Dodaj do ulubionych

Lista ksiazek dla kociarzy

26.03.17, 22:40
Natchnal mnie watek Salimis. Czasami potrzeba pomocy fachowca od psyche kota, a jacy sa fachowy to wiem doskonale tongue_out Jest kilka pozycji, ktore kociarz, nawet zaawansowany, musi przeczytac. Zaczynam sie:

PAM JOHNSON-BENNET " JAK KOT Z KOTEM"
SARAH WILSON, BRIAN KILCOMMONS "MOJ KOT I JA"
CLAIRE BESSANT "ZAKLINACZ KOTOW"

i podrecznik dla behawiorystow:

DEBRA F. HORWITZ, DANIEL S. MILLS "MEDYCYNA BEHAWIORALNA PSÓW I KOTÓW"

Wiesia pewnie tez cos dopisze
Edytor zaawansowany
  • 27.03.17, 01:23
    Dzisiaj grzebię jednym palcem w telefonie, który się źle zachowuje tongue_out Dodam pozycję, a książkę-poradnik Mój kot i ja (znamienny tytuł bo to nie jest Ja i mój kot smile ) uważam za jedną z cenniejszych. Trzeba wręcz mieć. smile

--
    Wiesia + 5
  • 27.03.17, 01:25
    Znaczy - dodam jutro pozycję książkową. smile

--
    Wiesia + 5
  • 27.03.17, 18:34
    Dodaję pozycję, którą jestem również zachwycona: Annie Bruce "Kot idealny". W sumie bardziej chodzi o takie zachowanie opiekuna, żeby kot go rozumiał i reagował ku obopólnemu zadowoleniu smile Claire Bessant "Zaklinacz kotów" też jest moją ulubioną książką. Do tych książek co jakiś czas wracam i mam zupełnie inny hm... "ogląd", bo też i doświadczenia mam bogatsze a także zwracam uwagę na jeszcze inne rzeczy. smile

--
    Wiesia + 5
  • 03.04.17, 19:30
    Wiesia - sprawdz prosze tytul. Znalazlam kota doskonalego - to ta ksiazka???
    W tym roku u corki zajac bedzie bardzo tematyczny wink
    Chcialabym i to zamowic,
  • 03.04.17, 19:39
    Oj, tak! Arim, masz rację! Oczywiście pomyliłam tytuł (ja to mam kurza twarz inwencję twórczą - wolę tak to nazwać niż hm...skłonnością do przeinaczeń) wink Ma być Kot Doskonały Annie Bruce!!! Tu okładka z późniejszego wydania (ja mam takie różowiutkie tło) lubimyczytac.pl/ksiazka/12851/kot-doskonaly

--
    Wiesia + 5
  • 03.04.17, 19:52
    ja tej ksiazki nie mam??? skandal! zaraz kupuje smile

Mam tez w drodze Suminskiej "Szczesliwy kot" zobaczymy

Natomiast razem z Wiesia NIE POLECAMY niczego co napisala VICKY HALLS. Autorka nadaje na zupelnie innych falach tongue_out

• 03.04.17, 19:28
    Zamowilam "Mój kot i ja " i zdjecia kotkow sa czarno biale sad Szkoda.
    Zobaczymy czy tresc spodoba sie corce.
  • 03.04.17, 19:55
    Czarno biale ale udane smile

I przy jakiejs okazji kup jej :

aros.pl/autor/Pam+Johnson-Bennett/0

bardzo udana smile

A tak w ogole polecam ksiegarnie Aros, maja chyba najlepsze ceny smile
  • 03.04.17, 21:01
    Ale "Kota doskonalego " nie maja sad W ogole nikt nie ma, poza Alegro sad w miekkiej oprawie. Wykupili.

Chyba duzo osob czyta zakatek smile smile
  • 03.04.17, 21:25
    Nikt nie ma sad trzeba sie bedzie uzywana zadowolic
  • 03.04.17, 22:02
    Skandalu ciag dalszy. Nie dawal mi spokoju fakt, ze nie mam ksiazki polecanej przez Wiesie (Kot Doskonaly) i ksiazka jest. Znalazla sie w biblioteczce u Starszego... ani slowem nie wspomnial, ze ja sobie 'pozycza' tongue_out
  • 03.04.17, 19:56
    Natomiast nie moge 'zmeczyc' :

aros.pl/ksiazka/zrozumiec-kota

nie wiem dlaczego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.