Dodaj do ulubionych

super gadżet dla kociarza

09.07.17, 15:13
wiedzoholik.pl/wasze-koty-tez-siadaja-na-klawiature-pora-postawic-temu-kres/

--
jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
Edytor zaawansowany
  • 09.07.17, 17:17
    Hahahaha, moje usiłują ściągnąć moją uwagę wtedy, gdy pracuję na klawiaturze. Wtedy przechodzą po klawiaturze, ustawiają się przed monitorem (i nic nie widzę). Czyli nakładka ochronna na czas gdy nie pracuję w ogóle nie jest niepotrzebna. smile

--
    Wiesia + 5
  • 09.07.17, 19:51
    właśnie chciałam napisać, że ta tuba bez sensu jest - moja kocica usiadłaby na niej centralnie, a kocur rozwalił mi się na kolanach, starannie blokując ręce... to na jakieś młode, niedoświadczone jeszcze kociątkasmile
  • 09.07.17, 22:39
    Na klawiatury nie wlaza, ale o macbuka Starszego bywaja walki smile notebuk jest zawsze zamkniety (monitor zewnetrzny slusznych rozmiarow) a, ze grzeje to i w dupencje cieplo tongue_out

I jeszcze gorzej, ostatnio Bursztyn koniecznie chcial polozyc sie na monitorze, plaskim! tego juz Starszy nie zdzierzyl smile
  • 10.07.17, 00:49
    Na monitorze płaskim! Oj, wyobrażam sobie te próby! big_grin big_grin

--
    Wiesia + 5

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.