Dodaj do ulubionych

Letnie trendy 'ponizej'...

30.05.18, 02:31
Idzie lato, coraz wiecej kobiet zaczyna nosic sandaly i klapki. niestety, po zimie strasza tez niezbyt zadbanymi stopami.
Nie obchodzi ich jak wygladaja? nie wiedza?? brak kultury?
A nie potrzeba poswiecac duzo czasu na pielegnacje i ekstra uwagi stopom by sie ladnie prezentowaly, bez tej szaro-burej zrogowacialej skory z tylu i sterczących krzaczkow z przodu. szczegolnie ze do tarek na twarda skore doszla teraz frezarka, a wlosy mozna i trwale usunac laserem.

Naprawde nic juz nie stoi na przeszkodzie by miec eleganckie paznokcie u nog:
w dalszym ciagu trwa moda na zdobienie paznokci, zwłaszcza na wakacjach
do wszystkiego
delikatny, rozowy French

Przy okazji, jak sie NIE nosi sandalow
wrazliwi - uwaga!
narzedzie tortur?
syndrom Kopciuszka- ten-but-nie-jest-na-mnie-za-maly!!

Minnie

--
Bob Hope:
Bank to miejsce, które pożyczy ci pieniądze, jeśli możesz udowodnić, że ich nie potrzebujesz.
Tea party i tradycyjne role...
Nieodpowiednia sukienka do przedszkola?
Edytor zaawansowany
  • engine8 30.05.18, 04:49
    Fuj co za temat LOL
    A moze regularne wizyty u "paznokciary" ?
  • minniemouse 30.05.18, 04:59
    Ja sie tak samo poczulam jak ty gdy na skytraine usiadla naprzeciw mnie taka wlasnie "dama" w japonkach, z poteznym grzybem i paznkociami u duzych palcow poza klapkami X<crying
    Stad ten temat, i popieram apel - albo robic samemu w domu wlasny pedicure albo umowic sie do "paznokciary" ..

Minnie

--
    Bob Hope:
    Bank to miejsce, które pożyczy ci pieniądze, jeśli możesz udowodnić, że ich nie potrzebujesz.
  • baba67 30.05.18, 09:12
    Masz zarąbiste te linki Minnie.

--
    Szczęście to wieczność oprawiona w odpowiednią chwilę.
  • minniemouse 30.05.18, 22:04
    Dzieki smile
    Jestem, mozna powiedziec 'wizualna' osoba, a zreszta, jak to sie mowi, jeden obraz jest wart miliona slow : )

Minnie
    --
    Bob Hope:
  • liliawodna222 31.05.18, 12:02
    Oj... nieapetyczne... uncertain
  • mocno.zdziwiona 31.05.18, 15:08
    A mnie się wydawało, że niezgodne z SV jest krytykowanie innnych i wytykanie im rzeczy nieładnych. Co Ciebie obchodzi ich zgrubiała skóra czy odrapany lakier? Nie podoba Ci się, to nie patrz.
  • lena36 31.05.18, 18:16
    Jak ktoś się nie myje i śmierdzi publicznie to też nic na ten temat ? Sza? Bo jeszcze nie daj Boże śmierdziel niechcący przeczyta domyśli się że to o nim i się oburzy? Przecież Minnie nie wytyka komuś personalnie zwraca tylko uwagę na problem. Moim zdaniem słusznie.
  • mocno.zdziwiona 31.05.18, 21:35
    Moim zdaniem porównać śmierdzenia do odrapanego lakieru się nie da. Nie ten kaliber. Niektórzy mają zdeformowane stopy, mają je sobie obciąć, żeby kogoś nie razić? Czy chodzić zawsze w zakrytych butach?
  • lena36 31.05.18, 22:14
    Wiadomo że Minnie nie chodziło o zdeformowane choroba nogi tylko o zwykle niechlujstwo i brud który ochoczo obnoszą różni ludzie. Obdrapany lakier i zrogowaciałe zolte pięty jeszcze się nie klasyfikują do jednostki chorobowej.
  • minniemouse 01.06.18, 02:49
    lena36 napisała:
    Wiadomo że Minnie nie chodziło o zdeformowane choroba nogi tylko o zwykle niechlujstwo i brud który ochoczo obnoszą różni ludzie.

dokladnie smile
    Poza tym nie tylko brud, czy obdrapany lakier i zaniedbane piety sa wykroczeniem przeciw SV, ale takze zle dobrane buty. bo zasada SV ubioru mowi wyraznie iz stroj nalezxy dopasowywac do sylwetki i typu urody.
    Zasady eleganckiego ubioru
    Elegancko ubranej kobiecie, lub mezczyznie, nie wylaza palce zza paskow sandalow i poza zbyt mala podeszwe, gdyz to brzydko i niestosownie wyglada. do kazdego typu stopy da sie dobrac podeszwe i paski.
    a jesli w wymarzonych butach noga niestety zle lezy - powinno sie z nich zrezygnowac. sama znam ten bol...

Minnie
    --
    Można mieć wszystko. Po prostu nie można mieć wszystkiego jednocześnie. Oprah Winfrey
    Letnie trendy ponizej
    Obowiazkowa nauka SV w szkolnictwie?...
  • engine8 01.06.18, 00:31
    Smrod jest udczuciem subiektywnym, Napoleon nakazywal kochankom sie nie myc przed jego przyjazdem.
  • minniemouse 01.06.18, 07:57
    engine8 napisał(a):
    > Smrod jest udczuciem subiektywnym, Napoleon nakazywal kochankom sie nie myc przed jego przyjazdem.

Napoleon - on w swojej sypialni moze byc zbereźnikiem jak chce. ale odnosnie pachnących inaczej w 'publice' - to np mnie osobiscie nie podniecaja niemyte osobniki. a nawet odwrotnie smile

Minnie
    --
    Można mieć wszystko. Po prostu nie można mieć wszystkiego jednocześnie. Oprah Winfrey
    Letnie trendy ponizej
  • minniemouse 01.06.18, 02:10
    mocno.zdziwiona napisała:
    > A mnie się wydawało, że niezgodne z SV jest krytykowanie innnych i wytykanie im rzeczy nieładnych. Co Ciebie obchodzi ich zgrubiała skóra czy odrapany lakier?
    Nie podoba Ci się, to nie patrz.

tym sposobem to mozna caly SV wywalic do lamusa. nie podoba sie ze ktos grzebie paluchami w talerzu? nie patrz sie. nie podoba sie ze ktos przy stole dlubie paznokciem w zebach? nie patrz sie. nie podoba sie ze w towarzystwie ktos glosno beka? nie sluchaj..
    i tak pomalu dojdziemy do absurdu ze jedyny wlasciwy sposob na dobre maniery to oslepnac i ogluchnac, stracic wech,
    a moze w ogole - zostac pustelnikiem i z domu nie wychodzic? wink

Minnie

--
    Letnie trendy ponizej
  • mim_maior 31.05.18, 21:31
    Ja to rozumiem, mnie też odpycha, jak ktoś publicznie obnosi, dajmy na to, ignorancję, nienachalny intelekt czy zwykłą głupotę. A przecież tak łatwo dziś temu zaradzić. Dlaczego ludziom się nie chce?

--
    Nie potrzebuję dodatkowych informacji o wegeżyciu.
  • minniemouse 31.05.18, 21:39
    - powaznie, - powaznie? - porownujesz zgrubiale piety do "nienachalnego intelektu"?
    dzisiaj przeszlas sama siebie Mim.
    moze przyszedl czas aby wpierw gleboko zastanowic sie zanim wyslesz co napisalas?

Minnie

--
    Letnie trendy ponizej
  • mim_maior 01.06.18, 06:17
    A piszesz jako uczestnik, czy jako moderator?

--
  • minniemouse 01.06.18, 07:41
    Nie ma znaczenia Mim - naprawde uwazasz swoje porownanie za dobre ? smile

Minnie

--
    Letnie trendy ponizej
  • mim_maior 01.06.18, 08:02
    Jeśli jako uczestnik, to mam poradę: nie musisz odnosić się do każdego wpisu. Zwłaszcza, gdy go nie zrozumiałaś.

--
  • minniemouse 01.06.18, 08:29
    mim_maior napisała:
    > Jeśli jako uczestnik, to mam poradę: nie musisz odnosić się do każdego wpisu. Zwłaszcza, gdy go nie zrozumiałaś.

a jeszcze na moje poprzednie pytanie odpowiesz? tak slicznie cie prosze smile

Minnie
    --
    Letnie trendy ponizej
  • mim_maior 01.06.18, 08:40
    Oczywiście, uważam za dobre, z tym, że to nie porównanie.

--
  • minniemouse 01.06.18, 08:52
    mim_maior napisała: >
    Oczywiście, uważam za dobre

no pszszszszeciez! smile
    jak moglam zapomniec!, - jasne ze wszystko co my sami robimy jest juz z zalozenia dobre wink

Minnie

--
    Letnie trendy ponizej
  • milamala 03.06.18, 19:07
    minniemouse napisała:

cyt. > - powaznie, - powaznie? - porownujesz zgrubiale piety do "nienachalnego intel
    > ektu"?
    > dzisiaj przeszlas sama siebie Mim.

Faktycznie, glupote i zgrubialych piet nie da sie porownac. Glupota jest duuuuuzo bardziej uciazliwa.

• engine8 01.06.18, 00:30
    Temat sugeruje depilacje bikini a nie paznokcie stop - no bo kto tak nisko mierzy? LOL
  • minniemouse 01.06.18, 02:15
    I to cie Engine skusilo zeby tu zajrzec? wink

Minnie

--
    Letnie trendy ponizej
  • mail-na-gazecie 03.06.18, 12:06
    Ja myślałam, że znajdę coś fajnego a tu...ble. Jestem raczej przekonana, że użytkownicy tego akurat forum mają zadbane stopy, więc po co to.
  • znudzona_japonistka 03.06.18, 12:44
    Rzeczywiście, bez smaku podjęty temat... Szkoda.

--
    Forum o obyczajach. Dobrych.
    wink
  • milamala 03.06.18, 19:09
    engine8 napisał(a):

> Temat sugeruje depilacje bikini a nie paznokcie stop - no bo kto tak nisko mi
    > erzy?

Dzieki engine, bo juz sie prestraszylam, ze mam jakies braki, bo moj wzrok mi tak nisko nie mierzy. Slowo daje, nie mam pojecia jakie ludzie maja stopy. Teraz moze juz tak, po tym szalonym poscie bede je wypatrywac.
  • engine8 11.06.18, 18:44
    Zona mowi ze kobiety przede wszytkim sprawdzaja jakie kto buty nosi wiec jak cos z buta wystaje - i z przodu i z tylu to zostaje natychmiast odnotowane. Tak ze pazurkach zaraz sie zacznie dyskusja o "kostropatych" pietach. hehehe
    Mezczyzni tego wogole nie zauwaza bo my zaczynamy ocene od tego co na wysokosci wzroku potem troche ponizej i jesli to wyglada zadowalajaco to wystarcza a jesli nie to nie ma sie czego wiecej doszukiwac. A na damski buty zwracamy uwage tylko wtedy jak majas podniczke najwyzej na 15 cm obcasy na co najmnieje 15 cm. LOL
  • milamala 11.06.18, 23:28
    engine8 napisał(a):

> Zona mowi ze kobiety przede wszytkim sprawdzaja jakie kto buty nosi wiec jak co
    > s z buta wystaje - i z przodu i z tylu to zostaje natychmiast odnotowane.

Wierz mi nie wszystkie. I tych , ktore nie zwracaja jest calkiem sporo.
  • engine8 12.06.18, 01:23
    Niestety - wiarą nie grzesze smile
  • kora3 11.06.18, 10:50
    Minnie, zaniedbanymi stopami - odkrytymi w sezonie letnim grzeszą także panowie - to tak gwoli sprawiedliwości.
    Owszem, masz rację takie zaniedbane stopy mogą być dla otoczenia odpychające i najczęściej bywają takowe.
    Natomist no nieco rozwalilo mnie zdanie Twe - zaniedbane po zimie...Zimą też należy o stopy dbać

--
    Korcia
    "droga ekspresowa do serca faceta nie wiedzie wcale przez żołądek...Jest hmmm nieco poniżej .. na mapie- oczywiście smile"
  • nasmita 11.06.18, 11:45
    Na stopy mężczyzn prawie się nie zwraca uwagi. Poza tym nie przyciągają uwagi, nie mają pomalowanych paznokci, zwykle są to też proste, nie wyróżniające się niczym sandały / klapki.
  • kora3 11.06.18, 12:25
    Kto nie zwraca, ten nie zwraca smile

--
    Korcia
    "droga ekspresowa do serca faceta nie wiedzie wcale przez żołądek...Jest hmmm nieco poniżej .. na mapie- oczywiście smile"
  • engine8 11.06.18, 18:36
    A gdzie to panowie pokazuje swoje pazury nozne? Na plazy albo w sypialni?
    No chyba ze jakis tam Pan - nie czytajacy S-v, nie ubierze skarpetek do sandalow.
    Zwykle po zwroceniu uwagi na zwisajcy brzuch nad slipkami juz ma sie wystarczajaco dosc i reszta niewazna.. LOL
  • kora3 11.06.18, 18:43
    No wiesz, np. ostatnio miałam okazję widzieć sporo panów w sandałach, klapkach podczas pikniku połączonego z regatami - niespecjalnie mnie dziwi, że ludzie na przystań nad jeziorem ubrali się właśnie tak, jak ubrali, a ubrali tak, że takie obuwie pasowało

--
    Korcia
  • engine8 11.06.18, 18:52
    Roznie to bywa.
    U nas prawiew "oficjalnym" i calorocznym obuwiem dla panow sa "japonki" (a takie z gornej polki to moga i $300 kosztowac) - takie ubiera sie nie tylko na plaze ale i na przyjecia zarowno do krotkich jak i dlugich spodni i wszedzie tam gdzie nie jest wymagany stroj oficjalny.. nawet do kosciola smile Ale ja chyba nigdy nie zwracam uwagi na to jakie panowie maja pazury. Pewnie sa "normalne" jako ze podobnie nie zwracam uwagi na tutejszych ludzi jakie maja zeby - a maja w 99% super, A jak przyjade do Polski to zeby sie od razy rzucaja w oczy..
  • mim_maior 11.06.18, 18:53
    Na taką okazję to raczej boat shoes się nosi, sandały są niezbyt stosowne.

--
  • kora3 13.06.18, 11:17
    Nie mam przekonania, szczególnie ze rzecz dzieje się na piaszczystej plaży, a nie wszyscy pływają w regatach

--
    Korcia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka