Dodaj do ulubionych

dokumentalny film o stambulskich kotach

04.07.17, 23:17
Wkrótce w kinach. Trzeba będzie iść!

www.facebook.com/m2filmspl/videos/10154861585587029/
Edytor zaawansowany
  • 04.07.17, 23:41
    z innego krańca świata
    www.newsweek.pl/swiat/jedyna-wyspa-na-ktorej-zyje-wiecej-kotow-niz-ludzi,artykuly,358325,1.html
    www.youtube.com/watch?v=d-u0OuMTdHI

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • 04.07.17, 23:55
    Japonski "przypadek" jest wg mnie przygnebiajacy. Az strach sobie wyobrazic jaka musi byc smiertelnosc kociat, choroby kotow itd. Uwazam, ze bestialstwem jest robienie z tego atrakcji turystycznej uncertain, zamiast dazyc do jak sterylizacji jak najwiekszej ilosci kotow.
  • 05.07.17, 09:37
    silje78 napisała:

> Japonski "przypadek" jest wg mnie przygnebiajacy. Az strach sobie wyobrazic jak
    > a musi byc smiertelnosc kociat, choroby kotow itd. Uwazam, ze bestialstwem jest
    > robienie z tego atrakcji turystycznej uncertain, zamiast dazyc do jak sterylizacji ja
    > k najwiekszej ilosci kotow.

Zgadzam się. Na zdjęciach te koty nie wyglądają na zdrowe i szczęśliwe. A na filmie widać, że wyczekująco patrzą na człowieka i czekają na jedzenie. Do tego cytat z młodego Japończyka, który zachwycony stwierdza, że "na wyspie jest tona kotów, dokarmiają je stare kobiety jak czarownice." Czy w Japonii nie ma żadnych Animalsów, którzy zrobiliby porządek wśród tej nieokiełznanej kociej populacji?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.