Dodaj do ulubionych

koty leczą choroby

14.06.17, 23:06
Znalezione w sieci. Warto przeczytać.

multistrona.pl/koty-lecza-choroby/#comment-160
Edytor zaawansowany
  • 15.06.17, 01:40
    lata cierpiałam - zapalenie nerwu trójdzielnego sad
    tabletki, po których miałam percepcję hałdy węgla
    z nastaniem Sońki zaczęło przechodzić, w czasie ataków układała się możliwie blisko bolącej części twarzy
    przeszło po 2-3 latach

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • 21.06.17, 16:04
    moj niedawno mi sie ukladal kolo poduszki (przylegajac do glowy) kilka razy z tej samej strony, a on nie z tych spiacych w pryztuleniu - mialam zapalenie ucha.
    w przeszlosci razu pewnego dorobilam sie porazenia cieplnego, to wskoczyl do mnie na lozko i pozwolil sie trzymac w objeciach, ulozony wzdluz mojego ciala, glowka na moim ramieniu, przez cale pol godziny! a trzeba zaznaczyc, ze on wybitnie nie nalezy do przytulasow smile

--
    Supercrush
  • 21.06.17, 18:14
    Moja głowa nie znosi bliskości kotów być może dlatego że miewam migreny,natomiast ,,okład z kota,,przy przeziębieniu-nieprzeceniony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.