Jaka rasa? bardzo bardzo spokojny kot Dodaj do ulubionych

Witam Wszytskich,
Prosze Was o rade (wstepnie z weterynarzem juz rozmawiałam) chciałabym kupić do domu, bardzo spokojnego kota. Takiego zeby mi nie wisiał na zasłonach i nie łaził po stole kiedy jem smile Chyba rozumiecie o co mi chodzi... Wielorasowiec nie da mi tej gwarancji, postanowiłam wiec zakupić rasowego kota, zebym chociaz miała swiadomosc ze z pewnych zachowac moze wyrosnąc pozniej smile
W domu u nas jest mała córcia 4 latka, z nia nie bedzie raczej problemów meczenia kota. Jestesmy juz nawet wszyscy po testach alergicznych smile zeby sie potem nie okazała ze bede szukac dla kota nowego domu...
I jeszcze chciałam Wam napisac ze całe zycie bylam psiara (moj maz tez) miałam raz kota, ale kiedy wyjechałąm na tydzien on uciekł!!!! Teraz dojrzałam do kota i bardzo chce zeby to byla przemyslana i madra decyzja smile
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.