Dodaj do ulubionych

Moja kotka jest w ciazy!

01.04.17, 08:56
Pisalam Wam wczesniej, ze kotka dziwnie przesypia prawie cale dnie.
Bylam wczoraj u weta.
Ten obmacal jej brzuch, spojrzal w karte i powiedzial, ze musi przejrzec sie temu brzuchowi.
I po gruntownych badaniach wyszlo, ze wysterylizowana kotka bedzie miala male kotki !!!!
Przyznam, ze jeszcze nie moge dojsc do siebie.
Jak to mozliwe?
Edytor zaawansowany
  • 01.04.17, 12:19
    Przepraszam, a jeśli jest wysterylizowana to te hipotetyczne kociaki gdzie się znajdują?

--
    www.facebook.com/przetworybabcijoasi/
  • 01.04.17, 14:55
    Ciąża pozamaciczna tongue_out

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • 01.04.17, 15:16
    No ja akurat pytam poważnie, znaczy zadałabym takie pytanie wetowi. Zakładając, że zapłodnienie wysterylizowanej kotki nastąpiło w sposób co najmniej nadprzyrodzony, to jednak te płody muszą gdzieś się znajdować.

--
    www.facebook.com/przetworybabcijoasi/
  • 01.04.17, 21:31
    No, w macicy. smile
    Ale napisz prosze, ze choc troszeczke uwierzylas wink smile
  • 01.04.17, 16:56
    1 kwietnia?
  • 01.04.17, 16:59
    Oj dałam się nabrać 😄
  • 01.04.17, 21:08
    hłe hłe hłesmile

--
    Amfa, koka... to wszystko dla dzieciaków.
    Prawdziwy twardziel wciąga tylko sproszkowane chili.
    http://s10.rimg.info/e2b5f467f2c8948b6b159a31f8688ae9.gif
  • 01.04.17, 21:32
    Mam nadzieje, ze dzisiejszy dzien minal Wan aprililowo smile smile
  • 01.04.17, 21:39
    Patrzę na tytuł i ciśnienie mi rośnie.
    Patrzę na nick - ejże, przecież to ogarnięta osoba, a taka nieodpowiedzialna?
    Czytam treść i już kojarzę wink
  • 02.04.17, 19:36
    lisek.chytrusek napisała:

> Patrzę na tytuł i ciśnienie mi rośnie.
    > Patrzę na nick - ejże, przecież to ogarnięta osoba, a taka nieodpowiedzialna?
    > Czytam treść i już kojarzę wink

Miałam absolutnie tak samo smile
  • 02.04.17, 00:00
    Widziałam rano jak pisałam o Maćku. Tak mnie zatkało że nie wiedzia£am co mam napisać. Zapomniałam że to 1....

--
    www.afn.pl
  • 02.04.17, 20:42
    cholercia ja to jednak gapa jestem,udał Ci się prima aprilis smile

--
    --zielistka00--
  • 02.04.17, 03:31
    No i dalam sie nabrac tongue_out a juz, juz mialam Ci glowe zmywac i dopytywac o szczegoly niczym Wadera, ale Kicia.Yoda postanowila jakiegos kota pogonic, wiec nie bylo jak stukac w telefon, a potem juz zeszlo i sie wydalo smile
  • 02.04.17, 10:44
    Rety, ja się dałam nabrać! Chciałam napaść na kompetencje lekarza, że skąd on tę ciążę wytrzasnął, że gdzie RTG, że może ma wodę... No jej! W ogóle nie odnotowałam wczoraj nadmiaru żartów w internecie, zgubiłam gdzieś tę datę... Ale mnie nabrałaś... big_grin

--
    Wiesia + 5
  • 02.04.17, 20:29
    Heh, też się nabrałam i zastanowiłam nad potencjalnym ojcem kociąt, ale przyznaję bez bicia, że popłakałam się ze śmiechu smile

--
    petelkowo.pl
  • 03.04.17, 18:43
    Wariatka big_grin big_grin big_grin

--
    Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu smilesmilesmilesmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.