• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy moze mi ktos polecic jakis dobry zlobek do ktorego oddawal swoje dziecko
    • Na Wyszyńskiego :)
      • a orientuje się ktoś może jak długo czeka się na przyjęcie dziecka do żłobka na
        Bema?
        • Slyszalam ze rok wczesniej trzeba sie zapisac
          • Niestety we wszstkich żłobkach w Tarnowskich Górach czeka się ok
            roku i nie ma szans żeby to się zmieniło. Plcówki publiczne też nie
            powstaną bo nie ma na to funduszy dlatego coraz więcej powstaje
            placówek prywatnych. B.ędą one alternatywą ale dla tych którzy mają
            wyższe niż przeciętnie zarobki
            • A byłaś pytać w każdym żłobku !!?? Ja osobiście poszedłem zapisać dziecko a po
              miesiącu już tam chodziło.
              • A można wiedzieć w którym to żłobku?
              • To czegoś tu nie rozumiem. Ja na przyjażni zapisałam dzicko w lipcu
                zeszłego roku gdy miało 2 tyg.Już wtedy lista oczekujących była
                długa.Zwodzono mnie do ostatniej chwili i dziecka nie przyjeto.Pani
                dyrektor powiedziała że w pozostałych żłobkach sytacja jest jeszcze
                gorsza a na liście oczekujacych jest po 90 osób.Jak to więc możliwe?
            • Mamay możecie mi powiedzieć jakie kryteria musi spełniać bobas aby mógł pojść dożłobka i ile kosztuje ????
    • Na osiedlu przyjaźń. Myśleliśmy też nad oddaniem dziecka do żłobka na strzybnicy
      gdyż jest trochę dłużej otwarte. I z tego co nam powiedzieli nie ma z tym
      żadnych problemów.
      • Dzieci chodzą do żłobków?
        Co za czasy!
        Dawniej chodzące dzieciaki wędrowały z rodzicami do przedszkoli, a
        do żłobków odwożono wózkami.
        Widać wszystko się zmienia.
        23.
      • Ja osobiscie slyszalam,ze na strzybnicy nie ma wiekszych kolejek i zadnych
        zapisow.Jezeli chodzi o cene to na strzybnicy placi sie miesiecznie stala
        oplate-70zl+4zl za kazdy dzien na mleko bez wzgledu na to jakie dziecko pije
        • Nieprawda dzis dzwoniłam do każdego ze żłobków .Na strzybnicy jest
          utworzona lista rezerwowa i najwcześniej przyjęcia będą od czerwca
          2010r. Na liście oczekujących na tą chwilę jest 40 dzieci.Na Bema
          też jest lista i najwcześniej przyjęcia od września 2010r Nie wiem
          skad te informacje że nie ma kolejek
          • Nie dziwie Ci sie ze tak zniechecasz ludzi do panstwowych zlobkow skoro chcesz
            otworzyc prywatny,ciekawe tylko czy w tym prywatnym cena bedzie tez taka niska...
            • Nikogo nie zniechęcam tylko piszę prawdziwe informacje i sprawdzone
              w przeciwieństwie do Was.Natomiast jeśli chodzi o prywatny żłobek to
              inna sprawa ja nikogo do niczego nie namawiam bo o tym decydują sami
              zainteresowani

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.