Dodaj do ulubionych

Król Mieszko I

28.03.17, 13:17
Jakież to piękne kocisko! smile
Edytor zaawansowany
  • 28.03.17, 14:19
    śliczny był od dziecięcia smile

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • 28.03.17, 14:28
    http://wstaw.org/m/2017/03/28/aankaamieszko.jpg
    --
    http://images34.fotosik.pl/380/fb2f565e757765b9.gif Staram się pisać poprawnie po polsku
  • 28.03.17, 14:44
    bardzo ma poważną minę - chyba nie jest to kotek krotochwilny, skłonny do brykania i wygłupów, ale raczej refleksyjną ma naturę?
  • 28.03.17, 18:30
    trafiłaś, Klarymo, jak kulą w płot
    to diabeł z piekła rodem wink w kocim futrze z czarną dziurą w miejscu żołądka big_grin

tak sobie patrzę na te swoje kociska i (czasami) odnoszę wrażenie, że dobrze to ja BiŚkiniewiczowi nie zrobiłam...
    panowała na włościach, miała swoje zasady, humory i fantazje. Mieszko (mimo, że tylko ok. 1,5 roku młodszy - a przecież trafił do nas mając ok. 9 miesięcy) rozbił jej spokojny poukładany świat w puch. Owszem, poganiają się po chałupie, futro ani krew nie lata po ścianach ale...

ratuje nas (mnie i BiŚ) jego posłuszeństwo - "reaguje na zakazy", przynajmniej w tej konkretnej chwili, na później przez łepek przelatuje i zapomina czego uczono go np. 2 dni wcześniej

a ta mina to standard nad pustą miską tongue_out
    mimo, że dopiero co została wylizana do czysta

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • 28.03.17, 18:47
    byłabym niesprawiedliwa tylko oczerniając wink gałgana - wdrukował już sobie, że po opędzlowaniu swojej porcji grzecznie czeka aż BiŚ odejdzie od swojej miski (wcześniej trzeba było bronić jak Częstochowy) i dopiero idzie sprawdzić czy nie został dla niego jakiś okruszek

--
  • 28.03.17, 18:51
    O, faktycznie, markotny siedzi smile Ale rozumiem tę minę - po prostu ma wywołać w Tobie wyrzuty sumienia. To zdjęcie to chyba z tych czasów, gdy czyściłaś im miski, żeby nie przytyły. Teraz chyba go już z taką smętną miną nie zastajesz nad pustymi "garami". wink A w ogóle, to przecież jest młodziutki kociak! Zaledwie chłopak z podstawówki! Mój Gacuś przecież też rówieśnik, to zupełnie inna kategoria niż poważniejsze dziewczyny. Młodość (chłopię) musi się wyszumieć smile Taki młodzieniaszek, który nie rozrabia, nie gra w piłkę, nie wspina się na drzewa, nie próbuje skoków na podniebne szafki to sprawa niepokojąca, że coś musi być nie tak ze zdrowiem. Szaleństwo przystoi młodości smile

--
    Wiesia + 5
  • 28.03.17, 18:54
    E, on makijaż oczu prezentuje smile
  • 28.03.17, 21:19
    no, oczyska to ma takie, że tylko pozazdrościć

--
  • 28.03.17, 21:19
    zdjęcie jest zrobione w dniu ogłoszenia przez Barbę nowej twarzy. Takie miny to ja codziennie widzę jak tylko wchodzę do kuchni w porze "niekarmienia kotecków". On po prostu tak ma

--
  • 28.03.17, 19:54
    no ale leza/spia razem, to juz duza oznaka wzajemnego zaufania

nawet w rodzinie bywaja rozdzwieki, a co dopiero przy dwoch obcych kotach smile
  • 28.03.17, 21:20
    nieraz leżą, nieraz zganiają się z zajmowanych miejscówek

--
  • 28.03.17, 23:35
    dla przypomnienia smile
    zdjęcie zrobione 17.02.16 - półtora miesiąca po aneksji królestwa BiŚkiniewicza
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ei/ef/kdsh/gS7KzMpcSoHdmTzbUB.jpg

i to, którym mnie chycił za serce i zmienił swój los
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ei/ef/kdsh/Dqwn3EViSCm2asOt4X.jpg

--
  • 28.03.17, 21:29
    Toż to młodszy braciszek mojego Mecenasa! Cudowny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.