Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Instytucja, działająca na mocy ustawy, która ma "w głębokim
    poważaniu" obywatela i odbiera telefony tylko od komorników, urzędów
    skarbowych i wydziałów komunikacji. Chcesz sprawdzić? Dzwoń pod nr
    022 53 96 260. Są śmieszni - np. żądają przesłania polisy
    ubezpieczeniowej OC samochodu, kupionego w salonie (nowe auto),
    wystawionych przed datą zakupu i pierwszej rejestracji, czyli
    dokumentów, które nie istnieją! A wystarczyłby jeden telefon do
    wydziału komunikacji... Kto za to płaci? Pani płaci, Pan też
    płaci...
    • Gość: Sqbi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.09, 10:13
      Dokładnie. Dziś tego samego uświadczyłem. Dostałem wezwanie do zapłaty kary lub
      udowodnienia, że polisa była (podobno była jakaś kontrola - ciekawe kiedy...) -
      chcę się dowiedzieć konkretów (zwłaszcza czy jak wyślę im te dokumenty to potem
      poinformują, że doszły i że wszystko ok) - NIKT nie odbiera. Lepiej... na linii
      pionu opłat dla wezwanych jakaś pi*da podnosi i odkłada słuchawkę. Postanowiłem
      skorzystać z linii dla urzędów - pani odebrała, zdążyłem powiedzieć "dzień
      dobry, przepraszam że dzw..." i rzuciła słuchawką. To jakaś paranoja. Wysyłają
      wezwanie - 30 dni, płać 2000 zł i w d**** mają jakieś poinstruowanie jak i co
      zrobić by było dobrze!? I to jest instytucja zasilana z publicznych pieniędzy!?
      P******** nieroby. A nazwanie tego numeru "infolinią" to jakiś czarny humor chyba.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.