Dodaj do ulubionych

pochwalę się :)

25.10.11, 22:34
że założyłam bloga o moim kocie smile głupio mi było wklejać ciągle jej zdjecia na "fejsa" a szkoda też było trzymać wszystko w kompie. Tu, na kocim zakątku, też nie będę przecież codziennie zakładała wątku o kici, i się nad nią rozczulała, więc założyłam jej bloga smile

oto adresik:
kotoholic.blox.pl/html
proszę oglądać i komentować też można, a zachwycać się to już w ogóle można big_grin
p.s. do adminek: można taką prywatę na forum uprawiać?

pozdrawiam i dziękuję za uwagę!
--
bierz życie za rogi
Edytor zaawansowany
  • barba50 25.10.11, 22:37
    A pewnie, że można big_grin Nawet wskazane jest wink Wszystko co kocie jest mile widziane suspicious
    --
    http://wstaw.org/m/2010/09/22/żółte_całe_KBRB.jpg

http://images34.fotosik.pl/380/fb2f565e757765b9.gifStaram się pisać poprawnie po polsku
  • wladziac 25.10.11, 23:05
    śliczna koteczka na zachwycających zdjęciach,będę zaglądać
  • sadosia75 25.10.11, 23:12
    A więc smile
    Najcudniejsze z tych cudnych (

No po prostu mina rozwala. Co mnie tu leziesz z aparatem jak ja jeszcze nie jestem redi stedi do zdjęć big_grin
    http://kotoholic.blox.pl/resource/1C_DSC00089.jpg
    No jest po prostu cuuuuuuuuuudna.
    --
    "ty dalej z tą psychofanką?" - made by daliakonwalia.
    Bo daluśki ot tak zostawić się nie da.
  • mysiulek08 25.10.11, 23:32
    Kicia jak marzenie smile

Ja za to zalozylam watek Kici na miau:

forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=121219

--
    Kicia Yoda kocha Zare
    Jest sobie Kot
    Kocia Kasa Zapomogowa
  • noirdesir2 26.10.11, 08:40
    dziękujemy, dziękujemy smile moja kotka też robi miny, gdy się czai na coś, chyba każdy kot tak ma, jak Twoja Yoda, na dodatek robi przy tym zeza big_grin
    A to zdjęcie "nie jestem redi stedi" (uśmiałam się hehehe), wszyscy w domu komentowali jako "całe łóżko moje".
    niesamowite, jakie to niesamowite stworzonka...
    Właśnie kilka minut temu nagle przestałam słyszeć telewizor w drugim pokoju. Idę tam, patrzę, a ekran niebieski i napis "czyszczenie wł."...wiadomo czyja sprawka, pilot leżał na kanapie, na trasie przelotu kota... no to nie będzie tv dziś, posłucham radia smile
    --
    bierz życie za rogi
  • noirdesir2 26.10.11, 08:41
    "niesamowite, jakie to niesamowite stworzonka" - sorry za masło maślane uncertain
    --
    bierz życie za rogi
  • zielonages.62 26.10.11, 09:09
    Tym więcej kotów, tym lepiej ^^
  • kr_ka_11 26.10.11, 09:42
    coś pięknego smile urocze kocisko!!!

mnie się ogromnie podoba ta fotka big_grin

http://kotoholic.blox.pl/resource/piona.jpg

• echtom 26.10.11, 09:42
    Mnie to z papierem i łopatką zachwyca. A tytuł blogu równie piękny jak kot smile

--
    "Do kobiety zawsze dzwoni się dwa razy. Pierwszy raz po to, żeby znalazła telefon w torebce, a drugi raz po to, żeby go odebrała."
  • hanka20074 26.10.11, 10:36
    Cudne stworzonkosmile
    Az miło ogląda się takie fotkibig_grin
    --
    Jaka jest podstawowa różnica między psem a kotem? Pies rozumuje tak: "Karmią mnie, opiekują się mną, kochają mnie, muszą być bogami". Kot zaś tak: "Karmią mnie, opiekują się mną, kochają mnie, więc jestem bogiem".

Autor anonimowy
  • noirdesir2 26.10.11, 11:15
    To z papierem i łopatką to też wyjątek z sesji ukradkowej. Zrobiłam je pewnej nocy, gdy byłam sama w domu z kotem i siedziałam przy kompie, tak się składa, że łazienkę mam na wyciągnięcie ręki od komputera (małe mieszkanko ma te zalety big_grin ) i kątem oka dostrzegłam, że w łazience, po ciemku bryka kotek. Zapaliłam światło i patrzę, a ona bawiąc się łopatką "kuwetkową" ujarzmia jednocześnie rolkę papieru. Ubaw miałam nieziemski, ona sama nie wiedziała w co łapki wsadzić, bo tak jak łopatką już nie raz się bawiła, tak rolkę dorwała pierwszy raz smile dzięki wszystkim za miłe słowa. Blog urośnie o dwie nowe kategorie: "koty inne napotkane" i "kot mojej mamy".
    --
    kotoholic.blox.pl - fotoblog o moim kocie

bierz życie za rogi
  • czarna.kotka.psotka 26.10.11, 11:24
    Pewna moja znajoma miała koteczkę. Przygarnęła ją jako maluszka. I nie mogła się nadziwić, że odkąd kotka jest w domu, zaczął jej znikać ... papier toaletowy. A było to w czasach, kiedy artykuł ten był jeszcze dobrem wysoce deficytowym. Któregoś razu kicia została złapana na gorącym uczynku: skorzystała z sedesu (chociaz miała też kuwetkę), a następnie - widząc, że tak robią dwunodzy - ściągnęła sporą ilość papieru do muszli. Dobrze, że nie zatkała instalacji.
    PS. Blog świetny, trzymaj tak dalej! smile
  • wiesia.and.company 26.10.11, 12:30
    Och, ach, ach, rozkoszniutka! Podobna do mojej Grosieńki, gdy jeszcze była malutka. Rozczulają mnie te zdjęcia, każda poza, każda minka. Będę zaglądać na Twój blog, bo to ogromna przyjemność, co mam sobie odmawiać smile
    --
    Wiesia + 8
  • pi.asia 26.10.11, 18:27
    Co za cudne kocię, nie dziwię się że zawojowała Cię/Was totalnie, jakbym ją dorwała tobym zacałowała na śmierć!
    Teraz jest w tym najwdzięczniejszym wieku.
    Cudownie fotogeniczna, urocza
    i tak w kółko wink

Wiele razy pisałam, że najbardziej podobają mi się buraski z białym wykończeniem, to cacko jest ucieleśnieniem moich marzeń.

(co nie zmienia faktu, że wariacko kocham to białe stworzenie z burym ogonkiem, które teraz właśnie leży mi na kolanach, mruczy i z miłością patrzy w oczy)
  • noirdesir2 27.10.11, 23:41
    Dzięki za "oglądalność" smile W 3 dni miałam ponad 180 wejść na bloga, przy czym zdecydowana większość wchodziła tam startując z tego forum smile dzięki forumowicze za miłe słowa, Kicia też Wam dziękuje smile zapraszam częściej!
    --

bierz życie za rogi
  • mist3 28.10.11, 22:28
    Super blog - lubię czytać i ogądać. Sama jestem niestety za leniwa, żeby coś tak fajnego stworzyć
    --
    "Ludziom, którzy nie lubią kotów, zawsze się wydaje (...), że ich awersja do tych stworzeń jest, nie wiedzieć czemu, jakąś nadzwyczajną cnotą." L.M.M.
  • futrzaczek11 29.10.11, 22:29
    Melduję się jako fan bloga. Kicia przecudna i bardzo podobna do mojej Poluni za TM, która miała jeszcze dwa czarne piegi na nosku, dzieki którym wyglądała jak prosiaczek. Poza tym to samo spojrzenie, za którym ogromnie tęsknię. Proszę o jak największą aktywność fotograficzną smile
  • noirdesir2 30.10.11, 10:51
    smile) bardzo się cieszę smile postaram się wywiązać z obowiązku smile
    --

bierz życie za rogi
  • jane_eyre_waw 30.10.11, 16:14
    Piękne zdjęcia, piekna kota! Śmieszne ma te czarne kropki na poduchach.... moja też ma jedną poduchę czarną, a poza tym wszystkie różowe smile A zamierzasz ją sterylizować? Bo widzę, że brzuszek bez szwu jeszcze... Moja była wysterylizowana w wieku 5,5 m-ca, a Twoja jest teraz chyba właśnie w tym wieku. Opinie o wczesnej sterylizacji są różne (niektórzy twierdzą, że dopiero po pierwszej rui), ale ja znalazłam też sporo opinii, że wczesna sterylizacja jest dobrym rozwiązaniem, bez negatywnego wpływu na zdrowie kota, o chociażby tu:

Tekst linka
    --
    EFCIA
  • noirdesir2 30.10.11, 16:28
    Cześć, tak, planujemy sterylkę. Przyjęte jest, że urodziła się w połowie maja, więc teraz ma 5,5-6 m-cy właśnie. Weterynarz powiedziała, że zimą, stycz-luty mamy się zgłosić, raz że będzie to po pierwszej rui, dwa, ze w wieku ok 9 m-cy podobno już jest w miarę rozwinięta wewnątrz i wtedy to jest dobry czas na ten zabieg. Jeszcze będziemy czytać o tym, dowiadywać się i analizować. Co do łapek w plamki, to jest ten element, który nas rozczulił totalnie, tak samo jak ta okrągła łatka na brzuszku. A obydwie cechy odkryliśmy dopiero jak ją wzięliśmy do domku smile
    --

bierz życie za rogi
  • jan.kran 06.11.11, 11:49
    Znalazlam wlasnie Wasz blog , Twoj i kota i bede zagladacsmile)))))
  • noirdesir2 06.11.11, 17:14
    dzięki i pozdrawiam smile
    --

bierz życie za rogi
  • 0ffka 30.10.11, 13:18
    Ojejku! Kiedyś miałam bardzo podobną koteczkę. Głaski dla koci!
    --
    שָׁלוֹם עֲלֵיכֶם
  • pi.asia 06.11.11, 17:38
    Widać jak rośnie, no cudo to jest po prostu, fotogeniczne niezmiernie, i na zdjęciach widać jej wrodzoną słodycz. Pożarłabym razem z futrem i drapami wink
  • wiesia.and.company 09.11.11, 00:25
    Niesłychanie fotogeniczna, cukiereczek. A już całkiem duuuży cukierek o wadze 7,46 kg spogląda na mnie z monitora (no przecież nie wymienię go na takie płaskie coś, na czym nie daje się upozować ciała). Też taka nieprzeciętna uroda, tyle że teraz zdecydowanie mniej brykająca wink
    Cykaj zdjęcia, cykaj, bo się kocie dziecko zmienia szybko, wszystko warto utrwalić. Świetna dziewczynka! wink
    --
    Wiesia + 8
  • czarna.kotka.psotka 09.11.11, 09:18
    No i ładnie, zostałam kotoholikiem! Blog podziwiam coraz bardziej (tzn. niezwykle fotogeniczną jego bohaterkę) i dziękuję, że pamiętałaś o tym, że są osoby, które lubią patrzeć na kota na parapecie i zamieściłaś takie interesujące zdjęcia. Tylko mam pytanie-prośbę - czy dałoby się, aby w Twojej sygnaturce został umieszczony bezpośredni link - tak jak w tytule wątku? Wtedy szybciej wchodziłoby się na bloga.
    Pozdrawiam, kicię drapię za uszkiem i czekam na kolejne newsy.
  • noirdesir2 09.11.11, 09:27
    cześć, dałoby się, bo ludzie jakoś to robią, muszę tylko opanować technikę, w ustawieniach jest pomoc, wiec postaram sie. A Poza tym, możesz dodać mój blog do zakładek w przegladarce i korzystać smile Cieszę się , że się podoba ludziom. Dla mnie tez to frajda. Dla kota chyba też, jak tylko siadam do kompa, to ona też big_grin
    --

bierz życie za rogi

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka