• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • 26.10.12, 12:44
    • 26.10.12, 13:32
      Kochany burasek, jakie ma ciekawe spojrzenie.
      I ten noseczek smile
      --
      Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu smilesmilesmilesmile
      • Był już chyba fanklub różowych kocich łapeczek, to może założyć fanklub ceglastych noseczków? I proponuję Tofiego na honorowego patrona.
        Masz rację - nosio do zacałowania wink, a bure futerko do zagłaskania.
      • 26.10.12, 17:16
        eee tam noseczek...wy na te "ustka" popatrzciesmile Cudo..
    • 26.10.12, 14:00
      Zdjęcie też świetne.
    • 26.10.12, 15:08
      Bardzo ładny kotek. A jaki grzeczny i mądry zapewne.
    • 26.10.12, 15:12
      Przeca to nie ceglany nosek, tylko karmelowy (toffi?)...? wink
      --
      Moje Podróże
      community.webshots.com/user/miriam_1973/albums/most-recent
      • 26.10.12, 16:19
        http://wstaw.org/m/2012/10/26/shiraz_tofi.jpg
        --
        http://imageshack.us/a/img706/7122/600x50.jpg
        • 26.10.12, 17:09
          pyszczek do zacałowaniakiss i tyle w tym temaciesmile
          --
          Jaka jest podstawowa różnica między psem a kotem? Pies rozumuje tak: "Karmią mnie, opiekują się mną, kochają mnie, muszą być bogami". Kot zaś tak: "Karmią mnie, opiekują się mną, kochają mnie, więc jestem bogiem".

Autor anonimowy
        • 26.10.12, 17:32
          Jest! Doczekałam się nareszcie!!!! Mój Tofinek kochany. Mogłabym Wam tu pisać o nim i pisać i czasu i miejsca by brakło. To jest po prostu kot nad koty (jak każdy kot, rzecz jasna wink ). Dostał mi się od Wadery, i za niecały tydzień minie dwa lata jak jest u nas. Tofi ma 10 lat, ale animuszu i werwy pozazdrościłby mu niejeden roczniak. Wychował się bez wątpienia z ludźmi bo jest bardzo, bardzo ufny. Na swoim terenie nie boi się nikogo, każdy człowiek, który wchodzi to po prostu kolana do położenia się oraz ręce do głaskania i Tofi jest pierwszy, który wita się z nowo przybyłym. Tofi gada, jak nie śpi to domaga się uwagi i miauczy, ja oczywiście jak każdy koci świr mu odmiaukuję i tak sobie miauczymy do siebie. Po domu często chodzę z kotem na ramieniu, bo w poprzednim życiu był papugą i uwielbia zawijać się wokół szyi i tak sobie zwiedzać (nie trwa to długo, bo jednak 9 kg na plecach to jest coś). Tofi śpi na poduszce starszego Syna, wraz z nim i nawet mu do głowy nie przyjdzie, że to nieprzyzwoite, jeśli poduszka Syna leży na łóżku w pozycji "spanie" to Tofi tam jest i ją nagrzewa. O czwartej rano należy wstać i porządnie wygłaskać kota, bo tylko do tej godziny działa wieczorne głaskanie nasenne. Jeśli człowiek nie wstaje i nie głaszcze to kot dotąd chodzi po człowieku i podbija mu rękę łebkiem aż człowiek się opamięta i przestanie spać. Tofi to sybaryta, nie dla niego twarde podłogi, zimne podwórka i byle jakie jedzenie. On sypia na miękkim, na dwór nosa nie wyściubi i je wyłącznie karmę, która jest świeżo nasypana do miseczki, taka, która stoi godzinę, czy dwie na bank jest już stara i niejadalna. Do mięsa surowego i gotowanego podchodzi jak pies do jeża - z pewną taką nieśmiałością. Ostatecznie zje pierś z kurczaka, surową, drobno pokrojoną i podaną z ręki - ta w misce to jest zwykła trucizna (na czym korzysta Łatek ). Wszyscy go uwielbiamy, kochamy oba nasze koty, ale właśnie Tofiego uwielbiamy bo on tak strasznie kocha ludzi i całym sobą to okazuje, że nie da się go nie uwielbiać. Z Łatkiem, mimo dwóch lat wspólnego mieszkania, nie doszli do porozumienia i omijają się z daleka, ale nie wydrapują sobie oczu co jest sukcesem. Nie wszystkie koty muszą się kochać. Bardzo chcieliśmy jeszcze włączyć do naszej kocio-ludzkiej rodziny kotkę od Wadery (bo ona bardzo fajne koty rozdaje wink )ale od bardzo długiego czasu nie mam jak zorganizować transportu no i słyszałam, że podbiła serca domowników do tego stopnia, że może być problem z wydaniem.. Podsumowując: nikt z naszej rodziny nie wyobraża sobie jak to było jak nie było Tofiego, jak i Łatka, kot to zupełnie inna jakość życia wink O czym wszyscy wiecie.
          --
          ------
          Milcz, albo powiedz coś takiego co jest lepsze od milczenia.
          • 26.10.12, 18:02
            O czwartej rano należy wstać i porządnie wygłaskać kota, bo tylko do tej godziny działa wieczorne głaskanie nasenne.

Pisz o Tofim, bo piszesz świetnie, między wierszami widać, jak kochasz tego cukiereczka.
            Faktycznie burasek z tofikowymi wstawkami. I ma dwubarwne wąseczki smile
          • 26.10.12, 19:57
            Imię pasuje do niego w 100 %. Nie tylko nosek jest w kolorze tofi, ale futerko też tak trochę podchodzi pod ten kolor. Po prostu cukiereczek.
            Lepiej na zakątku poczytać o kotach, niż na innych forach o jakichś głupotach.
          • kocio cudny smile
            widać, że głaskanie o 4 w nocy przebiega prawidłowo, futro aż błyszczy od wypolerowaniawink

--
            --zielistka00--
    • 26.10.12, 20:33
      Tofi jest przecudny smile
      --
      ---
      kotydworcowe.pl/
    • piękny kotek
    • 26.10.12, 21:41
    • 27.10.12, 17:27
      Wypisz wymaluj Czesio , kot mojej bratowej.
      • 27.10.12, 20:35
        o jaki ślicny kotecek, wycałować i wyprzytulac a potem od nowa wygłaskać.
        --
        KUBA UR. 22 MARCA 2005r. godz 9:10
        mamy swoje skarby, mamy coś czego nie zabiorą namsmile
        owczarnia
    • No nie mogę się na niego napatrzeć - wygląda zupełnie jak mój Kicuszek, którego już ze mną nie ma. To samo spojrzenie, bure futerko i "wyraz" pyszczka smile
      --
      http://gifki.ru/avatars/3374_gifki.ru.gif
    • Bardzo przystojny wink i ma takie mądre oczyska wink

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.