Dodaj do ulubionych

Weganska karma dla kota? swiat sie konczy

04.04.17, 22:18
greenplanet24.pl/pl/produkty-dla-zwierzat/54-karma-dla-psa-ami-dog-.html
nie, no ja wiem, ze lyskasy i inne temu podobne oferuja tylko 4% "miesa' ale zupelnie zero????
Edytor zaawansowany
  • 04.04.17, 22:34
    Plus opis efektow ubocznych spozywania miesa big_grin
  • 05.04.17, 11:52
    Nie, nie, nie i jeszcze raz nie!
    Sama staram się nie jeść mięsa, a przynajmniej mocno ograniczać, ale kotu odmówić?!
    Wziąć sobie do domu drapieżnika i przerabiać na trawożercę?!
    Toż można świnię morską czy innego tam chomika zainstalować, będzie bez konfliktów sumienia.
    Moje koty (i pies też) są dla mnie ważniejsze niż sumienie wink
  • 05.04.17, 13:26
    I bardzo dobrze że ktoś na to wpadł bo zawsze wydawało mi si€ troch€ nie w porządku że opiekun kota jest wege a stoi w mięsnym po mięcho dla kota czy psa co wcale nie znaczy że będę żywiła jarsko swoje zwierzun€ ale moralnie uważam że jest ok.
  • 05.04.17, 13:35
    Oj, Lisku. Co do świnki to się zgodzę, ale chomiki bardzo lubią mięsko i mogą je jeść, także teges. Chyba królik nie je, chyba, że coś w sałacie znajdzie. Ale to też by trzeba sprawdzić.

A serio to nie wyobrażam sobie odmówić moim chłopakom mięsa. Oni to w ogóle smak karmy dawno zapomnieli i od dawna prawdziwne mięsko wcinają. Ale jest też karma, która zawiera same płatki owsiane i resztki innych zbóż. Nie polecają tylko dla suk ciężarnych i karmiących. Ciekawe dlaczego, skoro to takie dobre dla piesków???

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/aa/qg/jluk/ThRlY5C1CYRVn0lUPA.jpg

Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie smile
  • 05.04.17, 13:38
    A prawie wszystkie zwierzęta łącznie z owadami potrzebują białka zwierzęcego, żeby się rozmnażać. Komary, to wszyscy wiemy, kleszcze. Ale czytałam też artykuł o ... motylach. Tylko te korzystają z padliny i wysysają jakieś soki. W przeciwieństwie do komarów to samce potrzebują tego białka. Dla mnie to jest argument, żeby kobiety w ciąży i karmiące jednak mięso jadły.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/aa/qg/jluk/ThRlY5C1CYRVn0lUPA.jpg

Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie smile

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.