Dodaj do ulubionych

Szukam gabinetu optometrycznego

09.09.11, 17:12
Syn ma zlecone cwiczenia ortoptyczne, ktore powinien wykonywac kilka razy w tygodniu. Szukam wiec gabinetu okulistycznego/ optycznego z urządzeniam do badan optometrycznych. Zalezy mi na znalezieniu czegos blisko miejsca zamieszkania, bo cwiczenia powinny byc wykonywane czesto ale po 15 minut, wszystko co znalazłam jest daleko niestety (Nowodwory, Praga, Woronicza).
Moze ktos slyszal o czyms takim na Bielanach lub w okolicach???
--
Pozdrawiam
Azyli
Edytor zaawansowany
  • szlufkaa 16.09.11, 08:19
    sprawdź na Conrada 15a, w pasażu
    --
    SZLUFKA
  • azyli 16.09.11, 09:35
    Dzieki, sprawdzałam już, ale nie prowadzą ćwiczen. Najblizej znalazłam w Mega-Lens przy Jana Pawła.
    --
    Pozdrawiam
    Azyli
  • azyli 28.11.11, 14:16
    Jestesmy juz po dokładnym badaniu i serii cwiczen, ktora wyrownala niedobory syna. Teraz mamy jeszcze cwiczyc w domu i skontrolowac stan za poł roku. Gdyby ktoś szukał, to polecam gabinet optyczny i ćwiczenia wzroku przy Jagiellońskiej 52 (zaraz za pl. Hallera) - OPTYK BŁASZCZYK. Super specjalisci z ogromną cierpliwoscia do dzieciaków i indywidualnym podejsciem do kazdego przypadku.
  • azyli 23.04.12, 21:43
    Moglabys napisac cos wiecej. Ja bylam bardzo zadowolona, naprawde widze efekty po tych cwiczeniach, syn czyta/ przepisuje duzo lepiej i dogania powoli kolegow. Badalam u nich tez mlodszego syna, wyniki wyszly mu ok i nie mial zaleconych cwiczen.
  • mama806 11.06.12, 20:18
    Zaburzenia które ćwiczy się u nich w gabinecie najczęściej można ćwiczyć w domu.
    Poprawić się oczywiście Twojemu synowi mogło, ale również by mu się poprawiło po ćwiczeniach domowych.
    Oni mają zasade ćwiczyć z dzećmi po 6 roku życia, więc jeżeli Twój drugi syn nie został zakwalifikowany na ćwiczenia to pewnie był za mały...
    Błaszczyk jest refrakcjonistą czyli osoba która dobiera okulary.
    Byłam z dzieckiem u niego na ćwiczeniach, wmawiał, ze dziecko musi u niego ćwiczyć, bo ma zeza ukrytego, ale nie wspomniał, że zeza ukrytego ma większość populacji!!!
    Poszłam do dwóch innych gabinetów ortoptycznych i okulistów i wszyscy powiedzieli mi, ze te zaburzenia można było ćwiczyć w domu.
  • azyli 10.10.12, 12:47
    > Jestem kolejną naciągnięta osobą. Potwierdziłam to u innych prawdziwych Ortopt
    > ystów i Okulistę. Wszystko z oczkami było w porządku, wystarczyło trochę rozcią
    > gnąć mięśnie w domu.

A możesz dać linka lub namiary do dobrych "prawdziwych" Ortoptystów w Warszawie? Zupełnie serio o to proszę, nie zamierzam bronić, czy zachwalać Błaszczyków, ja widzę poprawę po moim synu po 1 serii ćwiczen, lepiej idzie mu czytanie. Ale chetnie skontrolowalabym go w innym gabinecie i zdecydowanie wolalabym w przyszlosci cwiczyc w domu.
  • monikak571 22.10.12, 19:58
    Na początku byłam w Centrum Zdrowia Dziecka, tam przy okuliście jest ortoptystka, która jako pierwsza powiedziała, że zaburzenia u mojego dziecka są do wyćwiczenia w domu.
    Później umówiłam się na badanie ortoptyczne na Woronicza 15, oczywiście nie wspomniałam, że byłam na badaniach wcześniej u innych specjalistów.
    Pani ortoptystka, zbadała wszystko i bardzo dokładnie mi wszystko wytłumaczyła (co może dziecko robić żle w szkole, jakie mogą być objawy i oczywiście zalecenie ćwiczeń DOMOWYCH). Warto wejść na stronę Ortoptyka.pl- dużo informacji i lista gabinetów ortoptycznych w całej Polsce.
  • rraaff 18.01.19, 00:41
    Polecamy Gabinet Orto-Baby ul. Rembielińska 28, tel. 513 726 297
  • kasiaczek111 07.01.16, 15:59
    Gabinet ortoptyczno - optometryczny "Orto-oczko" ul. Ceramiczna 20, okolice Ratusza Białołęka, tel. 22 2036616

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka