Dodaj do ulubionych

kot fominkowy :)

02.07.17, 22:01
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ei/ef/kdsh/hn8S0DyVuQs3SBh3oB.jpg

--
jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
Edytor zaawansowany
  • 02.07.17, 22:03
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ei/ef/kdsh/FN0PvTzpAHpuO9hzlB.jpg

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • 03.07.17, 09:46
    Kot i kominek w jednym stali domu smile Pięknie Biśkiniewicz wygląda na fominku smile Tylko nie stawiaj tam zbyt wielu bibelotów wink

• 03.07.17, 19:50
    No w końcu kominek daje możliwość usadzenia dupki, zaskoczenia nie ma smile Pięknie kolorystycznie wygląda Biśkiniewicz na tym wygodnym poddupniku big_grin

--
    Wiesia + 5
  • 03.07.17, 20:24
    A ja zapytam o drapak - jaki to model, jeśli pamiętasz?
  • 04.07.17, 19:02
    niestety, drapak był prezentem gwiazdkowym (2 lata temu) dla kotecka i nawet nie wiem gdzie został kupiony (spróbuję się dowiedzieć). W oryginale ma jeszcze dodatkową półkę i hamak ale zostały odkręcone bo zupełnie nie były używane

--
  • 04.07.17, 21:01
    Dziękuję smile Akurat robię mały remont w domu i taki drapak byłby doskonałym dopełnieniem. Spróbuję poszukać w necie.
  • 04.07.17, 21:12
    znalazłam !!!
    allegro.pl/drapak-legowisko-dla-kota-c-07-szary-nowy-promocja-i6595665878.html

--
  • 04.07.17, 21:29
    Dziękuję bardzo!!!

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.