Dodaj do ulubionych

No i nie ma George 'a...

24.06.17, 20:24

Dzisiaj po południu. Zwinął się w kłębek i umarł. I tak długo był z nami od tej paskudnej diagnozy. Choroba wyniszczyła go okropnie, ale nie czuł bólu. Wczoraj jeszcze wlazł Arthurowi na kolana, mruczał, spał z nami... Kochane było kocisko. Był z nami trzynaście lat, niańczył i wychowywał nam dziecko, w ogóle, drugiego tak miziatego i lubiącego ludzi kota jeszcze nie spotkałam. Świetnie łapał myszy i przynosił poczęstować smile
Młoda: "Gdyby George był człowiekiem, tobym go kochała tak samo jak was."

--
Nawet na północy Grenlandii słońce kiedyś wschodzi. I należy to koniecznie wziąć pod uwagę.
Edytor zaawansowany
  • 24.06.17, 21:26
    Smutno czyta sie o stracie przyjaciela sad

Wspolczuje.
  • 24.06.17, 22:44
    Bardzo przykra wiadomosc sad. Pozostaly dobre wspomnienia i swiadomosc, ze dzieki Wam mial szczesliwe kocie zycie.
  • 25.06.17, 00:45
    Przytulam Cię mocno...

--
    www.afn.pl
  • 25.06.17, 02:03
    przykro to czytać

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • 25.06.17, 03:10
    Udanych Lowow za Teczowym Mostem George

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/xe/yb/ncoj/4YwPlgZjIBYKzRUQyX.jpg
  • 25.06.17, 07:26
    Tak smutno sad Przytulam
  • 25.06.17, 11:07
    Mocno, mocno przytulam.
    Biegaj George za TM, pozdrów nasze wszystkie kociny, które odeszły wcześniej...

Tak bardzo boję się tej chwili, a czuję, że to już niedługo sad

--
    http://images34.fotosik.pl/380/fb2f565e757765b9.gif Staram się pisać poprawnie po polsku
  • 25.06.17, 15:00
    Bardzo mi przykro i bardzo Ci współczuję straty. 13 lat razem to długo, nawiązuje się taką więź... a potem utracić takiego przyjaciela.. sad Wspaniałe jest to, że miał Was do końca na swoich zasadach. Że odszedł tak, jak każdemu by można było życzyć, i tak jak i ja sobie bym życzyła. Chciał być z Wami i daliście mu te ostatnie chwile, tak jak chciał. I nie zniknął z Waszego życia tak zupełnie, pozostały Wam wspomnienia i to piękne. Śpij spokojnie George. Twoi ludzie Cię pamiętają.

--
    Wiesia + 5
  • 26.06.17, 07:59
    smutno sie czyta, ze kolejny kotek odchodzisad Zachwycam sie waszymi zdjeciami kotow, opisami, jestem nowa, ale czuje sie troche czescia tej kociej rodziny i zawsze jak ktoras z was napisze, ze kot jest chory i za jakis czas, ze odszedl, to ciezko cos sensownego napisac. Zupelnie tak samo jak odchodzi czlowiek.

--
    "Przeznaczenie daje nam w życiu: trzech nauczycieli,trzech przyjaciół, trzy wielkie miłości i trzech wrogów.
    Ta dwunastka jest jednak zawsze zakryta i nie wiemy, kto kim jest, dopóki ich nie pokochamy, nie zostawimy lub nie pokonamy."
  • 26.06.17, 08:42
    Bardzo mi przykro sad

--
    Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu smilesmilesmilesmile
  • 26.06.17, 10:43
    sad
  • 26.06.17, 20:34
    Do zobaczenia, George. Pozdrów naszych futrzastych, powiedz, że tęsknimy...
    Przykro mi, Minerwo, współczuję straty przyjaciela sad

--
    pomagam.pl/walery
  • 27.06.17, 17:27
    Przykro mi bardzo, przytulam.

--
    petelkowo.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.