Dodaj do ulubionych

Wiosenne wietrzenie futerka

10.04.17, 19:53
Totka - moja królewna 😀.. Potrafi kilka godzin płakać żeby ją wypuścić ale grzeczna bardzo. Zawołam i zaraz się pokazuje. I mam patent na powrót do domu ( jest na dworze tylko wtedy kiedy i człowieki są ) - grzechoczę pudełkiem z tiktakami, przybiega durnotka bo myśli że paszą dzielę 😂😂
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/qh/ki/heeg/0Ts0jCShTvwIFWQshX.jpg
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/qh/ki/heeg/LHuSNRTmQqeUJcRrDX.jpg
--
Punkt G istnieje ! Kobiety maja go na końcu słowa
SHOPPING smile
Edytor zaawansowany
  • 10.04.17, 21:06
    Strasznie długi ten kot, chyba ją rozciągasz za karę za te wywalone doniczki wink

--
    Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu smilesmilesmilesmile
  • 10.04.17, 21:12
    Ja ciągnę za przednie łapki a Pisklak za tylne , każde z tekstem mój koteczek. I się z kotecki sznurówka robi 😁😁

--
    Punkt G istnieje ! Kobiety maja go na końcu słowa
    SHOPPING smile
  • 10.04.17, 21:18
    Wiedziałam! big_grin

--
    Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu smilesmilesmilesmile
  • 10.04.17, 22:03
    tak, do wyjaśnia sprawę dłuuuuuuuuuuuugiego kota

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • 11.04.17, 09:27
    Fantastyczne kolory,,kota na drzewie,,📷
  • 11.04.17, 19:21
    O faktycznie, w oczy rzuca się długość, smukłość, piękny wzór futra i oczy! big_grin Zwinna jest i lekka. Może sobie kicać po tych gałęziach. Widać, że to młoda dziewczyna, jak jej się puści trochę ciała tu i tam, to nie będzie jej ciągnęło na szczyty by konkurować z ptakami wink

--
    Wiesia + 5
  • 12.04.17, 15:37
    Pięknie pręgowana. Dobrze, że taka zdyscyplinowana.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.