• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Nie potrafię dopasować dla niej imienia.Pomóżcie. Dodaj do ulubionych

• 23.04.12, 10:37

Mamusia " garażowych sześcioraczków " od prawie miesiąca dołączyła tymczasowo do mojej gromady. Mam ogromny problem z imieniem dla niej, od początku mówiłam na nią "mamuśka" ale to nie to. Kotka jest młoda , uwielbia zabawy piłeczką , myszkami , gonitwy a jednocześnie jest bardzo nieśmiała i troszkę lękliwa . Uwielbia głaskanie ale nie mruczy .Bardzo często z pyszczka wystaje jej końcówka języczka. Kolorki jak na zdjęciu.
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/xi/ua/8vm9/zIoO0TDbQ2SinQSkLB.jpg
    --
    Szczytem szczęścia dla kota jest uwaga,rozmowa,pieszczoty i miłość ze strony człowieka; a dla ludzi nic nie może być pochlebniejszego niż przywiązanie istoty tak dalece niezależnej.
    <*><*><*><*>
    Koty nie są odpowiednim towarzystwem dla alergików ale dotyczy to również truskawek i pierwiosnków.
    <*><*>,*><*>
    Zaawansowany formularz
    • 23.04.12, 10:57
      Znalazlam taka liste na guglu:

www.koty.org.pl/imionakotow/lista.php?plec=dla_kotek
      Patrzac na Twoja slicznote podobaloby mi sie np.
      Iris,Florcia,Delicja , Nuta albo Bajkasmile))))
      Ula

• 23.04.12, 11:01
      Może Trojka?? od 3 kolorów smile
      --
      Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
      • 23.04.12, 11:28
        Mam bardzo podobną tymczaskę wołam ją Zuzia,a taka sama ale domowniczka Figa.Kotka jest śliczna,tricolorki to moje ulubienice.
    • 23.04.12, 11:41
      Patrząc na tę ślicznotkę widzę kochaną Lady..-)
      --
      "Wiem niewiele, lecz powiem, co wiem,
      choć nie będzie to pewnie myśl złota:
      Najpiękniejszą muzyką przed snem,
      jest mruczenie szczęśliwego kota."
      • 23.04.12, 11:45
        skoro nie Mamuśka to może Muśka? Musia?
        u mnie byłaby Tiną
        --
        www.pajacyk.pl
        ulubione forum Gwiazdki 2001:
        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=31090
        *** GWIAZDKI 2001 ***
      • 23.04.12, 11:45
        Mnie się podoba Rudzia,Rudka.
    • 23.04.12, 11:55
      U mnie byłaby po prostu Kotą smile.
      • 23.04.12, 11:56
        A może robi coś szczególnego? Nasz Ciciek oficjalnie jest Mruczkiem - bo bardzo głośno mruczy.
        • 23.04.12, 12:52
          Kiedyś zasłyszałam jakiś cytat, który mniej-więcej leciał tak, że prawdziwe koty nie potrzebują imion, gdyż koty mają osobowość. Tylko "rzeczy", które nie mają osobowości potrzebuja imienia, żeby nadać im tożsamość. A kot wie, że jest kotem i to wystarczy. Coś w ten deseń... Ja też długo żałowałam, że nie udało nam się wybrac jakiegoś śmiesznego imionka lub imionka odzwierciedlającego jej urodę. Teraz uważam, że to, że nasza Kitka jest Kitką, Kiutnią, Kitusią - jest ok.
          Mamuśkę nazywaj tak jak ci serce podpowiada, nie wymyslaj nic na siłę, bo może w ogóle nie reagować na nowe imię.

--
          fotoblog o moim kocie

bierz życie za rogi
          • 23.04.12, 13:20
            Moja Melka jest tricolorka więc i niech "mamuśka "będzie Melkąbig_grin
            --
            Jaka jest podstawowa różnica między psem a kotem? Pies rozumuje tak: "Karmią mnie, opiekują się mną, kochają mnie, muszą być bogami". Kot zaś tak: "Karmią mnie, opiekują się mną, kochają mnie, więc jestem bogiem".

Autor anonimowy
          • 23.04.12, 13:37
            Chyba jest w tym duzo prawdy.
            Nasze koty nosza imiona Kizia i Plamka ale uzywamy tych imion tylko w rozmowie tak je nazywajac gdy mowimy o kotach.
            Plamka jest Adehadowcem, Strzalka smile
            Kizia jest Dama i Mamuska ( silny instynkt opiekunczy w kontaktach z moja corka ).
            smile
            --
            http://emoty.blox.pl/resource/36_1_37.gif
          • 23.04.12, 17:10
            Popieram smile

Przy Kici bym zostala.
            --
            Kicia Yoda kocha Zare
            Jest sobie Kot
            Kicia.Yoda 4 lata z nami
    • 23.04.12, 13:32
      mi się bardzo spodobała Florka, jak ktoś wyżej zaproponował.
    • 23.04.12, 14:33
      Kasia
      --
      Lady Sybil chrapała cicho. Małżeństwo zawsze jest związkiem dwojga ludzi gotowych przysiąc, że tylko to drugie chrapie...
      • 23.04.12, 14:53
        A może Frelka??? Mój Frelek zmienił płeć, więc może do pary Frelka będziesmile
        --
        http://emotikona.pl/gify/pic/diablica.gif
    • 23.04.12, 14:56
      A mnie przychodzi do głowy: Mufinka albo Melba (bo jest słodka i puszysta), Frotka (znów z powodu milutkiego futerka), Liza (bo wystający języczek) albo Sally (od salamandry, bo ma ładne kolorowe plamki smile
    • 23.04.12, 15:08
      Jaśminka, w skrócie - Minia.
      --
      https://lh4.googleusercontent.com/-M4dfimNLIVY/TwmbMfU923I/AAAAAAAALbA/JN_8tlP1wuc/s800/Baner%2525201%252520proc%2525202012_anime.gif
    • 23.04.12, 15:09
      Bursztynka
      • 23.04.12, 16:57
        Balbinka, Kluska,Trika od trikoloru wink Malwinka
        --
        http://s6.rimg.info/c90fc5ead51c33fef44bd33679e9835c.gif
        • 23.04.12, 17:05
          Ksenia,nie pytajcie czemu,nie wiem,ale podoba mi się.TO było pierwsze imie jakie przyszło mi do głowy kiedy spojrzałam na tą śliczną kotunię smile

--
          http://lbym.lilypie.com/1ocMp1.png
          • 23.04.12, 18:03
            Cherie smile
            --
            - Proszę państwa, całka z e do x jest tak idealna, że nawet PiS nie mógłby jej nic zarzucić.
            • 23.04.12, 18:34
              Lolita....jakos tak mi sie skojarzylo
              --
              kromisiaa.blox.pl
              garnek.pl/kromis
              portalafn.pl
              • 23.04.12, 18:55
                Szila - od szylkretki, bo taka właśnie jest ta piękna koteczka
    • 23.04.12, 18:57
      Miłka, Milena - bo milusia takasmile
      --
      Kto sieje wiatry, ten zbiera w buzię....
      • 23.04.12, 21:59
        Łatka, Tofinka, Iskierka, Muszka (od Mamuszki), Mirabelka....
        Znam ten ból, gdy żadne imię nie pasuje do kota. Moja Fraszka jest Fraszką (po trzech dniach myślenia tak ją nazwałam) ale wciąż mam wrażenie, że to nie jest jej właściwe imię. Dla odmiany moja pierwsza koteczka została Duszką od pierwszego spojrzenia i to imię jest idealne.
        • 23.04.12, 22:16
          Ja mam taką nazywa się Rydzia.
          --
          http://download1Various - Shiva Space Technology.klimacik.pl/e-gify.com/1725.gif
    • 23.04.12, 22:17
      Nie wiem, czy Ci pomogę, ale moja Duża właściwie nie ma stałego imienia, chociaż jest z nami już prawie 8 lat. Mówię do niej Niunia, Lala, Dunia, Duzianka, Hienka, Koto i jak mi tylko w danym momencie podchodzi. Ale złapałam się na tym, że prawdopodobnie wszystkie te imiona mówię na podobną melodię, bo kocianka wie, kiedy zwracam się do niej. Rzecz jasna konsekwentnie mnie przy tym olewa, łypiąc spod oka wink Ale to już inna bajka, bo Dunia jest tak niezależna, jak niezależny może być tylko kot.
      • 24.04.12, 15:43
        a ja bym ja nazwala Tofi, albo Tosiasmile
        --
        Dyplomata - człowiek, który potrafi powiedzieć spierdalaj w taki sposób, że poczujesz dreszczyk emocji na myśl o czekającej cię wyprawie.
    • 24.04.12, 16:57
      Jestem za krotkimi imionami. Dlugie sie nie sprawdzajasmile
      • 24.04.12, 18:17
        > Jestem za krotkimi imionami. Dlugie sie nie sprawdzajasmile
        napisała księżniczkabiaływilk
        wink
        • 24.04.12, 18:28
          Lola,Lara a moze Migotka smile
          --
          ------
          Gdy czegoś bardzo pragniesz, cały Wszechświat sprzęga się by Ci to dać * Paulo Coelho *
          • 25.04.12, 17:40
            Albo Myszko. Ja tak zwracam sie do Melki jak chce ją za coś pochwalićbig_grin
            --
            Jaka jest podstawowa różnica między psem a kotem? Pies rozumuje tak: "Karmią mnie, opiekują się mną, kochają mnie, muszą być bogami". Kot zaś tak: "Karmią mnie, opiekują się mną, kochają mnie, więc jestem bogiem".

Autor anonimowy
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.