Dodaj do ulubionych

Mam talon na sterylkę

21.03.14, 09:09
Moja nowa pociecha Czarnuszka dostała gminne dofinansowanie na zabieg sterylizacji.

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/vg/tb/7xlq/oaCIKMslTkoV9FEDoB.jpg

Dwa tygodnie temu dostała lek na odrobaczenie, więc dzisiaj będzie druga tura, a w sobotę za tydzień mam umówiony termin.
Martwię się, bo straszna z niej drobinka. Wygląda jak czteromiesięczny kociak, a nie jak dorosła kotka. No cóż, taka była jak się w październiku pokazała, taka jest do tej pory i to się nie zmieni. Po prostu dorosły koci "szczeniak".
Po zabiegu zabiorę Czarnuszkę do domu, do czasu aż wydobrzeje. Na szczęście jest bardzo tolerancyjna i przyjaźnie nastawiona do Dzidki, która początkowo trochę na nią fuczala, ale chyba zaczęła traktować Nusię jak dzieciaka, dlatego złagodniała. Pożyjemy, zobaczymy. Jestem dobrej myśli, bo kotki jakoś się tolerują, no i "dzika" Nusia umie załatwiać się do kuwety.

Dzidzia już wykazuje pewne oznaki niecierpliwości i podniecenia, bo dzisiaj jest PIĄTEK. Jedziemy na działeczkę smile
Fajna jest, bo przed samym wyjazdem, kiedy biorę do ręki jej szeleczki ze smyczką, leci do mnie, nadstawia się głośno mrucząc i czeka na ten moment, kiedy wezmę ją na ręce i zaniosę do samochodu. Ruszymy z parkingu, ona ułoży się na moich kolanach i jazda. Tak się ostatnio nauczyła, że tylko tak chce podróżować.

--
http://tiny.pl/qf8pl
Moja ferajna
Obserwuj wątek
    • wadera3 Re: Mam talon na sterylkę 21.03.14, 14:51
      lysy-jack napisał:

Martwię się, bo straszna z niej drobinka. Wygląda jak czteromiesięczny kociak, a nie jak dorosła kotka. No cóż, taka była jak się w październiku pokazała, taka jest do tej pory i to się nie zmieni. Po prostu dorosły koci "szczeniak".

Nie martw się na zapas, moja Mamba dopiero po drugiej steryle zaczęła "nabierać " kształtów i ciała. A ma już, bagatela, prawie 4 lata. A przez ostatni rok urosła i wzdłuż i wszerz. Wcześniej wyglądała jak półroczny kociaczek.

Lepiej grzeszyć, a później żałować, niż żałować, że się nie zgrzeszyło

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka