• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Oslo, tani nocleg

• 04.05.11, 18:21
    Witam,
    Planuję wypad na 3dni w czerwcu do Oslo.
    Możecie mi dorazić gdzie najtaniej znaleźć nocleg?
    Wiem, że to bardzo drogie miasto, ale może jednak dałoby się znaleźć jakiś tańszy hostel?
    Macie jakieś pomysły?

Z góry dziękuję, :)
    Edytor zaawansowany
    • 04.05.11, 22:06
      www.bokavandrarhem.com/europa/norge/Oslo.html
      Zobacz tu.
      --
      Powered by Aka.Creative Marketing S.A.
    • Gość: raobertmac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.11, 00:02
      nie ma tanich noclegów w Norwegii :(

ale możesz sprawdzić w porównywarce cen hoteli (www.oHotele.pl), może trafisz na jakąś promocję...
      • Gość: kris IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.12, 23:22
        najtańsze znalazłem w Oslo, gdzieś za 200 zł za dobe / wzwyż :)

Hotele w Oslo - posortowane od najnizszej ceny
    • Gość: Krzysztof IP: *.eurotel.cz 04.02.12, 22:41
      Anker Hostel
      Super lokalizacja hotelu doslownie 8 min od stacji pociagowej I autobusowej. Lokalizacja w samym centrum oslo. Hotel jak I hostel super widac ze nowy budynek i wysokie standarty. Swietna obsluga. Mialem hotel z sniadaniem ktore bylo naprawde swietnie wielki wybor.
      • Gość: Mila IP: 62.134.246.* 20.04.12, 16:49
        Na pobyty dłuższe niz 3 noce, dla więcej niż 2 osób i na dodatek po za sezonem polecam Oslo Apartments. W styczniu zapłaciliśmy tam po ok. 175 złotych od osoby a mieszkaliśmy w dzielnicy Vicca, po drugiej stronie ulicy było już Akker Bryge, a do Karl Joghans Gata mieliśmy 3 minutki pieszo!
        Mieliśmy w pelni wyposażone mieszkanie 2 sypialnie +salon + aneks kuchenny + łazienka. Standard Ikea - czysto i schludnie. Polecam!
    • Gość: film IP: *.adsl.inetia.pl 10.02.12, 18:23
      www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zxlm_oPhV7o
    • 11.05.12, 18:22
      polecam Ci porównywarke hoteli 24hotels.pl/ - aktualna ilość miejsc noclegowych i najniższe ceny. Zainteresowanym polecam również poropozycję spędzenia weekendu w Oslo na tej stronie www.podrozni24.pl/podroe-za-granic/z-wrocawia/137-tanie-loty-do-oslo-za-96-z-noclegi.html
    • Gość: maja101 IP: *.jmdi.pl 27.05.12, 10:54
      Jeśli ma być tanio i nie musi to być hotel to może www.airbnb.pl/search?location=Oslo%2C+Norge ? Polega to na tym że ludzie którzy mieszkają na miejscu odnajmują innym (turystom) mieszkanie lub jego część w częśći której na codzień nie używają.
    • Gość: skarabeusz IP: *.connect.netcom.no 28.05.12, 12:09
      800 do 1000 NOK to tak najtaniej,
    • 03.06.12, 19:33
      Hejka, zalezy czy chcesz luksusowo to np. Grand Hotel lub Hotel Continental natomiast komfortowo to np. Rica Hotel Bygdoy Alle, Gabelshus Hotell, Holmenkollen Park Hotel Rica, Clarion Collection Hotel Savoy, Cochs Pensjonat, Anker Hotel Best Western, Best Western Hotel Bastion, a w Bogstad Camping to duzy kemping, usytuowany blisko kapieliska -mozliwosc wynajecia domka oraz Oslo Vandrerhjem Haraldsheim to schronisko mlodziezowe i to jest najtansza oferta noclegu oprucz tego polecam artykuly na blogu: www.turystykapodroze.blogspot.com
      • 04.06.12, 23:12
        Swietne sa te prywatne pokoje, czegos takiego brakuje mi w Szwecji.

