Dodaj do ulubionych

zagracamy chałupę ;)

21.02.17, 18:50
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ei/ef/kdsh/HbHizzbQoolu7pS9AB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ei/ef/kdsh/74wy4am4Vpa6KhzN1B.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ei/ef/kdsh/faGTx6BKo02ZhObBqB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ei/ef/kdsh/g5MVSB0ROsQBIx9ZRB.jpg

mebelek postawiłam tuż po wydaniu obiadu

Mieszko, wiadomo głodomór big_grin , zajarzył od pierwszego przykucu
BiŚkiniewicz obeszła wokół, poniuchała, popatrzyła, schrupała co spadło na dół i poszła

myślę, że z czasem wzbudzi jej większe zainteresowanie

--
jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
Edytor zaawansowany
  • 21.02.17, 20:48
    a co to jest? jakiś rodzaj konga? a Mieszko tego nie rozpirzy w dążeniu do żarcia, jak już się zorientuje, jak to działa?smile
  • 21.02.17, 21:17
    Tak, to jeden z rodzajow karmnika, my i koty smile bardzo sobie chwalimy taki wynalazek

www.zooplus.pl/shop/koty/zabawki_tunele_kota/na_przysmaki/350507

bardzo integrujacy grupe tongue_out
  • 21.02.17, 21:34
    u mnie integracja wygląda tak, że kocur kombinuje, a kocica spokojnie czeka na efektysmile
  • 21.02.17, 21:57
    a nie, takie integracje to kwitna w najlepsze, szczegolnie od czasu przybycia Siostr Bsmile Umpa Lumpa integruje je na calego tongue_out
  • 21.02.17, 22:13
    jottka napisała:

> Mieszko tego nie rozpirzy w dążeniu do żarcia, jak już się zorientuje, jak to działa?smile

nie wiem smile
    rozłożyć na elementy tego się nie da, trzeba pokombinować żeby albo pazurem wyhaczyć, albo przepchnąć żeby do dziury (piętro niżej) wpadło
    --
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • 21.02.17, 22:39
    Mieszko wygląda prześlicznie. A na Twoim miejscu ten kosmiczny karmnik przykręciłabym do podłogi, żeby nie odleciał do innej galaktyki. I zasłoniła dyktą od strony okna, bo jak przelatujące UFO go przyuważy, to rzuci się na ratunek i Ci go porwie.
  • 22.02.17, 00:12
    okno było zasłonięte żaluzją, niebo zachmurzone
    teraz ciemna noc, karmnik pusty więc do jutra jakoś ocaleje big_grin

--
  • 22.02.17, 08:26
    http://www.sklep.mampsa.pl/books/nina_ottosson/3d/3d_dog_brick_wood.jpg

Mam cos podobnego dla kotow.
    Jedna kotka przesuwa lapka wieczka a druga siedzi z boku i podjada to, co sie odkryje smile

Otwierajaca kotka, to ta, ktora umie tez drzwi otwierac.

• 22.02.17, 08:58
    Arim- takie coś to dla Emki chyba muszę lupić. Ona uwielbia wydłubywać smakołyki z zakamrków różnych.

--
    www.pajacyk.pl
    ulubione forum Gwiazdki 2001:
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=31090
    *** GWIAZDKI 2001 ***
  • 22.02.17, 18:02
    Niezły pomysł, każdy pomysł zmuszający do jakiegoś wysiłku i namiastki polowania (w końcu koty to łowcy) jest świetny. Na moją piątkę, w tym niecelne łapki Leosianki, znuuudzonego Milusia, źle widzącą lękliwą Frygę, księżycową Natalkę (patrzy w dal, nic nie widzi, nic nie słyszy, nie z tego świata panienka) to może jeszcze Gacuś by się zainteresował. Może najpierw spróbuję malutką buteleczkę plastikową (jakąś w miarę okrągłą muszę w sklepach wypatrzyć) lekko naciąć, umieścić w środku chrupeczki, zakręcić i poturlać. Jeśli się będą chrupki z niej wysypywać i Gacusiowi się spodoba to może kupię coś profesjonalnego. wink Kiedyś się skusiłam na taką kulę Whiskasa, ale ona była duża i ciężka, kotom się nie chciało tego suwać po podłodze. Ale cenna jest każda próba poruszenia kota, żeby miał trochę trudniej z dostępem do przekąski wink Ten człowiek to w sumie leniwa bestia, równie dobrze mógłby rzucać chrupek przed rozrywkowego kota. Poczekać aż delikwent upoluje i skonsumuje i potem znów rzucić kawałek. Się człowiekowi nie chce smile A jak kotu się nie chce, to człowiek marudzi tongue_out

--
    Wiesia + 5
  • 21.02.17, 21:15
    Tego karmnika nie kupilam, nie mial za dobrych opinii, jak zreszta wiele innych rzeczy z catita hagena (jedna fontanne niech szlag trafi!). Ponoc jest malo stabilny, latwo spada pokrywka ( trzeba na tasme mocowac tongue_out). Dlatego polecalam niebieskie Trixi smile ci troche lepiej znaja sie na kotach tongue_out
  • 21.02.17, 21:30
    gracik niczego sobie,estetycznie wygląda,a Mieszko palce lizać jaki elegancik w całej okazałości
  • 22.02.17, 19:17
    dziś BiŚ smile pracowała przy karmniku
    spryciula ! wczoraj podglądała Mieszka i zadziałała bez zastanowienia (tyle, że przy jej apetycie kilka chrupów to całość "wysiłku")

--
  • 23.02.17, 19:38
    smile Niech pracują nad tym! Oby im się nie znudziło, bo moje to strasznie są kapryśne, kilka razy machnięcie łapą i nuuuuuda panie, nuuuuda. smile

--
    Wiesia + 5
  • 18.03.17, 18:30
    i kolejny mebel dla kotecków - zobaczyłam wczoraj w sklepowisku i nie mogłam się opanować smile

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ei/ef/kdsh/FjDkr70amgxcoaA15B.jpg

--
  • 18.03.17, 20:00
    na dom dla kota - stoliki LACK z Ikei
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ei/ef/kdsh/PokGOYsRInnItZPm9X.jpg

coś czuję, że dostaną coś takiego na balkon smile
    --
  • 19.03.17, 12:16
    Moim skromnym zdaniem, tam zamiast kwiatka powinna byc poduszka - mieciutka, przytulna sad
  • 19.03.17, 12:18
    Na koncu ma byc Smiley

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/85/Smiley.svg/2000px-Smiley.svg.png]
  • 19.03.17, 19:34
    No... to jest niebanalne wykorzystanie w sumie znanych od lat stolików z Ikei. Sama mam czarny, na taki pomysł to jednak nie wpadłam, a to całkiem rozsądne i można samodzielnie sprawić przyjemność domownikom, którzy poruszają się w niskich rejonach (lub wyższych jak na zdjęciu). smile

--
    Wiesia + 5
  • 19.03.17, 20:17
    to chyba kocia trawa

--
  • 19.03.17, 20:16
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ei/ef/kdsh/Ky8z1axbQdGMAmvBFB.jpg

--
  • 19.03.17, 20:39
    Jak ładnie się wpasowała. Mój to najpierw by poobgryzał jak wszystkie kartony sad
    Jeszcze niebieski dla Mieszka.
  • 19.03.17, 20:45
    nigdy żadnego nie ciągnęło do żadnych pudeł
    kupię drugi jak się przekonam, że i Mieszko zagląda do tej willi

--
  • 19.03.17, 21:14
    a to kartonowe jest smile

u nas moze by z dzien/dwa dalo rade, Umpus z Siostrami B by rozniosl w drzazgi smile w Kurniku Prosiak z Elvisem.

W zooplusie podobne widzialam

www.zooplus.pl/shop/koty/legowiska_dla_kota/domki_dla_kota/564911
    www.zooplus.pl/shop/koty/legowiska_dla_kota/domki_dla_kota/595295

Do drapania natomiast polecam duze wycieraczki kokosowe, Prosiak zakochany, caly dzien potrafi na niej lezec i nikomu nie udostepniac smile
  • 19.03.17, 21:37
    Takie cuś znalazłam na fb:

www.facebook.com/1659456744290639/videos/1939242396312071/
  • 19.03.17, 21:44
    to misię podoba smile

--
  • 20.03.17, 10:45
    Moje koty mialy cos podobnego, ze zwyklych kartonow. Byly wyzsze, dwa poziomy i nie wygladaly tak efektownie smile
  • 20.03.17, 18:03
    Ten piętrowy domek to naprawdę fajny pomysł. Mam kilkupoziomowe drzewko-drapaka. Kwadratowa budka (najniższy poziom, chociaż na pewnej wysokości) teraz w ogóle nie ma wzięcia. Za to pudełka kartonowe z dostaw Zooplusa chętnie wykorzystują do zabawy, także i ja korzystam. Trochę powycinałam, jest otwór wejściowy, okap, Gacuś sobie sam wyrzeźbił łapą okna z boku, a ja sobie położyłam poduchę na płaskim dachu i teraz mam podnóżek przy fotelu.
    Jackson Galaxy to jest mój ulubiony behawiorysta. Ogromnie mnie wzruszył, kiedy się wzruszył kotką Katriną (przygarniętą po huraganie tego imienia), odtrąconą przez nowych właścicieli, bo się przenieśli do nowego domu. On miał łzy w oczach, ja też. On się złościł kiedyś na jakąś lalunię bezwolną, ja też. Tylko że on się jakoś potrafił opanować, a ja bym no... dała upust.
    A z kartonami to jest doskonale, żeby one jeszcze nie przemiękały na deszczu wink

--
    Wiesia + 5
  • 20.03.17, 19:48
    Wiesiu dla ciebie:
    www.digsdigs.com/spoil-your-kitty-27-creative-and-cozy-cat-beds/pictures/84825/
    www.digsdigs.com/spoil-your-kitty-27-creative-and-cozy-cat-beds/pictures/84829/
    Do pooglądania , a może inspiracji:
    pl.pinterest.com/don5323/koty/
  • 19.03.17, 22:01
    za willę zapłaciłam całe 19,99 big_grin
    kusi mnie chałupa pokazana przez Pi - tyle, że zrobiłabym z bardziej plaskatych kartonów żeby postawić na balkonie i mieć jeszcze miejsce dla siebie

--
  • 19.03.17, 22:36
    Tu nie mamy juz miejsca, ale na nowych wlosciach to poszalejemy, nawet kupilam odpowiednia literature tongue_out

lubimyczytac.pl/ksiazka/254928/kotyfikacja-zaprojektuj-szczesliwy-i-stylowy-dom-dla-swojego-kota-i-siebie
    po kocim sukcesie tej zabawki:

zabawka Galaxy

koty dolaczyly do sekty Jaksona, wiec mamy nadzieje, ze pomysly z ksiazki sie sprawdza

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.