Dodaj do ulubionych

Lastrada!Miło do pierwszego zakupu!!!

IP: *.strong / *.strong-pc.com 27.06.06, 19:33
Chce przestrzec wszystkich przed sklepem Lastrada na ul.Krakowskiej!
Buty i ceny maja powalajace!
Pani Kierwoniczka miła do przesady!Do puki nie poda paragonu,potem w razie
reklamacji normalnie!....spier...aj!
Omijajcie ten sklep z daleka!robia z klientem co chcą!pierwszy i ostatni raz
wydałem u nich grubo ponad 350zł.
Teraz kupie obok nich a reszta pójdzie na piwo!!!!
Edytor zaawansowany
  • Gość: czarna mamba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 22:48
    Zgadza się co do joty, przez ponad półtora roku walczyłam o uznanie reklamacji!
    Kierowniczki to zmieniają sie tam jak w kalejdoskopie, właściciel nieosiągalny,
    ludzie nie kupujcie tam, w życiu!!!
  • Gość: tarnogórska mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 14:10
    Ale gdzie na Krakowsiej??
    Ten sklep na dole,tam jest jeden przy drugiem,to któryś z nich??
  • Gość: jacek IP: *.strong / *.strong-pc.com 29.06.06, 21:43
  • Gość: jacek IP: *.strong / *.strong-pc.com 29.06.06, 21:45
    To ten sklep gdzie sa szyby do samego dołu i wiecznie jest ogłoszenie:Przyjmę
    sprzedawce badz kierownika sklepu.
    Zapomnieli dodac że kłamstwo opanowane do perfekcji jest mile widziane!
  • Gość: jacek IP: *.strong / *.strong-pc.com 29.06.06, 21:42
    Czyli wygląda na to że faktycznie wywaliłem pieniadze w błoto?,krew mnie zalewa ze
    złości!!!!!
    I na takiego gagatka nie ma rady!!!!(Jak własciciel Lastrady)
    Za Komuny wyglądało by to inaczej........
  • Gość: tarnogórska mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 21:47
    Postrasz ich federacją konsumentów.

Powinno zadziałać :)
    Powodzenia :)
  • Gość: jacek IP: *.strong / *.strong-pc.com 29.06.06, 21:50
    Byłem i nic nie wskórałem!!!!
    Został tylko Sąd Cywilny i 2 lata czekania na sprawe!
  • Gość: tarnogórska mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 21:54
    Hmmm a co reklamacji Ci nie chcą uwzglądnić??
    Może napisz do producenta,wkońcu 350 zł to nie 3 zł,ja bym im nie darowała,ale
    zdaje sobie sprawę że mogą człowieka delikatnie mówiąc podk....
  • Gość: czarna mamba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.06, 11:03
    Na pana właciciela o nazwisku Z., nie działa nawet wyrok sądowy. Wiem , bo
    przerabiałam. Kasę odzyskałam dzięki egzekucji komorniczej. Omijać ten sklep z
    daleka!!!
  • aniita76 23.02.16, 22:50
    Bardzo dobry sklep, nie rozumiem opinii na tej stronie. Kupiłam u nich jedne buty, które wytrzymały 3 sezony, drugie firmy rieker rozpadły się po sezonie, pani uznała reklamację, przeprosiła i wymieniła na nową parę butów. Kupowałam też buty w innych sklepach dla porównania np. w hollyboot czy coś takiego. Zapłaciłam ponad 100 zł a buty nie wytrzymały nawet tygodnia!! Do dziś walczę z nimi z reklamacją! Wolę dopłacić trochę kasy i być pewna że w razie czego przyjmą pozytywnie reklamację. Ja polecam.
  • flyjacki 08.03.19, 11:47
    Pan Jacek najwidoczniej pije dużo piwa i nie wie co mówi a najbardziej widzę tęskni za komuną...ZOMO i te sprawy... Zgadzam się z poprzedniczką... Kupiłem buty La Strada i pomimo że chciałem żeby się już zużyły to nie dałem rady..4 lata i nic... drugie buty zakupione w tym sklepie Riekera… po roku puścił szew... reklamacja uznana - nowa para... żadnych problemów. A pisanie już że buty drogie to totalna przesada... ten sam model Riekera w Niemczech o 100 zł droższy
  • adler26 30.05.19, 12:20
    Chyba jednak był trzeźwy,post jest z 2006 roku, ale jak widać Ty się nawet do ZOMO nie nadajesz, oni przynajmniej troszkę myśleli.
    Ja bym się nie szmacił i nie jechał z Niemec do Polski po buty :-)
    Sklep ma już chyba 5 właściciela..

• jaganieszka 16.08.19, 15:43
    To samo w Krakowie w 2019 roku!! Przestrzegam przed tą firmą. Mają taką taktykę, żeby NIGDY nie uznawać reklamacji. Sprawdziłam w internecie, wiele osób pisze, że La Strada nie uznała ich reklamacji. Kupiłam buty Rieker za 300 zł, które się zaraz rozkleiły, a sprzedawca zamknął sklep w Krakowie, więc zadzwoniłam do siedziby firmy w Tarnowskich Górach i usłyszałam, że mam wsiąść w auto i przyjechać do Tarnowskich Gór z reklamacją tej jednej pary butów!!! No to już dalsza konwersacja to same problemy, bo zaproponowałam wysłanie butów pocztą, to ona nie wie, czy można wysłać buty pocztą, trzeba było dzwonić do nich kilka dni i wysyłać buty na własny koszt. Zrobiłam to przekonana, że uznają reklamację, no bo przecież buty rozkleiły się dosłownie "same" jak to się potocznie mówi, a oni nie uznali reklamacji, bo to niby moja wina, że buty się rozkleiły, bo nie umiem chodzić w butach i dbać o buty jak należy. 300 zeta wyrzucone w błoto i jeszcze mnie naciągnęli ponad 20 zeta za wysyłkę do Tarnowskich Gór. Stracony czas plus zaczęłam googlować opinie na ich temat i okazuje się, że firma ma taką taktykę, że nigdy nie uznają reklamacji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka