Dodaj do ulubionych

Bursztynek ma nowy dom ;-)

30.12.11, 18:01
Czy Wasze koty lubią kartonowe pudełka? Bursztyn uwielbia! Usiłuje wejść do każdego smile Czasem przekomicznie to wygląda. Wczoraj tak bardzo wpychał się do pudełka po czajniku, że kompletnie je porozrywał. Ten fakt był dla mnie i córci inspiracją wink Postanowiłyśmy spełnić Bursztynkowe marzenia i stworzyć kartonowy dom smile A że pudełek po świętach dostatek, ochoczo wzięłyśmy się do dzieła.
Oto efekt smile
http://images43.fotosik.pl/1287/a5697e4cc9d70fa0gen.jpg
http://images41.fotosik.pl/1233/3c231680003364bfgen.jpg
Jak widać nowy dom się spodobał. Konstrukcji proszę nie oceniać zbyt surowo, wszak tworzyła ją osoba mało zdolna (ja) wraz z pięcioletnim dzieckiem. Zabawa była bardzo fajna smile Polecam smile
Edytor zaawansowany
  • olinka20 30.12.11, 18:17
    Hehe, moje koty doskonale rozumieją Bursztynka, wszystko co przynosimy w kartonach musi zostac potem przez koty obwąchane, a po wypakowaniu zawartosci kartony na jakis czas są kocie.
    Piekny domek!
    --
    Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu smilesmilesmilesmile
  • salimis 30.12.11, 18:18
    Super big_grin
    A Bursztyn korzysta z pięterka ? Bo widzę ze to willa wink
    --
    Pies przyjdzie na zawołanie, kot odbierze wiadomość i skontaktuje się z tobą w wolnej chwili.

Mary Bly http://s6.rimg.info/c90fc5ead51c33fef44bd33679e9835c.gif
  • agnes-05 30.12.11, 18:29
    Ale mu się udało! Przynajmniej dostał willę za utraconą męskość..smile
    Moje tak dobrze nie miały...
    Willa piękna, kolorowa, trochę w stylu tyrolskim.smile
  • agazuchwa 30.12.11, 18:31

a jak ze stabilnością kiedy "atakuje" pięterko?
  • sonrisa06 30.12.11, 20:40
    Pięterko na razie nie zyskało uznania uncertain Dotychczas wizytowany był jedynie parter. Mało stabilne, to tylko karton, ale stoi w kąciku więc nie powinno się przewrócić, poza tym nie jest wysokie.
  • pi.asia 30.12.11, 21:07
    Sonrisa, ja Cię ZABIJĘ!

Przeczytałam tytuł wątku i serce we mnie zamarło - Bursztynek ma nowy dom??? Jak to??? Przecież to nie był tymczas! Oddałaś komuś swojego Bursztynka?!

Ze zgrozą na obliczu otworzyłam wątek i adrenalina uszła ze mnie ze świstem, gwizdem i chlupotem.

Nowy Dom Bursztynka jest przepiękny! Sama bym taki chciała! Jak na dzieło osoby mało zdolnej manualnie a wspomaganej przez pięcioletnie dziecko dom jest genialny. W dziesięciopunktowej skali daję 12 punktów. Te dwa dodatkowe za fasadę w kwiatuszki i ręcznie wypisaną wizytówkę.

Dla takiego domu sama bym się dała wykastrować wink
  • sonrisa06 30.12.11, 22:31
    Przepraszam Pi.asia to był tylko taki żart, dlatego dałam na końcu mrugające oczko wink
    Ja Bursztynka kochać, ja Bursztynka nie oddać smile Mój Bursztynek, mój smile
  • animus_anima 30.12.11, 21:07
    sonrisa06 napisała:

> Czy Wasze koty lubią kartonowe pudełka? Bursztyn uwielbia! Usiłuje wejść do każ
    > dego smile Czasem przekomicznie to wygląda. Wczoraj tak bardzo wpychał się do pud
    > ełka po czajniku, że kompletnie je porozrywał. Ten fakt był dla mnie i córci in
    > spiracją wink Postanowiłyśmy spełnić Bursztynkowe marzenia i stworzyć kartonowy
    > dom smile A że pudełek po świętach dostatek, ochoczo wzięłyśmy się do dzieła.
    > Oto efekt smile
    > http://images43.fotosik.pl/1287/a5697e4cc9d70fa0gen.jpg
    > http://images41.fotosik.pl/1233/3c231680003364bfgen.jpg
    > Jak widać nowy dom się spodobał. Konstrukcji proszę nie oceniać zbyt surowo, ws
    > zak tworzyła ją osoba mało zdolna (ja) wraz z pięcioletnim dzieckiem. Zabawa by
    > ła bardzo fajna smile Polecam smile

Gratuluje, jakie kreatywne dziewczyny z was!!!
    Super,
    Wystraszyłam się w pierwszej kolejności, po przeczytaniu, że oddałaś Bursztynka komuś,
    ale odetchnęłam z ulgą, jak zobaczyłam foty, super!!!!
    Jakie to twórcze, fajnie można połączyć miłość do zwierząt i uczyć przy tym dziecko smile fajnie!!!!!!!!!
  • 3-mamuska 31.12.11, 02:33
    Tez mi serce zamarlo jak przeczytałam tytuł , matko boska kochana co ta kobiea zrobiła.

A teraz geba się cieszy domek piękny , a piętro czeka na koleżankę dla Bursztynkawink
  • salimis 31.12.11, 09:12
    3-mamuska napisała:
    a piętro czeka na koleżankę dla Bursztynka smile

Bursztynek już wykastrowany a więc nie będzie tekstu - idziemy na pięterko wink

--
    Pies przyjdzie na zawołanie, kot odbierze wiadomość i skontaktuje się z tobą w wolnej chwili.

Mary Bly http://s6.rimg.info/c90fc5ead51c33fef44bd33679e9835c.gif
  • hanka20074 31.12.11, 13:19
    No mnie też zastanowił tytuł, nawet nie zauważyłam "oczka".
    Domek cudny, ja też taki zrobię jeśli dorwe kartonysmile
    --
    Jaka jest podstawowa różnica między psem a kotem? Pies rozumuje tak: "Karmią mnie, opiekują się mną, kochają mnie, muszą być bogami". Kot zaś tak: "Karmią mnie, opiekują się mną, kochają mnie, więc jestem bogiem".

Autor anonimowy
  • pi.asia 31.12.11, 14:32
    Sonrisa, ja Cię OZŁOCĘ!

Bo nie wiem czemu uległam długotrwałemu przymuleniu w temacie domków dla kotów. Wciąż sobie postanawiam, że jak będę mieć trochę kasy, to kupię moim ślicznotkom domek.
    Do pustego łba mi nie przyszło, że zamiast kupować, mogę zrobić.

I dzięki Tobie wreszcie w mózgu mi się odblokowało i rozpoczęłam budowę. Niestety, nie zdążyłam jej skończyć, bo Fraszka zaanektowała stan surowy, czyli parter z niewykończoną elewacją. W poniedziałek przytargam z pracy drugi karton i zbuduję piętro dla Duszki.
  • sonrisa06 31.12.11, 14:58
    To miło jak się kogoś natchnie pomysłem smile
    Tu Bursztynek na pięterku smile
    http://images37.fotosik.pl/1251/bf2613b1fda00488gen.jpg
    Ale znacznie bardziej woli parter. Dam Wam taką radę, do klejenia pudeł najlepsza jest taśma obustronna, a do oklejania papier samoprzylepny. Nam papieru brakło i dlatego reszta jest pomalowana plakatówką.
    Jestem ciekawa Waszych domków smile wstawiajcie fotki i chwalcie się smile
  • animus_anima 31.12.11, 15:45
    Bosche, jaki on słodki ten Bursztyn!
    Ależ bym go wymiziała!!!!
    Domek i pięterko przecudne,
    a jest połączenie z parterem od środka, czy tylko na wejście zewnętrzne? smile
    Szkoda, że nie umiem wstawiać fotek, pochwaliłabym się moimi kochanymi,
  • sonrisa06 31.12.11, 15:54
    Nie jest połączone. Są tylko te wejścia, które widać. Mąż mówił wczoraj, żeby wyciąć dziurę w podłodze na piętrze. Może to i dobry pomysł, ale to górne pudełko jest bardzo małe, jakbym wycięła dziurę, to wcale nie byłoby tam podłogi. Żeby zrobić takie przejście, to trzeba mieć większe pudła.
    A wstawianie zdjęć jest bardzo proste, ale najpierw musisz mieć zdjęcie wrzucone na jakiś serwer zewnętrzny. Czyli łopatologicznie - nie możesz wrzucić zdjęcia ze swojego dysku, musisz je najpierw włożyć "w internet". Ja najpierw wrzucam na fotosik.pl. Wejdź na fotosik (www.fotsik.pl) i załóż sobie darmowe konto. To łatwe, a później powiem Ci co dalej.
  • animus_anima 31.12.11, 17:57
    ok, dzięki, założę ten fotosik, bo wiem o co tam biega,
    śliczną mordkę ma Bursztynek!!!!
    Jak z nim po kastracji? Jak łapka?
  • sonrisa06 31.12.11, 18:26
    Koniecznie załóż, bo ciekawa jestem Twoich kotów. Później klikasz na zdjęcie prawym, we właściwościach jest adres zdjęcia, kopiujesz go i wklejasz pomiędzy [ img ]...[ /img ] (tylko bez spacji) i już smile
    A Bursztynek, szybko dochodzi do siebie, dobrze się czuje i szaleje jak zwykle. Łapka już całkowicie wygojona. Ale takie mnie refleksje naszły po tej kastracji, że chyba nie zdecydowałabym się na koteczkę, bo sterylka to dużo poważniejszy zabieg. Nie wyrobiłabym nerwowo, to nie dla mnie. Jak zobaczyłam Bursztynka w narkozie to od razu mnie brzuch rozbolał z nerwów. A później siedziałam z nim w łazience, kropiłam oczka, a moja mama donosiła mi ziółka na uspokojenie. smile
  • animus_anima 31.12.11, 18:47
    Ja też się ucieszyłam, jak się okazało, że znajdek to chłopak,bo mnie ominie poważna operacja, jak w przypadku kotek,
    jeszcze potrwa zanim założę galerię,
    ale dam znać smile
  • czarna.kotka.psotka 02.01.12, 15:10
    Aleś mnie przeraziła!
    Kiedy przeczytałam tytuł wątku, pomyślałam, że po kłopotach ze zdrowiem Bursztynka spotkało nieszczęście i musial zostać eksmitowany ze swojego domu. A tu wręcz przeciwnie - chałupa jak się patrzy: pięterko, portret, wizytówka. Superpomysł!!!
  • k1234561 03.01.12, 03:23
    Jeeejuniu,jaki piękny domek ma Bursztynuś!
    Gratulacje dla wykonawczyń!
    Widać,że właściciel zadowolony z tak ślicznej posiadłości.No i te kwiatuszki,takie urocze.
    Wymiziaj i wycaluj ode mnie dostojnego rezydenta.
    --
    http://lbym.lilypie.com/1ocMp1.png

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka