Dodaj do ulubionych

Zabudowa balkonu

14.09.11, 12:44
Poszukuję sprawdzonej firmy do zabudowania balkonu. Czy ktoś może mi kogoś polecić?
--
Monika
Edytor zaawansowany
  • sibeliuss 14.09.11, 12:57
    Z ciekawości zapytam - czemu zabudowujesz? (mam nadzieję, że nie po to żeby zrobić tam składzik)
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • morud 16.09.11, 12:34
    Żeby było czyściej, żeby nie padał śnieg, żeby nie rdzewiały rowery i żeby spokojnie posiedzieć z książką w fotelu nawet jeśli leje:)
    --
    Monika
  • remislanc 14.09.11, 15:51
    Sam zabudowałem balkon 13 m długości i byłem baaaardzo zadowolony. Firma rexel ( chyba rexel.waw.pl) . Polecilem dwójce znajomych i też sobie chwalili.
  • morud 16.09.11, 12:35
    Dzięki za namiary.
    --
    Monika
  • kasiek-kd 24.09.11, 16:08
    mi zabudowe robiła 4 lata temu firma z ul. Lasek Brzozowy
  • agulha 26.09.11, 00:16
    Się podłączę, można? Czy robił ktoś z Was tzw. zabudowę bezramową? Dostałam taką ulotkę do skrzynki jakiś czas temu i jest to jedyna ulotka, którą sobie zachowałam. Firma nazywa się "Montarek". Chodzi o szyby, które się przesuwają i dają się całkiem złożyć (zsunąć), czyli, jak rozumiem, latem mój taras mógłby wyglądać jak obecnie, a zimą tę część, nad którą są inne balkony, mogłabym mieć jako ogród zimowy. Czy to się sprawdza? Ile taka usługa może kosztować? Bo "klasycznej" zabudowy to nie chcę.
  • quattroq 11.12.11, 12:10
    co do bezrymowego - super sprawa, i mam kogoś solidnego, robi to już ponad 7 lat z tego co wiem to się nie ogłasza tylko z polecenia ma klientów wiec tez go polecam bo jestem zadowolony. tel 722241224
  • tomaszjkedziora 22.09.18, 08:01
    Moi drodzy, piszę by przestrzec Was przed firmą zajmującą się szkleniem balkonów i tarasów. W czerwcu był u mnie Pan z firmy Montarek wymierzył balkon i obiecał najpóźniej na początku sierpnia zamontować oszklenie. Spisaliśmy umowę. Oczywiście zażyczył sobie zaliczkę, która niezwłocznie wpłaciłem. Do dnia dzisiejszego nie mam ani oszklenia, ani zwrotu zaliczki. Dwa telefony jakie posiadam do tej firmy są zwyczajnie wyłączone (lub cały czas są poza zasięgiem).
    Tak więc - nie dajcie się proszę nabić w butelkę przez nieuczciwego przedsiębiorcę.
    UWAGA: szukam innych poszkodowanych przez tą firmę na tommithehot at gmail.com
  • arturwrzeciono 28.11.11, 08:39
    Po dzisiejszych podmuchach wiatru stwierdziłem, iż zabudowę balkonu powinny robić specjalistyczne firmy z uprawnieniami do tego (takich póki co chyba nie ma) - bo u "śmieciarzy" robiących prowizorki z czego popadnie leciały części takich zabudów na chodnik!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka