Dodaj do ulubionych

Zaproszenie ślubne

06.07.19, 16:01
Chrzestny otrzymuje zaproszenie...dwa lata przed planowaną datą ślubu/wesela... smile
Takt czy nietakt, ze strony przyszłego pana młodego?
Edytor zaawansowany
  • heniek.8 06.07.19, 16:03
    nie rozpatrywałbym tego w ten sposób
    chce iść albo nie chce - jak mu się nie chce to spokojnie może powiedzieć że ma inne plany i nara
  • aqua48 06.07.19, 16:23
    Ale że państwo młodzi wydrukowali zaproszenia na dwa lata wcześniej i już rozdają? Bo jeśli tylko ustnie zapraszał, to dość rozsądnie dał do zrozumienia by sobie w tym terminie nie planować np jakiegoś wyjazdu, czy wyjścia na imprezę na którą bilety bukuje się z dużym wyprzedzeniem.
  • heniek.8 06.07.19, 17:04
    Przeczytałem dwa dni, nie lata
    Pora odwiedzić okuliste
  • ajrisz.ka 06.07.19, 18:53
    aqua48 napisała:

> Ale że państwo młodzi wydrukowali zaproszenia na dwa lata wcześniej i już rozda
    > ją?

Tak.
  • aqua48 07.07.19, 07:55
    ajrisz.ka napisała:

> państwo młodzi wydrukowali zaproszenia na dwa lata wcześniej i już
    > rozda ją?
    >
    > Tak.

Hmm.. dla mnie dziwne. Podziękowałabym za zaproszenie i powiedziała, że niestety nie robię planów z tak dużym wyprzedzeniem, ale oczywiście wezmę pod uwagę ten termin, jednak odpowiedź ostateczną będę mogła dać dopiero kilka tygodni przed imprezą...
  • droch 06.07.19, 19:12
    Nie wiem, czy nietakt, ale zachowanie dość osobliwe. Ile dał czasu na decyzję?
  • 10iwonka10 06.07.19, 19:16
    To troche dziwactwo nie nietakt.
  • minniemouse 07.07.19, 02:13
    Moim zdaniem ani taktowne ani nietaktowne a własnie - osobliwe, jak ktoś już napisał.
    Przez dwa lata tyle moze się wydarzyć, łącznie z zerwaniem zaręczyn (czego oczywiście nie życzę, a kysz a kysz).

Minnie
  • kora3 07.07.19, 09:01
    Dokładnie tak samo to widzę ...W tej chwili planowanie ślubu i wesela z tak dużym wyprzedzeniem nie jest jakieś szczególne, natomiast zapraszanie oficjalne (nie ustne napomknięcie) - owszem jest osobliwe smile

--
    Korcia
    "droga ekspresowa do serca faceta nie wiedzie wcale przez żołądek...Jest hmmm nieco poniżej .. na mapie- oczywiście smile"
  • chayah 13.07.19, 14:13
    Zgadzam się z tobą. Dla mnie to brzmi jak jakiś żart… smile

--
    "Oszaleję, albo… przypnę ludzkości skrzydła…"
    Julian Ochocki
  • nocnymarek2 07.07.19, 20:45
    ajrisz.ka napisała:

> Chrzestny otrzymuje zaproszenie...dwa lata przed planowaną
    > datą ślubu/wesela... smile

Przyjadę, chyba, że umrę.
  • akle2 14.07.19, 10:56
    Może błąd w druku (zdarza się !!!).
    Ja bym zadzwoniła i się upewniła, czy to na pewno za dwa lata, a nie za dwa miesiące.
  • agulha 20.07.19, 00:51
    Myślę, że rok i troszkę, to jest sensowny termin (...zważywszy na przykład, że bilety na samoloty można rezerwować 12 miesięcy przed wylotem). Dwa lata - to wydaje mi się absurdalne.
  • matylda1001 20.07.19, 19:59
    Osobliwe ale praktyczne. Chrzestny ma sporo czasu na przygotowanie wypasionej koperty wink Ewentualne narzekania na trudne czasy i zaskoczenie zdadzą się jak psu na budę.
  • ajrisz.ka 25.07.19, 16:06
    Całkiem prawdopodobne big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka