Dodaj do ulubionych

warto zobaczyć

04.05.12, 18:52
pierwszaofiarawojny.pl/
i uswiadomić sobie komu Tusk oddał w ręce śledztwo w sprawie katastrofy,
film o wojnie w Gruzji i o roli prezydenta Polski
śp L. Kaczyńskiego
Edytor zaawansowany
  • strefas 04.05.12, 20:43
    Czasami mam wrażenie ,że Tusk i Kaczyński spadli z jakiejś innej planety obydwoje mają wizje oddalone od rzeczywistości a my tylko ulegamy ich sugestiom .
  • robingut 04.05.12, 22:03
    Prawdy już doszliśmy. Gdyby Lew Wawelski żył, nigdy nie oddałby tego śledztwa, bo razem z Yarem już dawno Rosję by rozbili w puch. Gruzini bardzo by się cieszyli a zwłaszcza Stalin z Berią. Ale Smoleńsk jeszcze jest do wzięcia, załatw tylko hel, mgłę i szykuj szlojder z bombami izobarycznymi, a Yaro niech weźmie saperkę.
  • dzik0 04.05.12, 23:32
    Bełkot podobny do tego czym raczy swoich słuchaczy radio ojca dyrektora.
    Chciałbym wiedzieć, dlaczego to niby warto zobaczyć?
    To strata czasu.
  • wdch_po 05.05.12, 22:27
    sam jesteś strata czasu
    to jest historia która się wydarzyła
    a nie jakiś Avatar
  • strefas 06.05.12, 15:05
    wdch_po napisał:

> sam jesteś strata czasu
    > to jest historia która się wydarzyła
    > a nie jakiś Avatar
    Z tego co widzę po zwiastunie to film nakręcony" z szerokim rozmachem " .Warto by było przemyśleć czy katastrofa w Smoleńsku nie była jakąś forma rewanżu za Gruzję ,ale to też obnażyło by lekkomyślność doradców śp. L.Kaczyńskiego i prowadzonej prze niego polityki ,nie w związku z bohaterską obrona Gruzji ,ale z naiwną wiarą w to ,że może niezauważony przebywać na ziemi "jego wroga"
  • dzik0 06.05.12, 18:23
    Mity o kaczyńskim, nieudolnym bubku na pasku bliźniaka.
  • strefas 06.05.12, 19:11
    dzik0 -Bądźmy obiektywni .
    Z punktu widzenia Gruzji- św.L.Kaczyński jest bohaterem -moim zdaniem niewielu przywódców było by skłonnych coś takiego zrobić dla obcego kraju (nie wiem czy pamiętasz lot nad Gruzją )
    ale to ma jeszcze drugie sedno sprawy ,że polityka nie kończy się na jednej sprawie i w najbliższym czasie ,wiec jeśli ma się kogoś za wroga to powinno się być konsekwentnym .
  • wdch_po 06.05.12, 21:04
    Gdybyśmy byli na miejscu Gruzji?
    Obce wojska wkraczają do naszego kraju i cała Europa siedzi cicho.
    Jakże cenne jest takie poparcie jaki Sakaszfili miał od śp. L. Kaczyńskiego
    Wątpię że o Bronek Wpadka KOmor będzie miał pomnik w postaci filmu
    no chyba że reżyser nakręci go z BULEM

• strefas 06.05.12, 21:13
    wdch_po napisał:

> Gdybyśmy byli na miejscu Gruzji?
    > Obce wojska wkraczają do naszego kraju i cała Europa siedzi cicho.
    > Jakże cenne jest takie poparcie jaki Sakaszfili miał od śp. L. Kaczyńskiego
    Z faktami nie ma co polemizować .Oszacowanie zysków i strat też raczej nie podlega żadnej dyskusji .
  • dzik0 06.05.12, 21:58
    Może sobie sprawdzicie, kto wywołał tą wojenkę?
    Przypomina mi się też "zamach" na naszego wielkiego i bohaterskiego prezydenta.
    Wiedząc jednak, ze nikogo tutaj do niczego nie przekonam opuszczam ten wątek
    życząc Wam przyjemnego pisania.
  • strefas 06.05.12, 22:18
    Ja bardzo przepraszam ,ale moje zdanie nie koniecznie musi być wiodącym i jedynym meritum dyskusji.Z chęcią poznam inne" punkty widzenia".
  • jerry_72 06.05.12, 22:46
    Chcesz poznać inny punkt widzenia?
    Proszę.
    Było sobie dwóch kurdupli, pałających nienawiścią do większości ludzi i nacji.
    Ostał się tylko jeden, ale nienawiści ma w sobie niewyczerpane pokłady.
    Wielu ludzi jest równie szurniętych. I to nie jest tylko rejon Podkarpacia, jak zresztą widać choćby po forum TG i tym co się działo w Warszawie..
    Te marsze, rydzyk, krzyże, pomniki,msze,macierewicz, tv trwam...

To jest straszne.
  • strefas 06.05.12, 23:09
    jerry_72 napisał:

> Chcesz poznać inny punkt widzenia?
    > Proszę.
    > Było sobie dwóch kurdupli, pałających nienawiścią do większości ludzi i nacji.
    > Ostał się tylko jeden, ale nienawiści ma w sobie niewyczerpane pokłady.
    > Wielu ludzi jest równie szurniętych. I to nie jest tylko rejon Podkarpacia, jak
    > zresztą widać choćby po forum TG i tym co się działo w Warszawie..
    > Te marsze, rydzyk, krzyże, pomniki,msze,macierewicz, tv trwam...
    >
    > To jest straszne.
    Mnie to też się nie podoba ,ale agresją nic nie zmienimy jedynie pogłębimy podziały ,a oni też są częścią naszego kraju .Mają "wyprane" mózgi ,trzeba podejść bardziej dydaktycznie a nawet psychicznie jak do chorego pacjenta i stopniowo zdobywać ich zaufanie ,przekonywać ,ze chce się ich dobra .Kompromis to słowo o którym zapomnieli i Tusk i Kaczyński.
  • strefas 31.05.13, 23:54
    Ale byłem naiwny rok temu :)
  • robingut 01.06.13, 00:35
    Możesz to zmienić!
  • robingut 06.05.12, 23:30
    Gdybyśmy byli w takiej sytuacji jak w Gruzji, ja bym nie chciał żeby nam pomagał głupiec, który pakuje na pokład jednego samolotu prezydentów trzech innych państw i chce z nimi lecieć przez strefę powietrzną kraju (Rosja) będącego stroną tego konfliktu bez jej zgody.
    Pomnik temu Lwu Bez Głowy Gruzini postawili, ale mówi się że udany niezbyt - a nawet do bólu.
    Film jest zwykłą amerykańską produkcją fabularną na kanwie wojny 5-dniowej. Stalone tam nie występuje, a choć zrobiono go w koprodukcji z Gruzją, sceny z aktorem grającym L.Kaczyńskiego wycięto. Taka była gruzińska wdzięczność. Na usilne prośby pewnych "kół" amerykański producent zgodził się wmontować tylko dla kopii rozpowszechnianych w Polsce, kilka dokumentalnych scen z Kaczyńskim. Pewnie po to by durnych Polaków tak nie bolało.
    Teraz powinni nakręcić film o tym jak prezydent potężnego kraju zabiera prezydenta innego potężnego kraju na linię frontu, a ten zamiast robić pad na glebę gdy zaczynają walić z kałacha, stoi jak cielę i poznaje po gwiździe, że to ruskie kule, a cała jego obstawa stoi gdzieś z tyłu i rechocze w kułak.
    Jaki naiwny był L.K. wszyscy wiemy, więc nie dziwi, że po trzech prezydentach wpakował do Tupolewa generałów, bo przecież z byle kim się woził nie będzie. Mnie jednak dziwi dlaczego, nikt z tej ochrony nie trafił za tą aferę z kałachem do ancla. Za sprzedaż Gruzinom polskich rakiet też ktoś powinien, ale nieboszczyków nie wypada, nawet gdyby ich ekshumować. Saakaszwili był więc coś winny L.K. i pochwalić go można, że na pogrzeb przyjechał. Nie mógł niestety oddać tych rakiet, bo Ruscy je skasowali. Gruzini z wdzięczności zapomnieli ich zniszczyć przed podniesieniem rąk. To wszystko jest dobrze znane,a fakt, że nikt o tym nie wspomina dowodzi, że wszyscy grają w jedne klocki, a z nas durni robią, bo to wszystkim pasuje.
    Prawda w amerykańskim filmie, który warto zobaczyć? Chyba w Rambo II albo Bambi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.