Dodaj do ulubionych

Joie, Valco, BJ czy inny ideał?

17.07.18, 18:58
Idealny wózek poszukiwany! Potrzebuję:
- wózka spacerowego z opcją wpięcia gondoli (gondola na sezon zimowo-wiosenny, więc im większa tym lepsza)
- nadającego się na tereny wiejsko-leśne
- kompaktowego, w wersji spacerowej składanego jedną ręką i mieszczącego się do niewielkiego bagażnika
- w wersji spacerowej rozkładany na płasko
- NIE osobno duża gondola, a potem spacerowy, NIE czołg
- no i musi mieć to coś
Rozważam Joie Mytrax Signature (ale gondola jak dla lalki), Valco Snap Baby Sport? (amortyzacja?), Baby Jogger City Mini??? A może coś innego, idealnego? Widziałam propozycję na forum, żeby do Mytraxa wpiąć gondolę Maxi Cosi - da się tak, ktoś to testował?
proszę o pomoc, bo wózków tysiące, a i tak idealnego nie mogę znaleźć...
Edytor zaawansowany
  • annulka79 17.07.18, 22:01
    Britax B motion 4 plus, może też 3 plus.
  • sztucznamrowka 17.07.18, 23:21
    Miałam wszystkie wózki, które wymieniłaś.
    Joie mytrax najfajniejszą miał tapicerkę i budkę, amortyzacja średnia, podbijanie też.
    Ale kupili go ode mnie ludzie z 10 miesięcznym synem, którzy mają stadninę koni.
    BJCM GT to wózek dla dziecka 12m+ wg mnie oczywiście, fajnie prowadzi się z większym dzieckiem.
    A snapy są wg mnie przereklamowane.....
    Bo niska waga, fajna Budka i kosz a koła..... Zupełny brak amortyzacji.
    Ale na jednym blogu jest bardzo chwalona wersja valco snap 3 sport, chociaż ma podwójne koło z przodu, ortalionową tylko czarną tapicerkę i brak regulacji rączki....
    Chcesz wózek terenowy i jednocześnie składany jedną ręką do samochodu i dla noworodka.
    Ciężko będzie Ci taki znaleźć.
    Ideałów nie ma wink
  • agaureus 18.07.18, 19:35
    A wg ciebie mytrax ma amortyzację nadającą się dla noworodka? Bo to mnie martwi chyba najbardziej. Samą firmę znam, mam litetraxa i jestem z niego bardzo zadowolona
  • smoczy_plomien 25.07.18, 23:04
    Ja jeździłam Mytraxem z gondolą jak córka miała 2 miesiące. Amortyzacja bez zastrzeżeń.
  • agaureus 25.07.18, 07:50
    Podpytam jeszcze, bo widzę, że jesteś w posiadaniu Britax B Motion 4 plus, a on ma opcję gondoli - miałoby to sens? W porównaniu z mytraxem na przykład?
  • agaureus 18.07.18, 19:47
    Sorry, ale zamiast głupio spamowac pokaż chociaż jeden wózek tej firmy, który spełnia moje kryteria.
  • kubek290713 18.07.18, 20:55
    Ja kilkadziesiąt wózków przetestowałam (koala0405) i gdybym miałam doradzać po wielu doświadczeniach to chyba doradziłabym zakup Emmaljungi Super Nitro. Nie wszystkim ten wygląd się podoba ale wózek sam jedzie....
  • mona_lizka 25.07.18, 10:24
    Ja mam identyczne wymagania i straszliwy dylemat w tym temacie ale na ten moment to chyba Britax b Motion plus nie wiem co prawda jaką ma gondolę ale z tych które wymieniłaś on ma wszystkie cechy dla mnie ważne czyli
    Wpięcie gondoli
    Wpięcie fotelika - muszę tylko dowiedzieć się czy ten polski fotelik da suę tam wpiąć bo taki bym chciała
    Wpięcie gondoli - chyba można wybrać z kilku modeli britaxa
    Amortyzacja - w miarę w porównaniu z innymi wózkami tej kategorii
    Pompowane koła
    Waga - w miarę - wolałabym lżejszy ale to chyba już nie możliwe żeby miał też amortyzację jakąś.
    Możliwość ciągnięcia złożonego wózka na kółkach za rączkę - czyli nie będę musiała wnosić tylko wciągać - zawsze jakaś alternatywa
    Regulowana rączka
    Regulowany podnóżek
    Rozkładanie do spania na leżąco
    Siatka z tylu budki
    Dosyć duża budka i w miarę osłonięcie od wiatru
    Łatwe składanie
    W miarę kompaktowe wymiary po złożeniu
    W sumie myślałam o Snapie ale chyba jednak britax wygra ze względu na tę amortyzaję, szybsze składanie, możliwość ciągnięcia, regulowaną rączkę.
  • agaureus 25.07.18, 20:16
    Snapy podobno w ogóle nie mają amortyzacji nadającej się dla noworodka. Ech, ja już się pogubiłam, joie znam, bo od trzech lat mamy litetraxa i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Sprawdza się idealnie na nasze okolice, składanie, wielkość, wszystko super. Ale zajeżdżony przez dwoje dzieci strasznie, więc chcieliśmy nowy. Do gondoli mytrax wydawał się idealny, dopóki nie zaczęłam o nim czytać. I tak czytam i czytam i mam coraz więcej wątpliwości. Ten britax brzmi kusząco, ale nawet w sklepie żadnym nie mogę go znaleźć, więc nie wiem, czy faktycznie by mi podpasował.
  • ablacim 28.07.18, 08:26
    Mam mytraxa. Moim zdaniem amortyzacja średnia (ale nam pasiują miękkie wózki- Britax Go nas rozpieścił). Ogólnie wózek jest fajny, uniwersalny dosyć, ale w opcji z gondolą wolałabym coś innego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka