Dodaj do ulubionych

aaaaaaaaaaaaaaa!

21.04.13, 14:58
za godzinę będę miała burą miesięczną kotkę.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aaaaaaaaaaaaaa!
--
Amfa, koka... to wszystko dla dzieciaków.
Prawdziwy twardziel wciąga tylko sproszkowane chili.
Edytor zaawansowany
  • flasterka 21.04.13, 15:01
    szczęściara....

oczywiście, mam na myśli kociątko wink
  • salimis 21.04.13, 15:03
    nic się nie boooj Na początku jest panika i brak zorganizowania a potem już z górki. Napisz coś więcej wink
    --
    http://s6.rimg.info/c90fc5ead51c33fef44bd33679e9835c.gifhttp://s20.rimg.info/504790d595685cacc6401fa32881a792.gif
  • lampka_nocna5 21.04.13, 15:07
    nic nie wiem o niej, tylko tyle, że się zakleszczyła w torach na zajezdni tramwajowej. Nie mogę się doczekać
    --
  • lampka_nocna5 21.04.13, 15:09
    poza tym, to będzie już kolejne moje dokocenie, więc nie mam jakichś wielkich obaw. Szatanek wychował Lucka, to i niunię wychowa
    --
  • wladziac 21.04.13, 16:21
    życie nie lubi próżni więc następny kot potrzebuje pomocy,Lampko jesteś kochana
  • lampka_nocna5 21.04.13, 16:33
    O mamo. Ale Maleństwo. Ma z 15 cm długości...
    --
  • lampka_nocna5 21.04.13, 16:44
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/sb/ka/ci7z/is6Y4U6E8IlayLBwxB.jpg

puchnę z dumy, przytula się do mniesmilesmilesmilesmilesmilesmile
    --
  • 1.demi 21.04.13, 16:56
    Ale śliczna kruszynka -)
    --
    "Wiem niewiele, lecz powiem, co wiem,
    choć nie będzie to pewnie myśl złota:
    Najpiękniejszą muzyką przed snem,
    jest mruczenie szczęśliwego kota."
  • salimis 21.04.13, 17:42
    Fajnie że ktoś ją zauważył i w porę zareagował. Najważniejsze że już bezpieczna. U Ciebie będzie miała jak pączek w maśle.
    Pisz pisz i donoś co u malutkiej smile

--
    http://s6.rimg.info/c90fc5ead51c33fef44bd33679e9835c.gifhttp://s20.rimg.info/504790d595685cacc6401fa32881a792.gif
  • wladziac 21.04.13, 18:04
    ale biedactwo chudziutkie,powodzenia Lampko i mała szczęściaro ale jej się domek suuuuper trafił,jak będzie miała na imię?
  • rapuntzel 21.04.13, 18:20
    Prześliczna kruszyna. Gratulacje dla całej rodziny wink Czekamy na dokładne relacje.
  • niutaki 21.04.13, 18:23
    jejku jaka dzidzia smile bura smile
    --
    Dyplomata - człowiek, który potrafi powiedzieć spierdalaj w taki sposób, że poczujesz dreszczyk emocji na myśl o czekającej cię wyprawie.
  • zew-is 21.04.13, 18:36
    Ale kruszynka. Śliczna jest smile
  • flasterka 21.04.13, 18:55
    ślicznota, prawdziwa z niej szczęściara, lepiej trafić nie mogła...
    a chłopaki jak przyjęły maluszka?
  • lampka_nocna5 21.04.13, 19:05
    No niestety, Szatan syczy, Lucek zniknął obrażony. A to taka malutka kruszyna, mieści mi się w dłonismile
    Imię nie wybrane jeszcze. Robimy konkurs?
    --
  • rapuntzel 21.04.13, 19:39
    Co za męscy szowiniści wink
  • salimis 21.04.13, 20:00
    lampka_nocna5 napisała:
    CytatNo niestety, Szatan syczy, Lucek zniknął obrażony. A to taka malutka kruszyna,
    mieści mi się w dłonismile
    Imię nie wybrane jeszcze. Robimy konkurs?

Teraz syczą i się obrażają a za kilka tygodni będą starać się o jej względy wink
    Jeśli chodzi o imię dla małej to moja propozycja jest taka
    Lampka smile
    A poważnie, poczekaj trochę, imię samo się znajdzie.
    Tak było w przypadku naszej Prysi - non stop prychała to takie imię dostała wink

--
  • lampka_nocna5 21.04.13, 19:34
    to jest takie małe, że nie wiem, jak się tym zaopiekować...
    --
  • circa.about 21.04.13, 19:46
    Dużo przytulać smile
    Chyba już umie sama jeść?
    O mamuniu, mam straszną słabość do burasków smile
    --
    http://gifki.ru/avatars/3374_gifki.ru.gif
  • wladziac 21.04.13, 19:52
    przede wszystkim mamuśko ogranicz kotce przestrzeń, w pierwszych dniach kotka zanim się zapozna z całym mieszkaniem musi to robić powoli i sukcesywnie,blisko spanka miseczka z jedzeniem i piciem,kuweta niedaleko ale nie za blisko jedzenia czy spania,wysadzanie kotki po spaniu czy jedzeniu do kuwety żeby się wysikała,uważaj na pościel bo maluchy lubią zasikać i będzie kłopot,wszystkie maluchy dzikunki zasikiwały mi pościel i tu uczulam bo w trakcie zabawy kociak się zapomina i musi dobrze znać drogę do kuwety i żeby starsze kotki jej nie przeszkadzały kiedy będzie chciała się załatwić,ja zaczynałam z takimi maluchami od karmienia zmiksowanym gotowanym mięskiem albo mięsnym gerberkiem a do picia śmietanka do kawy troszkę rozcieńczona wodą a później ilość wody stopniowo zwiększana
  • olinka20 21.04.13, 19:55
    Ale słodziutka drobinka!
    Imie- moze Torka od torów?wink
    --
    Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu smilesmilesmilesmile
  • elzbieta.24 21.04.13, 20:03
    Ależ maleńkie cudo.Moim maluchom serwowałam kozie mleko i nigdy żaden nie miał biegunki + animondę von feinstein dla kitten.Moje kocury też prychały na malutką Milę,myślę że to kwestia innego zapachu niż kocurka.Malutka trafiła wspaniały dom.
    --
    •"Pozbyłam się męża. Kot miał alergię."
  • pi.asia 21.04.13, 20:19
    Jaki maciupeńtas!!! Śliczności! Będziesz miała troszkę zachodu z nią, ale za to pokocha Cię jak żaden inny kot, moja Dusiaczka też była takim maleństwem i jest zakochana we mnie do szaleństwa, gratulacje!
    A chłopaki szybko zrozumieją, że to nie żaden smok, tylko mała ślicznotka i będą się nią opiekować.
  • ewik1976 21.04.13, 20:34
    Ale piękności big_grin
    Z tego co widzę, to malutka jest w dobrym stanie. Sama latem dokacałam się takim maleństwem, a zaraz potem trafił kolejny taki na DT. Sytuacja się ładnie wyklarowała.
    Powodzenia smile
    --
    KRZYŚ - 5-latek z guzem mózgu ! PILNIE POTRZEBNA POMOC !!
    Pracownia Plastyczna
    Blog o rękodziele
  • mist3 21.04.13, 20:45
    Taka sama kruszynka, jak moja Kicia kiedy do mnie trafiła. Oczywiście osoba, która ją przyniosła twierdziła, że ma kilka miesięcy, a ja wtedy głupia wierzyłam, bo nie wiedziałam za wiele o kotach.
    Powodzenia życzę, imienia nie podam bo nie należę do osób o dużej kreatywności (vide imię Kicia dla mojej kotki...)
  • andy3458 21.04.13, 21:23
    Uroczy maluszek. Na początku może być trochę trudno, bo to jeszcze maleństwo, ale za to potem będzie kupa szczęścia. Gratuluję.
    --
    Lepiej na zakątku poczytać o kotach, niż na innych forach o jakichś głupotach.
  • jottka 21.04.13, 23:54
    omatko, prześliczne - ale ja bym do weta zawiozła w te pędy i zażądała harmonogramu działaniasmile i niech najpierw oceni wiek (tak raczej miesiąc czy 3 tygodniesmile

na pewno ją trzeba trzymać w cieple, metaforycznym i dosłownym - nie da się namówić któregoś kocura na świadczenia ojcowskie? znajomy kociak wychował się dosłownie na piersi kociego wujaszka, który cierpliwie znosił ciamkanie i miętoleniesmile a co do imienia to skojarzyła mi się tola tramwajarka, w skrócie tola. chyba że uznasz, że najsławniejsza tramwajarka w kraju naszym to henryka i wtedy mała może nazywać się henia, w skrócie heniulasmile
  • saga55-5 22.04.13, 00:15
    Cudeńko smile
    Koty jednak za szybko rosną wink takie małe sierścinki zawsze mnie rozbrajają, coć swojej dwulatki w życiu bym nie oddała.
    Pomysleć, że kiedys koty były mi obojetne !!!!!!!!!!!!
  • lampka_nocna5 22.04.13, 08:59
    pierwsza noc za nami. Dzieciątko przespało ze mną całą noc, drzwi od sypialni zamknięte, mąż wygoniony do salonu z resztą kotówsmile
    Całą noc przespałam w jednej pozycji (ała...) coby się Maleństwo nie przestraszyło ani nie zostało przygniecione Lampkowym cielskiembig_grin
    Karmię toto z butelki ze smoczkiem, i dzisiaj zostało zrobione pierwsze siku w kuweciebig_grinbig_grinbig_grin
    --
  • lampka_nocna5 22.04.13, 09:01
    PS. Szatan nadal syczy. Taką miałam nadzieję, że się Maleństwem zaopiekuje, tak jak Luckiem, ale niestety. Widać kot musi być dla Szatanka czarny, żeby wzbudzić uczucia rodzicielskie.
    Ale w ogóle to mam wrażenie, że one się Maleństwa boją
    --
  • lampka_nocna5 22.04.13, 09:08
    poranne karmienie:

