17.01.13, 10:25
Witam,
chce sie wybrac z synem do Legolandu na wiosne i ostatnio radzono mi by poplynac promem do Treleborga. Dalej udac sie przez Malmo do Dani, Kopenhaga (zwiedzic Kopenhage i przejechac najdluzszy 15 km most), dalej przez Odense udac sie do Billund.
Macie jakies sprawdzone polaczenia promowe na tej trasie?
Skad polecacie plynac i jakiego rzedu sa to ceny?
Ile kosztuje przejazd mostem o ktorym pisze wyzej?
Gdzie polecacie rozsadne jakosciowo i cenowo noclegi na tej trasie?
Edytor zaawansowany
  • Gość: c# IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.13, 12:52
    Zapomniałeś napisać o jednym drobiazgu - skąd jedziesz. Ma to niejaki wpływ na to, czy dobry będzie prom Gdynia-Karlskrona, Świnoujście-Ystad, czy może Sassnitz-Trelleborg. Albo może do Billund szybciej i taniej będzie pojechać lądem przez Niemcy - czy koniecznie chcesz jechać przez Kopenhagę i 2 płatne mosty?

Do samodzielnego guglania cen i rozkładów oraz cen mostu zachęcam:
    Polferries
    Scandlines
    Stena Line
    Plus: przejrzenie tego forum z ostatnich 2-3 lat. Było parę wątków.

Oresund Bridge toll - uk.oresundsbron.com/page/948
  • muchospatatos 22.01.13, 18:07
    Bede jechal z Poznania
    Myslalem co jeszcze zobaczyc jadac do Legolandu stad pomysl z promem ze Świnoujscia do Treleborga...dalej zwiedzenie Kopenhagi...i przejazd w okolice Billund.
    Nie wiem czy ma to sens oraz jak cenoow ksztaltuje sie prom i przejazd autem osobowym o popjemnosci 1.8 przez mosty itp..........
  • pia.ed 23.01.13, 11:49
    Polskie promy pasazerskie kursuja na trasie Swinoujscie - Ystad.
    Kiedy napisalaes "do Trelleborga" to wszystkim nasunela sie mysl, ze jedziesz przez Niemcy bo tam wlasnie dobijaja niemieckie promy pasazerskie.

Dostales juz dobra rade: wejsc na strony linii promowych, tam znajdziesz wszystkie dane.
    Masz tez link z cena przejazdu mostem przez Öresund.

A ile lat ma dziecko? Czy rzeczywiscie odniesie tyle korzysci, ile bedzie Cie kosztowala ta podroz, bo bedzie kosztowala bardzo duzo.
    Chyba ze masz nieograniczona ilosc pieniedzy ...

muchospatatos napisał:
    > Bede jechal z Poznania
    > Myslalem co jeszcze zobaczyc jadac do Legolandu stad pomysl z promem ze Świnouj
    > scia do Treleborga...dalej zwiedzenie Kopenhagi...i przejazd w okolice Billund.
    > Nie wiem czy ma to sens oraz jak cenoow ksztaltuje sie prom i przejazd autem os
    > obowym o popjemnosci 1.8 przez mosty itp..........
  • skagerak 23.01.13, 17:01
    most do Kopenhagi
    dk.oresundsbron.com/page/1053
    most do Odense
    www.storebaelt.dk/priserprodukter/priser/biler
  • skagerak 23.01.13, 17:10
    most do Kopenhagi
    dk.oresundsbron.com/page/1053
    most do Odense
    www.storebaelt.dk/priserprodukter/priser/biler
    Skoro chcesz do Kopenhagi to plyn z Putgarden do Rødbyhavn
    www.delupe.dk/shop/?q=R%C3%B8dby-puttgarden&gclid=CNergIDu_rQCFah8cAodkUcA5A
    albo tu
    www.scandlines.dk/billetter/billettyper-og-priser/rodby-puttgarden
    oszczedzasz koszt mostu ze Szwecji
  • pia.ed 23.01.13, 23:00
    Wiem ze chodzil taki prom ... przyjezdzano nim na na jednodniowe zwiedzanie Kopenhagi.
    Bola mnie oczy i nie moge szukac na internecie.
    Ten prom z pewnoscia zabiera samochody, wiec moglby byc alternatywa dla pytajacego pana.
  • jusytka 20.02.13, 15:27
    Tu można kupić bilet on-line www.polferries.pl/oferty2012/swinoujscie-kopenhaga
    --
    ***Gwiazdki 2001*** - miejsce spotkań dla rodziców dwunastolatków

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka