla Ciebie oraz opowie o plusach i minusach każdego z dostępnych produktów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.