Dodaj do ulubionych

Panie Pawle - buty żelazka?

21.11.13, 08:19
Witam serdecznie, jeszcze raz wątek butów, lecz podobnego nie znalazłam. Mój maluch ma 16 miesięcy i od dwóch chodzi. W domu od początku tylko w skarpetkach. Była to nasza decyzja, ale pediatra też się przychylał. Na ostatniej wizycie stwierdził, że jeszcze 2 miesiące w skarpetkach, a później po domu buty - żelazka, czyli takie których podeszwa przechodzi na zapiętek. Dodam, że przy ocenie rozwoju stwierdził, że prawą nożkę trochę krzywo stawia, ale to w jego przypadku jeszcze fizjologia. Wiem, że powinien jak najdłużej w skarpetkach, ale jeżeli jest takie wskazanie, to czy rzeczywiście lepsze są buciku? Powiem, ż e mocno się waham...
Edytor zaawansowany
  • pawel.zawitkowski 28.12.13, 03:49
    Doby wieczór,
    na bosaka, w skarpetach, w czymś obuwio-skarpeto-podobnym, w każdym razie w czymś co jest miękkie, przylega do stopy i nie przeszkadza jej w kształtowaniu reakcji równoważnych i jej umiejętności - to najlepsze przygotowanie stóp do obciążenia.
    Dziecko chodzi dopiero od 2 miesięcy...
    Na temat butów, kiedy, jakie, dlaczego nie, dlaczego tak i po co.... na te tematy jest kilkadziesiąt postów... Jeśli mógłbym prosić o ich prześledzenie - byłbym wdzięczny
    Pozdrawiam
    Paweł Z.
  • carola1_84 03.01.14, 11:29
    Dziękuję za odpowiedź, prześledziłam:0

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka