Dodaj do ulubionych

LOV - debiut już wkrótce, posłuchaj!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.09, 08:58
Popik i co? A! Wiem przynajmniej, że nie kupię ich płyty ;) Dzięki
Edytor zaawansowany
  • Gość: psyhu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.09, 13:27
    jesli to jest rock'n'roll to ja jestem parasolka.
  • Gość: czyczy IP: *.toya.net.pl 28.05.09, 14:15
    ALE BIEDA!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: JazzGuitarist IP: *.szeptel.net.pl 28.05.09, 14:31
    Chcce tylko stwierdzic iz jest to...beznadziejne takie jest moje zdanie jednak jest to popik w ujeciu bardzo polskim i niczym nie rozni sie on od obecnego plastiku w polskiej muzyce takze ..zawod rokU?
  • Gość: Gość IP: *.adsl.inetia.pl 28.05.09, 15:10
    Mi osobiście pasował by ten utwór do radiowej trójki,bo ogólnie rzecz biorąc jest ok.
  • Gość: ;d IP: *.adsl.inetia.pl 28.05.09, 15:16
    lips of virgin;d
  • Gość: lol IP: 212.180.184.* 28.05.09, 15:50
    No jeśli takie jest zdanie redakcji czy tam jednej z osób prowadzących ją, to trudno się dziwić, że ostatnio poziom publikacji i dobór ludzi o kt,orych się pisze jest tak słaby i miałki. kolejny strzał w kolano, chociaż i tak mniejszy niż poniedziałkowe "dzieło" pani IB, na które można mieć krótki komentarz - dno. to LOV to takie denko
  • Gość: Masochistka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.09, 18:48
    Oni są świetni, uwielbiam ich. Rozumiem - Polska nie akceptuje nikogo z wyjątkiem Dody albo Joli Rutowicz. Dla Was to są gwiazdy prawdziwego formatu. Nie potraficie dostrzec prawdziwych talentów. Trudno. Ja uwielbiam ten zespół - życzę wielu sukcesów ;) Już nie mogę doczekać się płyty.
  • Gość: *e$z@* IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.09, 21:22
    popieram Masochistkę - LOV to porzadna marka, ktora mimo krotkiego stazu jest juz rozpoznawalna przez ludzi...
    Oni maja energie, swietne teksty, a do tego 'to cos' w muzyce i kompozycjach ;))

z niecierpliwoscia czekam na krazek!
  • Gość: D. IP: 193.189.116.* 29.05.09, 11:36
    DOKŁADNIE. niestety, ale Polacy są strasznie płytcy. różowe laleczki piszczą na widok dody, jolanty i feela ' w pustej szklance pomarańcze ', o matko. szkoda, że nie jesteśmy i jak na razie nie będziemy gotowi na przyjęcie, a przede wszystkim zrozumienie tak ambitnych i mądrych tekstów. LOV jest jednym z wielu zespołów, które są przyćmiewane przez falę tipsów i silikonu. a szkoda - wiele tracimy. osobiście trzymam za chłopaków kciuki !! nie dajcie się stłamsić przez hot 13 , inteligentni się na Was poznają :)
  • 29.05.09, 12:20
    psyhu, baczku ... nie bede negował waszego zdania na temat zespolu lov ani pisal ze macie racje. wszyscy wiemy ze to kwestia naszych gustów o których nie nam ani nikomu dyskutować. JazzGuitarist natomiast... kompletnie nie rozumiem Twojej wypowiedzi. co ten rodzaj muzyki ma wspolnego z plastikiem ..? czy myslisz ze wokalista Andrzej bedzie skakał z goła pupą w rózowym lateksie i wymachiwał koniem? albo moze na swojej koszulce napisze "krol jest tylko jeden"? wydaje mi sie ze kompletnie nie wiesz o czym jest ta muzyka bo masz 10 lat i nie rozumiesz. czy zdajesz sobie sprawe jacy ludzie sa w tym zepsole? jesli uwazasz ze sa z piwnicy to sie mylisz i jesli sadzisz ze to co robia jest plastikowe i nie odstaje od niczego co sztuczne i polskie to Twoja znajomosc na odcinku popu rocka na swiecie jest przerażająco minimalna. byles na lov.com.pl? penwie nie ... posluchaj poczytaj .. uwaga podkresle posluchaj jeszcze raz i pozniej sie wypowiadaj. a z 2 stony zazdrosc jest oznaka Twojej slabosci i przekreślanie czegos czego sie nie zna jest po prostu bezsensu chyba ze boisz sie nowości . :)

pozdrawiam Wojtek ;.
  • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.09, 14:21
    Oni są świetni
    muzyka, teksty po prostu boskie :D
    nie mogę się doczekać płyty :)
  • Gość: ejmi IP: 193.189.116.* 30.05.09, 09:58
    I <3 LOV .

i tyle w tym temacie. a fanki plastiku mogą się schować, bo nie dorosły intelektualnie i emocjonalnie do takiej muzyki. dzięki, nara, cześć.
  • 30.05.09, 11:42
    Wkurza mnie, że ludzie posłuchają raz, na szybko jakiejś piosenki i od razu biorą się za krytykowania. Nie podobają wam się piosenki LOV, bo są dla was za mądre. Polacy nastawieni są na płytki teksty, nad sensem których nie trzeba myśleć, po prostu są. Chłopaki z LOV natomiast włożyli w tworzenie swoich piosenek mnóstwo pracy, której Polacy nie potrafią docenić. Gratuluję! Słuchajcie dalej Dody i bądźcie puści jak ona!
  • Gość: w przeciwieństwie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.09, 00:01
    rewelacja, bez kitu, zespół roku, w życiu nie słyszałem lepszego popiku...
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.09, 14:30
    dobra muzyka, świetne teksty, super głos...trzymam kciuki
  • Gość: nuti IP: 80.240.190.* 01.06.09, 16:55
    szaleję za nimi od czasu Nowej Generacji ;) posłuchajcie sobie ich coverów z tego programu na youtube, są świetne :)
  • 01.06.09, 19:06
    SĄ NAJLEPSI!!!
  • Gość: asik IP: *.xdsl.centertel.pl 02.06.09, 16:16
    W porządku kawałek ;)
    Od razu wpada do ucha ;D
  • Gość: Karolcia IP: *.wolow.mm.pl 12.06.09, 23:43
    cudwoni!;) nie mogę się doczekac płyty!!
  • Gość: Mania IP: *.subscribers.sferia.net 17.06.09, 19:52
    oni są boscy i muzyka i tekst i sami muzycy :P( mi szczególnie podoba się wokalista :D)... ale tak...rozumiem dla niektórych zespól bez dużej ilości różu nie może być fajny
  • Gość: Ola IP: 194.29.181.* 19.06.09, 14:54
    denerwuje mnie to ze w tym kraju nie docenia sie takich wlasnie zespolow jak LOV tylko jak inni wymienili dode, feeia i innych z ich pokroju. Czemu????!!!!!!
  • Gość: Masochistka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.09, 11:23
    Dziś LOV z naszą pomocą może awansować na pierwsze miejsce Ligi Hitów. Pomóżmy im. www.radiozet.pl/ligahitow/ligahitowglosuj.aspx
    Głosujcie. Każdy z Was może zagłosować 5 razy. Każdy głos się liczy. Pomóżcie, powiedzcie znajomym... Musimy zrobić wszystko!!!
  • Gość: jeanny313 IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.06.09, 10:01
    mamy zdolnych chlopcow we wrocławiu.....
  • Gość: Dominika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.09, 22:01
    wow! a ja nadal pamiętam ich jako tych początkujących obok undergrundu w Nowej Generacji. a tu już: płyta, Sopot. kurde. :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.