27.06.06, 22:05
Poszukujesz kredytu na zakup mieszkania, samochodu, kredytu dla swojej firmy,
lub innej formy finansowania - leasing, faktoring!!
Uważasz że twój Bank oferuje Ci najlepsze warunki finansowania na rynku??

Obserwuj wątek
    • agatapietrucha Re: Kredyty 07.02.15, 19:11
      Ja też zamierzam wziąć kredyt na firmę, na początek polecam sprawdzić porównywarki kredytów, jest ich dużo na internecie, np. tu: net-money.pl/kredyty/kredyt-dla-firm/
    • kwiejak Re: Kredyty 24.06.15, 11:55
      brał ktoś kredyt online w IB, konkretnie chodzi mi o tę ofertę: www.ideabank.pl/kredyt-przez-internet-obrotomierz
      proszę o rzetelne opinie.
    • nowosc223 Re: Kredyty 04.11.15, 13:59
      Leasing samochodowy: www.masterlease.pl/leasing/klienci_indywidualni/oferta_leasingu_konsumenckiego
      -możesz wziąć w leasing każdy samochód,
      -unikasz skomplikowanych i długotrwałych procedur - tylko dokumenty tożsamości,
      -otrzymujesz specjalny pakiet ubezpieczeniowy AC + OC + NW,
      -uzyskujesz wysokie rabaty,
      -uzyskujesz atrakcyjny program spłaty rat leasingowych.
    • transport1995 Re: Kredyty 08.04.16, 12:45
      Witam, szukam banku który udzieli mi kredyt na start w wysokości ok 45 tyś złotych.Dokładnie na zakup samochodu do firmy transportowej. Mam 21 lat i zero zobowiązań,a zleceń dla transporu są setki ;)
      POMOŻECIE?
    • karlospl211 Re: Kredyty 27.06.16, 09:54
      Właśnie zastanawiam się jak wziąć kredyt na samochód. Czy lepiej brać go przez bank czy za pośrednictwem dealera załatwić sobie wszystko. Do tego jeszcze ubezpieczenie. Znalazłem ofertę nad, którą się zastanawiam - www.renaultfinansowanie.pl/ubezpieczenia/ubezpieczenie-gap . Ogólnie wygląda to całkiem fajnie ale nie wiem czy aby ogarniam to do końca i czy takie rozwiazanie nie ma jakiś wad.. Może macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
      • salatka123 Re: Kredyty 25.04.17, 14:26
        U dealera nie wiesz kto kredytuje ci auto, a jak idziesz do konkretnego banku po www.bgzbnpparibas.pl/ to od razu wiesz komu to masz spłacić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka