Dodaj do ulubionych

Baby Jogger Elite / inny model - wózek rok po roku

05.05.18, 19:05
Zastanawiam się nad zakupem Baby Jogger Elite. Czy orientujecie się może czy da się go "rozbudować" dla dwójki dzieci z niewielką różnicą wieku (ok. 1,5 roku)?

A jeśli nie to który Baby Jogger byłby najbardziej podobny do Elite pod względem funkcji i jest w nim możliwość wożenia dwojga dzieci?

Dodam że w Baby Jogger Elite najbardziej cenię sobie niżej wymienione cechy i właśnie tego szukam w wózku:
1. Podobno spacerówka jest wygodna już dla 6-miesięcznego maluszka, a jednocześnie może służyć długo (czytałam że spokojnie do końca wózkowania w okolicy 3 lub 4 lat)
2. Jest "terenowy", dobrze radzi sobie na trudnej nawierzchni, kamieniach itp.
3. Jest bardzo wygodny dla dziecka
4. Ma wielką, super budkę.

Czy ktoś podzieli się opinią na ten temat? Faktycznie tak jest? smile

Jeśli Elite nie ma opcji wożenia dwójki to który wybrać?
Co myślicie o baby jogger city select? Jak wypada przy Elite?
A może jest jakiś zupełnie inny wózek, który jest równie solidny i warto go wziąć pod uwagę?

Za jakikolwiek odzew kogoś kto miał te wózki okazję testować, będę bardzo wdzięczna smile
Edytor zaawansowany
  • car.in 06.05.18, 23:54
    Ja mam BJ Elita. Jest to wózek tylko dla jednego dziecka, nie da się rozbudować. Jest świetny, na trudny teren. Woziłam w nim kilkulatka i mieścił się do 4,5 roku. Teraz jeżdżę z 4 miesięcznym dzieckiem w gondoli i wydaje mi się zbyt twardy.
    Wózek polecam,ale tak od 1,5 roku. Wcześniej dziecko w nim zginie. No i nie ma amortyzacji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka