Dodaj do ulubionych

Nowy film o rządach SLD

09.04.13, 22:50
jest to film o tym jak to za rządow SLD wpływowi ludzie (zapewne byli ubecy których popiera strefas) niszczyli firmy i zycie ludziom.
Dla przypomnienia Optimusa Kluski także w tych latach załatwiono
Ciemne czasy jak czarne są teksty których słucha nasz czerwonuch strefas (sepultura)
Zapraszam do obejrzenia "Układ zamknięty"
Edytor zaawansowany
  • 09.04.13, 23:33
    A ja zapraszam do obejrzenia filmu " o dwóch takich co zajebali księżyc" -do dziś żyje jeden ze złodziei.Ilu ludziom Rydzyk zniszczył życie na wsi ?ilu młodych ludzi musiało cierpieć przez brednie Natanka ?Dlaczego nikt nie na kręci filmu o tym ?- bo to samo życie w Polsce.Lepiej zamrozić noworodki w lodówce niż zezwolić na aborcje,lepiej wyrzucić dziecko do stawu,upozorować porwanie, niż przyznać się sąsiadom,że nie ma się ochoty na dziecko.Lepiej wydać miliony na pomniki świętych niż nakarmić głodnych,oczernić tych którzy "gryzą glebę aby wytrwać we wierze"(np.p.Ochojska została posadzona przez PiSowcópw, że w czasie komuny się nieźle obłowiła) .Takie masz "miłe czasy" -teraz to PiS jest wyznacznikiem "moralności" ------
    ------------------------------------------------------------
    Pamiętaj pustaku !!! w naturze wszystko dąży do równowagi.
  • 31.05.13, 07:28
    Nie zmieniaj tematu
  • 31.05.13, 07:37
    A co z morderstwem B.Blidy ?i z legalnym gangiem CBA za rządów PiS?
  • 31.05.13, 11:28
    Strefas ty MATOLE :-)
    Według ciebie tylko PiSuary kombinują?
    A co z Pęczakiem i Dochnalem,FOOZ i pokrak twój Idol Leszek, jak to powiedział??"polityk musi być kontrowersyjny"
    Ma racje!wszelkie gratyfikacje budzą kontrowersje, Jaro za prawnika zapłacił z podatków, można by wymieniać w trzy CH!
    Jest mały szkopuł w tym twoim chorym świecie..gdzieś coś przeczytasz, coś tam usłyszysz ale nic do ciebie nie dociera:-)
    Masz pusty łeb i google do dyspozycji, gdyby ci zabrali komputer byłbyś stracony! ty i te twoje mizerne fotki, każdy kto je oglądał zwijał się ze śmiechu :-), czego się nie złapiesz to spier...lisz...
    Kubeł zimnej wody ...święconej:-)
    Artysta Matoł-Amator :-)
  • 31.05.13, 14:11
    Matoły to cię zrobiły :)a Ty tylko odziedziczyłeś ch...owe geny (przykra sprawa,być takim zjebem genetycznym jak Ty)Gdybyś miał choć trochę mózgu to byś założył wątek dotyczący mnie i moich fotek,a tak to srasz byle gdzie i byle co i myślisz ,że jesteś gwiazdą (w psychiatryku może i tak było) tyle ,że tu są też ludzie którzy potrafią dużo więcej od ciebie cymbale.
  • 31.05.13, 18:49
    Twoje fotki i cały Ty są gó... warte:-)
    Pyszczysz bo tylko na tyle cię stać:-)
    Kopiuj/wklej...jesteś absurdem normalnego człowieka, manipulowanie ludźmi?
    Troglodyta to przy tobie cienias, może wymyślił byś sam jakiś epitet, te już są oklepane:-)
    Zapomniałem mamusia i tatuś nie nauczyli myśleć hehe, pokazałeś co potrafisz :-)
    Ja sram..ale tu już przestałeś, już nie masz czym,teraz tylko lejesz pod siebie a mamusia zmienia bieliznę :-).
    Mitoman z pewną dozą narcyzmu, okraszony prostotą z niedorozwojem intelektualnym...Jak mawiał twój guru...Jest Pan ZEREM Panie Strefas :-)
    Z takimi ludźmi jak ty się nie dyskutuje, a jeszcze zakładać wątek o Tobie??? chyba żartujesz, Ciebie niema..jest tylko nic nie znaczące Zero.
    Pamiętam jak biegałeś po TG i Parku Repeckim z aparatem, próbowałeś coś tam zdziałać ale zawsze na obrazku był gó...any widok i trzeba było retusz zapodać:-)
    Zrozum chłopie że akurat miałem nieprzyjemność cię poznać, nawet się wygadać nie umiałeś...jąkałeś się..żenada i tyle.
    A teraz dobra rada...zrób z cewnika dren i dolej odrobinę oleju do pustego łba, zacierasz się :-)
    Jestem ciekaw jaka będzie reakcja na najbliższym zebraniu...wstyd i rozpacz:-) hehehe

• 31.05.13, 18:56
    To może się spotkamy ,pogadamy w cztery oczy co Ty na to?
  • 31.05.13, 19:44
    Zawsze jestem za, tym bardziej że można będzie skonfrontować swoje geny :-)..krowa która dużo ryczy mało mleka daje:-)
  • 31.05.13, 19:07
    sonytg napisał:

> Twoje fotki i cały Ty są gó... warte:-)
    > Pyszczysz bo tylko na tyle cię stać:-)
    > Kopiuj/wklej...jesteś absurdem normalnego człowieka, manipulowanie ludźmi?
    > Troglodyta to przy tobie cienias, może wymyślił byś sam jakiś epitet, te już są
    > oklepane:-)
    > Zapomniałem mamusia i tatuś nie nauczyli myśleć hehe, pokazałeś co potrafisz :-
    > )
    > Ja sram..ale tu już przestałeś, już nie masz czym,teraz tylko lejesz pod siebie
    > a mamusia zmienia bieliznę :-).

> Zrozum chłopie że akurat miałem nieprzyjemność cię poznać, nawet się wygadać ni
    > e umiałeś...jąkałeś się..żenada i tyle.
    > A teraz dobra rada...zrób z cewnika dren i dolej odrobinę oleju do pustego łba,
    > zacierasz się :-)
    > Jestem ciekaw jaka będzie reakcja na najbliższym zebraniu...wstyd i rozpacz:-)
    > hehehe
    >
    >
    Zdrowo cię pojebało:) jesteś idiotą który ma paranoję.O jakie zebranie ci chodzi ,akcjonariuszy ??))(a teraz będzie jeszcze głupsze he he he.) Na e-maila wyślę ci mój adres firmy -wpadnij to się przekonasz z kim zacz.
  • 31.05.13, 19:38
    I co? będziesz mnie bił:-) już się boję brrrrr
  • 31.05.13, 22:20
    Widzisz jaka Twoja wyobraźnia jest płytka? w taki sposób zachowują się ludzie niedojrzali.Kończę ten dialog bo nie dojdziemy do puenty a każdy będzie pisał swoje.Co do adresu to zmieniłem zdanie ,szkoda mi czasu na takiego czereśniaka.
  • 31.05.13, 23:01
    Szybko zmieniasz zdanie...strach ma wielkie oczy:-)
  • 31.05.13, 23:09
    sonytg napisał:

> Szybko zmieniasz zdanie...strach ma wielkie oczy:-)
    Nie przed takim gównem jak ty:)
  • 31.05.13, 19:49
    Co z tym adresem?
    Rozumiem na szybko nie dało się nic wy-googlować :-)
  • 31.05.13, 11:17
    Po pierwsze nie taki już nowy, więc masz jak zwykle spóźniony zapłon.
    Po drugie, jak to w życiu, nie wszystko jest białe lub czarne. To jest FILM, którego scenariusz jest napisany w celu ściągnięcia do kin milionów widzów.
    Prawdy jest tam może z 10%, reszta to fikcja.
  • 31.05.13, 17:31
    jerry_72 dzieciak napisał:
    > Po pierwsze nie taki już nowy, więc masz jak zwykle spóźniony zapłon.

Dziecko ty masz spóźniony zapłon, bo ja napisałem post 4 dni po premierze czyli film był jak najbardziej nowy,
    a ty wystrzeliłeś jak guma z majtek dwa miesiące potem.
    czy czujesz się nieświeży? spałeś? jedzenie ci zgniło w lodówce?
    buuuhahaha
    proporcje prawdy w tym filmie są odwrotne
    90% prawdy, doczytaj doczytaj
    masz całkiem nieświeże informacje
    zdaje się że w ogóle nie czytasz i nie jesteś na bieżąco
    www.filmweb.pl/film/Uk%C5%82ad+zamkni%C4%99ty-2013-635169
  • 31.05.13, 20:20
    Na portalu, który zalinkowałeś kilku ludzi obrzuca się epitetami, dokładnie jak na forum TG (wydech-stefan). Jeden wart drugiego.
    Ogólnie- strata czasu.
    A co do filmu- to fikcja w przeważającej części. Tak się robi film, nie tylko w Polsce.
  • 31.05.13, 13:40
    Uwaga! To nie film.

"89 posłów wzięło z Sejmu okazyjne pożyczki, niektórzy po 25 tys. zł. Oprocentowanie – śmiesznie niskie, bo tylko 3 proc. To była jedna z najbardziej strzeżonych tajemnic Kancelarii Sejmu. Poselskie pożyczki z funduszu świadczeń socjalnych zaciągane przez nich na potęgę zostały zakwalifikowane jako tajne, a kancelaria odmawiała udzielenia informacji, kto i ile pożyczył ".

• 31.05.13, 14:24
    Ten wątek obrazuje tylko to, jak łatwo można zmanipulować ludzi o słabym umyśle.Gdyby wydech i sonytg naoglądali się filmów propagandowych III rzeszy,zostali by nazistami,dobrze się stało,że wycofano wszelkie materiały promujące ten twór,choć wydech otwarcie pisze,że gejów i lesbijek trzeba tępić (to z kolei polityka miłości PiSu) ,że można gnębić ludzi z odmiennych nacji,że można zakazać kobietom decydowania o własnym ciele.Rozumiem niektórych idiotów którzy najpierw płakali za Tuskiem,a teraz będą lizać tyłek Kaczce -"transformacja sonegotg"- :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.