da.airbnb.com/rooms/141689
        Chetnie pojade na tydzien do Oslo, bo mimo ze mieszkam tylko 600 km stamtad,
        to nigdy nie bylam. Mam jeden problem...Jade samochodem, a slyszalam
        ze w Oslo sa rogatki, gdzie trzeba placic za wjazd do centralnej czesci Oslo.
        Czy ktos ma mapke , na ktorej mozna to zobaczyc, gdzie sa te punkty oplaty?

• 09.08.12, 23:15
      Ponoć najtańszy to Anker Hostel ale trzeba wcześniej rezerwować - ja niestety tam nie nocowałam bo nie było wolnych miejsc (styczeń, sobota).
      --
      travels.wychomikuj.net - reportaże z podróży
      • 10.08.12, 21:09
        Praktyczne wiadomosci o dojezdzie z lotniska i przejazdach w miescie :)
        Stronke hotelu znalazlam klikajac w nazwe ... dziekuje bardzo!

travels.wychomikuj.net/10/
      • 01.07.13, 12:51
        olatravels napisał(a):
        > Ponoć najtańszy to Anker Hostel ale trzeba wcześniej rezerwować - ja niestety t
        > am nie nocowałam bo nie było wolnych miejsc (styczeń, sobota).

Ponieważ wybieram sie do Oslo samochodem, wiec oprócz cen hosteli
        czy np. noclegu na terenie campusu, interesuje mnie także
        czy dane miejsce NIE leży na terenie objętym cłem/oplatą rogatkową
        i czy można dojechać na nocleg okrążając Oslo obwodnicą ,
        tak jak podobno jest w Sztokholmie

• Gość: Paweł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.13, 22:32
      W maju korzystałem z Oslo.pl. Masz tam do wyboru zarówno wyszukiwarkę hosteli jak i hoteli. Ew. pisz do nich to na pewno coś doradzą. Najtrudniej jest znaleźć tani nocleg jak wypada jakieś święto albo uroczystość w stolicy.
    • 10.08.13, 02:29
      Może te linki pomogą:

www.ankerapartment.no/en/article.aspx?id=1107
      www.hostelworld.com/hosteldetails.php/Oslo-Hostel-Hotel-Apartments/Oslo/46393?dateFrom=05+Feb+2013&dateTo=08+Feb+2013&sc_sau=avdc&sc_pos=3
      AKADEMIKI:

www.sio.no/wps/portal/!ut/p/c5/fY_JDoJAEES_xS_oHhmXa48LEFlEEWEuhERUJrIcCEa-XqIxLlGrji_VVQ0SOhdJkx2SOiuL5AQhyGGMLi4EDRw2Q9voB5pmMryr49Eb7zN0Odfxwf-ntxAij9dqXNmXOrTaSeOr1rvYirBuvbOjqHVqa7kLVhtBpB9TP-8y8uPqrdMzn53f-OumG_8hQnCMMk9hnRYQgRzFOA6QBCPUPRvR1N05m3LR_cDBh0hAlW-aarYnpF7vCoxMrhk!/dl3/d3/L2dJQSEvUUt3QS9ZQnZ3LzZfME8wS0JBNU4xRTAyMTBPNFFJMDAwMDAwMDA!/?WCM_GLOBAL_CONTEXT=/wps/wcm/connect/migration/SiO%20-%20en/Housing
      www.use-it.no/
      • 10.08.13, 11:33
        Czy w Norwegii zaczął się już rok szkolny, skoro nie ma żadnego miejsca
        w akademikach?
        • 10.08.13, 12:26
          pia.ed napisała:

> Czy w Norwegii zaczął się już rok szkolny, skoro nie ma żadnego miejsca
          > w akademikach?
          Chyba zaczyna się od połowy sierpnia: www.uio.no/english/studies/about/academic-calendar/
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.