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/sb/ka/ci7z/YCJ7QgDi5Sou9YK0iB.jpg
    --
  • wladziac 22.04.13, 09:16
    maleństwo ma inny zapach i jest jedną wielką niewiadomą dla kocurków dlatego się "boją",kiedy koteczka nabierze domowego zapachu strach minie i będą malutką zaciekawieni,potrzeba czasu i jeszcze raz czasu na unormowanie kocich stosunków,maleńka ze smoczkiem cuuuudna
  • lampka_nocna5 22.04.13, 10:15
    głaszczę naprzemiennie, coby się zapachy wymieszały.
    Podobno dzisiaj w nocy Szatan próbował uciec z domu, skakał na klamkę od drzwi wejściowych. Chyba naprawdę jest urażony
    --
  • mysiulek08 22.04.13, 16:53
    jejuniuuu, jaka kruszyna smile miala malutka farta

coz, z rezydentami jest jak jest, u nas ciagle bez zmian, tzn ze strony Yody, bo Padme powoli, powoli odzyskuje odwage (czyzby po koniaczku?)

co do imienia to nie wiem, jak u Ciebie same diably to moze po prostu Diablica? Zreszta imie sie samo wyklaruje smile U nas nikt nie wola na Leia inaczej niz Miki, Luk to Rudas albo Grubad, a Padme juz chyba Mamuska zostanie na stale smile
  • lampka_nocna5 22.04.13, 17:58
    Roboczo nazwałam ją Wiedźmą, ale tak naprawdę to mała Wiedźminka, Wiedźminiątko takie słodkie... Schrupię ją. Będzie kotożerstwo jak nic!
    --
  • jottka 22.04.13, 19:18
    jak mała wiedźminka, to cirismile
  • lampka_nocna5 22.04.13, 20:10
    Fakt! Będzie Cirilla!!
    --
  • pi.asia 22.04.13, 20:55
    Imię Ciri cudownie do niej pasuje! Mała wiedźminka, a właściwie czarodziejka smile
  • lampka_nocna5 22.04.13, 12:10
    wlazła pod kanapę. wysokość mniej niż 5 cm. Nie ma jak jej wydobyć. Głowimy się nad tym właśnie
    --
  • elzbieta.24 22.04.13, 12:24
    Kilka kolorowych sznureczków i może sama wyjdzie.
    --
    <*>
    •"Dom bez kota jest tylko mieszkaniem."
  • lampka_nocna5 22.04.13, 12:56
    kocię wydobyte.
    --
  • lampka_nocna5 22.04.13, 13:44
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/sb/ka/ci7z/M9IGxHcNfoa7kUTKTB.jpg
    --
  • gosiownik 22.04.13, 15:56
    PRZE-CUD-NA! Jak ja bym chciala buraska...
    --
    W międzyczasie robię ręcznie
  • wladziac 22.04.13, 16:28
    aleeee rozkoszniak
  • rapuntzel 22.04.13, 18:30
    Przecudowność!!!!!! Chyba ją ukradnę big_grin
  • lampka_nocna5 22.04.13, 18:34
    nie łoddambig_grin
    --
  • esimona 22.04.13, 19:04
    piękności koteniek, jakie śliczne łapeczki, jakie zgrabne uszka ...
  • yvi1 23.04.13, 11:03
    Sliczna,silczna i najcudowniejsza !
  • lampka_nocna5 23.04.13, 11:00
    Obudziło mnie miauczenie pod łóżkiem dzisiaj o chorej godzinie. Wyciągnęłam spod łóżka 5 różnych kocich zabawek i kota
    --
  • animus_anima 23.04.13, 13:53
    Gratuluję, zazdroszczę, jak mi się chce małego kota smile zazdroszczę wszystkim dokacającym się smile
    Kocham Buraski, może dlatego, mam słabość <3. Koteczka będzie rządzić, u mnie tak było, taką malutką dostałam Belli smile Fukała na rezydenta big_grin od początku big_grin
  • lampka_nocna5 23.04.13, 14:52
    Ona się w ogóle chyba dorosłych kotów nie boi za bardzo; może Lucka, ale on to chyba bardziej jej się boi niż ona jegobig_grin A Szatanek to nawet przez chwilę przy niej poleżał, ale spękał po 5 minutach i uciekłbig_grin
    Już się bawiłyśmy farfoclem (siatka plastikowa poszarpana na wędce); wlazła znowu pod kanapę, ale farfocel jest w stanie ją stamtąd wyciągnąć.
    Niestety, muszę ją wysadzać, zanoszę do "dorosłej" kuwety, tam są, że tak powiem, odpowiednie zapachy i wie, co ma robić. Ale niestety jedna dopiero qpa była w kuwecie, a dwie poza... oby nie pod kanapą...
    --
  • animus_anima 23.04.13, 14:55
    a nie możesz w maultkim kartoniku np. przykrywce od kartonu po butach wysypać żwireczku, ona na pewno sama wejdzie do takiego zwirku, mały Gucio z podwozia - był też taki maciupci od razu wiedział, do czego służy żwirek smile
    ale fajniutka jest smile maluch kochany
    ale jaka dramatyczna historia sad jak się o niej dowiedziałaś?
  • lampka_nocna5 23.04.13, 15:01
    zadzwoniła moja pani od kotów (od niej miałam Tygryska i Demonka [*]) - zwana przeze mnie Kociarą - że na zajezdni tramwajowej facet słyszał od dwóch dni jakieś kocie płaki; chodził, szukał i znalazł. No to mamsmile
    Ona ma swoją kuwetę malutką, tylko może ma za daleko, nie wiem, wolę przeciwdziałać i ją przede wszystkim nauczyć, gdzie jest miejsce docelowe. Może źle robię, to pierwsze moje takie Maleństwo, toż Lucek miał 2 miesiące, czyli był dwa razy starszy, jak trafił do nas.
    I dzisiaj mnie deptała i mruczałasmilesmilesmile
    --
  • animus_anima 23.04.13, 15:28
    niech ma na początek swoją kuwetkę obok bliskosmile niech sobie wyrabia nawyk
  • animus_anima 23.04.13, 15:28
    ciekawe, co z jej mamusią
  • lampka_nocna5 23.04.13, 15:50
    nie wiem....
    --
  • animus_anima 23.04.13, 16:08
    sad
  • salimis 23.04.13, 18:28
    lampka_nocna5 napisała:
    CytatOna ma swoją kuwetę malutką, tylko może ma za daleko, nie wiem, wolę przeciwdziałać i ją przede wszystkim nauczyć, gdzie jest miejsce docelowe. Może źle robię
    , to pierwsze moje takie Maleństwo, toż Lucek miał 2 miesiące, czyli był dwa ra zy starszy, jak trafił do nas.

Szymek był kocięciem pewnie sześciotygodniowym jak trafił do mnie na TDT. Był wtedy u mnie trzy dni ale to wystarczyło. Miał "kuwetkę" z kartona wyściełaną folią i wysypaną żwirkiem. Z jednej strony zrobiłam lekkie wycięcie aby brzdącowi było lepiej wchodzić do środka. Po każdym posiłku wkładałam maluszka do kuwety i drapałam jego łapką żwirek. Pięknie nauczył się robić. Któregoś razu weszłam do łazienki a tam niespodzianka w kuwetce bez mojej ingerencji wink Miseczka z wodą i jedzeniem stała ok. metr dalej. Czyli wszystko pod łapą . Tak samo było z Prysią.
    Miałam także pod opieką ładnych parę lat temu (jakiś czas temu o tym pisałam) kociaka 10 dniowego którego karmiłam we dnie i w nocy. Gdy tylko nauczył się przyjmować pokarmy stałe a więc cztery - pięć tygodni, wkładałam go również do kuwety z tym że dla dorosłych. Wszystkie jej boki były odpinane dzięki czemu mogłam ułatwić Sylwusiowi dostawanie się do niej. Miseczka również w pobliżu.
    Tak więc najpierw naucz kociaka wzorowo korzystać z kuwety a z czasem kto wie może będzie jak z naszą Prysią że maluszka sama przeniesie się do kuwety dla dorosłych, chociaż jest sporo dalej wink

--
  • flasterka 23.04.13, 15:02
    no własnie! "zakleszczyła" - aż mnie ciarki przechodzą... a tam jeżdżą tramwaje czy zajezdnia jest nieczynna? bo jak jeżdżą, to ale by było........
  • lampka_nocna5 23.04.13, 15:06
    nic więcej nie wiem, prawdopodobnie okociła się tam gdzieś kotka i przenosiła dzieci w inne miejsce, a ta jej się pewnie gdzieś zawieruszyła, albo właśnie zaklinowała. Wolę więcej nie wiedzieć, bo mi się zimno robi i mam ciary po plecach. Ważne, że już bezpieczna (pod warunkiem, że Lucek jej nie zeżre).
    Uczę j, że śpimy z mamą na jej głowiebig_grin
    --
  • lampka_nocna5 23.04.13, 15:08
    znaczy, że śpi na mojej głowiesmile
    --
  • pi.asia 23.04.13, 19:12
    śpi na mojej głowie

Za trzy lata i cztery kilo więcej doczekamy się wątku "Ratunku! Kot śpi na mojej głowie! Duszę się!" wink
  • lampka_nocna5 23.04.13, 20:19
    akurat. Nawet, jak będzie ważyć 15 kilo i tak będę jej pozwalać spać na głowiebig_grin
    --
  • lampka_nocna5 24.04.13, 07:30
    Pobudka 5.30, bo się Kicia wyspała, chciała jeść i do kuwety.
    Tymczasem, Lucek postanowił się zmierzyć z tym okropnym niebezpieczeństwem i zaczął mi tak miauczeć pod drzwiami sypialni, że spać się już nie dało.
    I tak od tej pory obserwuję, co się dzieje. A wygląda to na to, że chyba się bawią. Lucek z gulgotem podbiega, Małe bach na plecki, potem Lucek zawraca a Małe go goni. Mam nadzieję, że nic się nie stanie, cała w napięciu obserwuję, czy nie ma potrzeby interweniować.
    A wczoraj na nią prychał i uciekał
    --
  • menard44 24.04.13, 07:40
    Przekonał się ze Małe jest niegroźne... czytam ten watek i baaardzo Ci kibicujesmile
  • flasterka 24.04.13, 09:41
    "czytam ten watek i baaardzo Ci kibicuje"

lampka jest świetna smile
  • lampka_nocna5 24.04.13, 10:53
    ma szczęście, że pracuję w domu i mogę na bieżąco monitorować kocich przyjaźni nawiązywaniesmile
    Inaczej, to bym zamknęła w sypialni i by się dziecko zapłakało same.
    --
  • rapuntzel 24.04.13, 08:45
    Czarodziejka zaczarowała Lucka wink Wspaniałe wieści smile
  • hanka20074 24.04.13, 10:04
    takie samo bure cudeńko ale już dużo dużo starsze leży mi właśnie na kolanach
    powodzenia kuleczko,jest śliczna

--
    Jaka jest podstawowa różnica między psem a kotem? Pies rozumuje tak: "Karmią mnie, opiekują się mną, kochają mnie, muszą być bogami". Kot zaś tak: "Karmią mnie, opiekują się mną, kochają mnie, więc jestem bogiem".

Autor anonimowy
  • lampka_nocna5 24.04.13, 17:51
    probuje mnie ssać i depcze....
    --
  • animus_anima 24.04.13, 20:48
    lampka_nocna5 napisała:

> probuje mnie ssać i depcze....

jejku, ciumka, mój dorosły Maurycek też ma ten syndrom, sierocy sad
    kochaj i miziajkiss
  • animus_anima 24.04.13, 20:49
    animus_anima napisała:

> lampka_nocna5 napisała:
    >
    > > probuje mnie ssać i depcze....
    >
    > jejku, ciumka, mój dorosły Maurycek też ma ten syndrom, sierocy sad
    > kochaj i miziajkiss

i też leży obok i ciumka albo mnie, albo męża, ma ekstazę, nie może się nacieszyć tym mizianiem, na koniec wtula główkę, np. pod pachę, albo w rękaw smile
  • lampka_nocna5 25.04.13, 14:06
    śpi już na poduszce albo na dywaniku pod kaloryferem, a nie pod łóżkiem. Szatanek zachowuje dostojny spokój, nawet jak latający jego ogon jest atakowany, a Lucek się z nią gania po domu.
    --
  • flasterka 25.04.13, 15:00
    super smile a zdjęcia GDZIE????
    --
    Relaks w ogrodzie, parasol słoneczny, lampy solarne, suszarki ogrodowe....
  • elzbieta.24 25.04.13, 16:20
    Wspaniałe wieści.Szybko poszło.Współczuję Szatankowi teraz będzie miał na głowie dwójkę rozbrykanych małolatów.Proszę wygłaskać całą trójeczkę.
    --
    <*>
  • lampka_nocna5 25.04.13, 19:50
    jeszcze nie do końca poszło, ale chyba wszystko jest na dobrej drodze. Śmiesznie to wygląda, jak te dorosłe koty się boją czegoś 10 razy mniejszego od nich.
    A zdjęcia... poluję, poluję. Ale nie jest łatwo - siedzi Szat, obok Maleństwo zaczepia ogon, ja za aparat, a Maleństwo już pod stołem albo na odwrótsmile
    --
  • minerwamcg 25.04.13, 22:14
    O jejku... jaka cudna kociczka. Miała dziewucha szczęście, nie ma co.
    --
    - Tu, tu, ptaszek! On zmarznie! Ćwir, ćwir, ćwir! Tiu, tiu, tiu, zabierz to, zabierz to, mokre! Ptaszek, ptaszek! Już już, nóżki, paluszki…! Sweterek! Podnieś to, podnieś, ptaszek, ptaszek, fiu, fiu, cicho, cicho, już, on jest głodny, gdzie butelka, ptaszek…!!!
  • lampka_nocna5 26.04.13, 20:57
    Tosia. Ładnie?
    --
  • flasterka 26.04.13, 22:22
    bardzo ładne... ale takie.... mało diabelskie smile
    a skąd wiecie, że to dziewczynka, jak to takie malusie?
  • menard44 26.04.13, 22:35
    skąd wiecie, że to dziewczynka, jak to takie malusie?

Jak się pomylili to zawsze z Tośki mogą zrobić Tośkawink
  • lampka_nocna5 27.04.13, 00:03
    pod ogonem płasko i zero jajcowatej zapowiedzi; zresztą, jest rozkapryszona jak księżniczka, i jak 5.30 rano stwierdzi, że jest głodna, będzie mi tak długo wsadzać nos w dziurkę od nosa albo gryźć w nos, aż wstanę i ją nakarmię.
    --
  • wladziac 26.04.13, 23:06
    czemu by nie,Tosia bardzo ładnie
  • menard44 26.04.13, 23:10
    Zawsze można do kompletu Szatana i Lucka na Bolka i Lolka przemianowaćwink będzie bajkowowinksmile
  • flasterka 26.04.13, 23:27
    albo Tośkę dopasować do Szatana i Lucyfera - przemianować na Babę Jagę smile

a tak naprawdę Tosia bardzo ładnie.

co nowego u Tośki?
  • lampka_nocna5 27.04.13, 12:19
    chyba od dzisiaj to oficjalna dziewczyna Lucka; budzę się, znaczy, Maleństwo mnie budzi, patrzę, w nogach śpi Lucek; Mała przyszła się z nim przywitać, najpierw cmok nosami, a potem on ją zaczął lizać...
    --
  • rapuntzel 28.04.13, 10:30
    Gratulacje dla pięknej pary smile Jakieś fotki się znajdą?
  • lampka_nocna5 28.04.13, 18:35
    słabe trochę, po fleszu Lucek zwiał:

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/sb/ka/ci7z/qaLMy2Nm719QnBcuJB.jpg
    --
  • wladziac 28.04.13, 18:45
    o matkoicórko jaki pięęęękny widok,u mnie nigdy takich nie widziałam,dawaj jeszcze
  • flasterka 28.04.13, 18:51
    no piękne... a jakie te niebieskie oczęta wślepione w Lucka smile
  • rapuntzel 28.04.13, 18:55
    Rozczulający widok!!! Ja chcę tę dwójeczkę!!!!
  • elzbieta.24 28.04.13, 21:53
    Przepatrzyłam zdjęcia ,niewiele większego Lucka brałaś a teraz piękny lśniąco-czarny kocurek.
    Widok z malutką cieszy oko i serce.
    --
    •"Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy by się nie spotkali."
  • lampka_nocna5 28.04.13, 22:50
    Lucek na tle Maleństwa taki duży się wydaje, ale on jeszcze nie jest taki wielki, jak Szatanek... Zrobię jutro zdjęcia przy miskach, wtedy będzie widać, jakie są naprawdę proporcje.
    --
  • lampka_nocna5 29.04.13, 22:06
    z tymi zdjęciami to jest tak, że jak zaczną się czułości, to ja szukam aparatu, uruchamiam w telefonie, tymczasem sytuacja się zmieniła, bo ktoś kogoś ugryzł w ogon i tyle koty widzieli
    --
  • lampka_nocna5 27.04.13, 21:52
    odkąd przybyła, czyli od niedzieli, przybrała na wadze 50%. Z 405 gram do 609big_grin
    --
  • estelka1 27.04.13, 23:29
    To Ci mały pasibrzuch smile a tak naprawdę przesłodki cukiereczek. Aż mi żal, że moje kocianki to poważne paniusie. Dunieczka ma prawie 9 lat (30 czerwca skończy), a Mania i Misieńka mają ok. 3 lat. Chociaż Mania mentalnie jest małym kociakiem przyspawanym do mamusi, w tym przypadku do mnie.... big_grin
  • rapuntzel 28.04.13, 10:32
    Też zazdroszczę obcowania z maluszkiem smile Moja Różyczka też jest młodziutka, nie ma jeszcze dwóch lat, ale czasami chciałoby się potulić taką dziecinkę wink
  • salimis 29.04.13, 22:45
    Dobrze że Tosieńka ma dwóch wujciów którzy będą ją niańczyć bo jak mniemam pazurki i ząbki ma jak szpileczki wink
    --
  • kotapsota 29.04.13, 23:04
    Dobrze jest nalać gorącej wody do butelki, zakręcić i wsadzić do skarpety wełnianej, takiej od górala smile
    Jak miałam takiego malucha, to spał przytulony do ciepłej skarpety w koszyku i był cały happysmile Koszyk stał pod stołem, przy którym pracowałam przy kompie i czasami czułam igiełki wbijające się w moje łydkismile A dwa rezydenty chodziły obrażone (do czasu). Tęsknię do tych czasówsmile
  • zwiatrem 29.04.13, 23:21
    Niezły sposób także na korzonki smile.

-
  • lampka_nocna5 01.05.13, 10:14
    jak się ktoś dobrze przypatrzy, to zobaczy Luckowy różowy jęzorek

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/sb/ka/ci7z/bDEQoMYLL2RiTItPlB.jpg
    --
  • wladziac 01.05.13, 11:08
    zazdroszczę Ci Lampko takiego kochanego Lucusia,moje diabelce "pożarły by"malutką z kościami a nie przytuliły i lizały,cudne widoki masz teraz
  • pi.asia 01.05.13, 11:26
    Jejkusiu, jaki śliczny widoczek! Malutka ma słodziutką minkę, jest cudownie uśmiechnięta i w ogóle rozkoszna! Wymiziać proszę oba futra. I tego drugiego wujka, który strzela fochy, też proszę wymiziać.
  • lampka_nocna5 01.05.13, 11:46
    a to właśnie różnie bywa; Jak Szatan zobaczył Lucka, to była miłość od pierwszego wejrzenia, a Tośkę do tej pory obchodzi dookoła. Nigdy nic nie wiadomo
    --
  • rapuntzel 01.05.13, 11:35
    wspaniały widok i rozkoszne minki smile a tam z boku kawałek Szatanka widać, czyż nie?
  • lampka_nocna5 01.05.13, 11:42
    tak, też zauważyłam, że Szatancjo się przygląda
    --
  • ewik1976 02.05.13, 15:24
    Patrząc na fotę, najpierw zatęskniłam za czasami, gdy moje były małe, a potem ucieszyłam się, że już są duże big_grin Mieć ciastko i zjeść ciastko - no nie da się wink
    --
    Kocina po gdańsku
    KRZYŚ - 5-latek z guzem mózgu ! PILNIE POTRZEBNA POMOC !!
    Pracownia Plastyczna
    Blog o rękodziele
  • lampka_nocna5 02.05.13, 15:35
    mąż też mówi, że chce, żeby ona trochę podrosła, bo boi się ją wziąć na ręce, że to takie małe i łatwo uszkodzić. Ona nawet żeberka ma jeszcze takie gumowe....
    --
  • lampka_nocna5 01.05.13, 10:17
    Dzisiaj pierwszy maja, więc koty się zlitowały. Pobudka 8 rano. Najpierw przebiegło coś lekkiego, potem ciężkiego, potem miau, potem przebiegło cięższe, a zaraz potem lżejsze. Kto kogo gonił?
    --
  • wladziac 01.05.13, 11:10
    fajnie że dały Ci pospać nieco dłużej,myślę że najpierw Lucek gonił Tosię a później na odwrót siem goniły
  • wiesia.and.company 01.05.13, 18:17
    Ależ piękne życie rodzinne! Sama pamiętam takie sytuacje, ech piękne to czasy wink Ale macie fajnie, teraz parę dni na obserwacje i zacieśnianie rodzinnych więzów smile
    --
    Wiesia + 8
  • animus_anima 01.05.13, 20:08
    wymiękam, cudny widok, jejku jejku
  • lampka_nocna5 02.05.13, 15:06
    Tośka, mały diabełek, była dzisiaj pierwszy raz u wetki; zostało potwierdzone, że dziewczynka, była bardzo grzeczna, zjadła pastę na robaki bez protestu, i jest okazem zdrowia, i być może ma robaki - jak powiedziała wetka, jak każdy szanujący się kot znaleziony na zewnątrz. I ma 5-6 tygodni, i nie ma jeszcze zębów na przodziebig_grin
    --
  • elzbieta.24 02.05.13, 15:48
    Tosia zapowiada się na wspaniale rozbrykaną kociczkę,ząbki szybko wyrosną i nareszcie będzie można porządnie podgryzać.Czekam na fotki i dużo wieści.
    --
    •"Pozbyłam się męża. Kot miał alergię."
  • kkjp 02.05.13, 18:37
    Lampko, Tosia jest cudowna, słodka i urocza. Za chwilę podbije i te drugie kocie serce smile Gratulacje i zdrowia dla kociaków życzę!
    --
    www.afn.pl
  • salimis 02.05.13, 18:56
    Wujcio Lucek na dobre zaangażował się w opiekę nad maludą, oj mała da mu jeszcze popalić wink
    --
  • lampka_nocna5 03.05.13, 11:40
    wczoraj była impreza, przyszli znajomi i każdy ją na rękach nosił i wszyscy się zachwycali. Sprawdzałam gości przed wyjściem, czy ktoś mi jej nie ukradł. Rozpieścimy maleństwo jak nic. A jak coś zostanie ze stołu ściągnięte, to reszta kotów z łapą na sercu przysięgnie, że to Tośka, bo będą wiedziały, że jej nic nie zrobimybig_grin
    --
  • animus_anima 03.05.13, 11:49
    big_grinbig_grinbig_grin
    wrzucę fotki małej Belli mojej, przypominają mi się te czasy smile
  • pi.asia 03.05.13, 12:32
    Sprawdzałam gości przed wyjściem, czy ktoś mi jej nie ukradł.

Srebrne łyżeczki mogą wynieść, i porcelanę Rosenthala, i obraz Kossaka w szczerozłotych ramach, i wazę z dynastii Ming, i platynową kolię z brylantami, i zapasowe klucze do tajnej skrytki w Fort Knox, i egzemplarz Biblii Gutenberga, ale łapy precz od kota!!!! wink
    Jak ja Cię dobrze rozumiem....
  • lampka_nocna5 03.05.13, 12:37
    i ona w ogóle nie jest strachliwa, jest dzielna i odważna, ludzi ani kotów się nie boi. Tylko odkurzacza.
    --
  • lampka_nocna5 13.05.13, 12:22
    wracam, a tu 850 gram kota się zrobiło!

zaraz zdjęcie wrzucę
    --
  • lampka_nocna5 13.05.13, 12:26
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/sb/ka/ci7z/44dkjzm2rBVbBZjUHB.jpg
    --
  • elzbieta.24 13.05.13, 12:26
    Rozumiem że będzie to kilka fotek a nie jedna ,coś nam się chyba należy za tyle dni czekania.
    --
  • lampka_nocna5 13.05.13, 12:34
    w ukochanym hamaczku:

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/sb/ka/ci7z/pVaaG1uZUhZsafv9UX.jpg
    --
  • wladziac 13.05.13, 12:46
    no to zdradź teraz kto malutką tak utuczył jak Cię nie było
  • lampka_nocna5 13.05.13, 13:04
    przyjaciółka, która zdradziła, że nie wie, jak w takim małym ciele mieści się tyle jedzenia, ale zjada 2 tacki animondy dziennie... grubas mi urośnie, jak nic
    --
  • wladziac 13.05.13, 13:09
    ha,ha,ha a to mały żarłoczek,a jak Cię witała?pamiętała kto jest jej mamusią?dość długo Cię nie było
  • lampka_nocna5 13.05.13, 13:13
    no generalnie wszystkie koty były obrażone. A Tosia na początek się wystraszyła, ale w nocy zrobiła mi z siebie kołnierz na szyi, więc chyba przypomniała sobie, że ja to ja. No i szlafrok mi wyciumkała i wymasowała. Szatan to koleżankę obchodził łukiem (była dla niego tylko karmicielką i sprzątaczką sralni), a jak wróciliśmy, to się nie mógł nacieszyć drapaniem i czesaniem, chociaż normalnie on nie z takich pieszczochów. Lucek z kolei kazał sobie cały dzień machać farfoclem. Stęskniły się futra, jak przyjemnie wrócić do domusmile
    --
  • wladziac 13.05.13, 13:22
    miło wracać do naszych stęsknionych kociątek,fajnie że Tosia szybko zaskoczyła i noc spędziłyście przytulone
  • elzbieta.24 13.05.13, 12:57
    Poproszę o jeszcze więcej fotek tego małego cudu.
    --
    smayliki.ru/smilie-120220647.html]http://s.rimg.info/8ea2d6eb4b5a54d96247d44200262bcd.gif
  • wiesia.and.company 13.05.13, 16:18
    Jakie powłóczyste spojrzenia rzuca malutka smile Fajnie tak być docenionym po kilkudniowej nieobecności, ja się wtedy czuję niesłychanie dowartościowana, w łóżku mnie oblegają i podgrzewają, sapią do ucha, chodzą za mną. Daj zdjęcia! I chętnie bym zobaczyła i dużych i małych razem, ciekawa jestem porównania z gabarytami utuczonej Tosi Domowej smile
    --
    Wiesia + 8
  • lampka_nocna5 13.05.13, 18:27
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/sb/ka/ci7z/a2lqUbR3LqjorpOtsB.jpg
    --
  • elzbieta.24 13.05.13, 18:51
    Zadziwiają mnie zmiany jakie następują w tak krótkim czasie u malutkich kociąt.Urosła niesamowicie.
    --
    http://s.rimg.info/8ea2d6eb4b5a54d96247d44200262bcd.gif
  • lampka_nocna5 13.05.13, 18:56
    w dwa tygodnie zrobiła się dwa razy większa. Boję się pomyśleć, jak wielka zrobi się w 10 tygodni, na przykładbig_grin
    --
  • lampka_nocna5 13.05.13, 18:55
    w ukochanym mamuni szlafroku (wiem, wiem, różowy....)

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/sb/ka/ci7z/2fT7OkzT7L68iSW7hB.jpg

--
  • wladziac 13.05.13, 19:00
    Tosi baaardzo do twarzy w różowym szlafroczku,nie czepiaj się
  • lampka_nocna5 13.05.13, 19:02
    też uważam, że szary z różem bardzo ładnie do siebie pasują. Idę ją zjeśćsmile
    --
  • rapuntzel 14.05.13, 10:12
    Też bym zjadła wink tongue_out
  • olinka20 14.05.13, 10:59
    A taka była biedulinka, a teraz kawał kotecki sie robi z niej!
    Fajna!
    --
    Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu smilesmilesmilesmile
  • aankaa 14.05.13, 11:19
    zostaw choć kosteczkę do ogryzienia
  • lampka_nocna5 15.05.13, 14:03
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/sb/ka/ci7z/F8gpV4P5REaYFe0a1B.jpg
    --
  • wladziac 15.05.13, 15:12
    ale jej dobrze,słodka mała szczęściara
  • lampka_nocna5 25.05.13, 00:29
    Lucek pokochał Tośkę. Wiadomo, Tośka jest piękna i cudowna. Ganiają się razem, polują na siebie, oczywiście wylizują i śpią razem. Właśnie przed chwilą przyszła Tośka do Lucka się przytulić, on się obudził i zaczął ją wylizywać, chciałam to uchwycić, i okazało się, że Lucyfer to Alien:

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/sb/ka/ci7z/yoJPhrOY70HdqABLKB.jpg
    --
  • rapuntzel 25.05.13, 09:36
    Koleżanka z tej samej planety odpowiada na sygnał:
    https://lh5.googleusercontent.com/-sj6sdlGJKP4/UaBpvuGo01I/AAAAAAAAAOc/-0ISLqNOqeA/w780-h585-no/DSC02108.JPG

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka