Dodaj do ulubionych

kłami, pazurami....

17.07.17, 15:17
Wydawałoby się - walka na śmierć i życie, krew będzie się lała a futro fruwało. I bez chirurga się nie obejdzie. A to siostrzane zabawy smile
Edytor zaawansowany
  • 17.07.17, 15:24
    http://wstaw.org/m/2017/07/17/zielistkamambapixie.jpg

--
    http://images34.fotosik.pl/380/fb2f565e757765b9.gif Staram się pisać poprawnie po polsku
  • 17.07.17, 18:53
    Zaciekła ta walka, ja tam nie mam pewności czy obyło się bez chirurga wink A przynajmniej bez stanowczego rozdzielenia futerek.

--
    Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu smilesmilesmilesmile
  • 18.07.17, 08:11
    może mam gorszy monitor, ale dla mnie to wygląda jak przyjazne pogryzanie wzajemne wąsików smile
  • 18.07.17, 09:57
    Mamba być może przyjaźnie podgryzała, ale czy Pixi ma jeszcze głowę? smile

--
    petelkowo.pl
  • 18.07.17, 10:24
    Zaczyna się zwykle od zaczepek młodej, a kończy spuszczeniem jej łomotu przez starszą, która potem prycha białymi kłakami smile
    Wszystkie części ciała mają obie na miejscu, jedynie trochę futro jest zwykle nadwyrężone.

--
    --zielistka00--
  • 18.07.17, 19:29
    O rety! Ognista akcja! W każdym razie zębidła tu grają pierwszy plan, a na dalszym widać (właściwie to słabiej widać) nogi-kopidła w akcji, szybko nimi Pixie musiała przebierać i czochrać główkę i uszy Mamby. No... cieszę się, że wyszły z tego w niezłej kondycji (poza piórami) i że mają na tyle siły, by znów przystąpić do konfrontacji. Byle nie za często i bez zbytniego zaangażowania! smile A może panienki zechciały powiedzieć, jaką zabawkę by chciały, żeby nie musiały kopać się po czółkach. Latarka jakaś czy Cat Dancer (z zooplus) albo chrabąszcz podany przez Pańcię? smile

--
    Wiesia + 5
  • 19.07.17, 16:13
    Tak Wiesu masz rację, Pixelek ostro pracuje nogami przy takich akcjach smile
    Chrabąszcze się zdarzają, ale szybko się nudzą. Mamba preferuje sznurki (co prawda głównie stacjonarnie, na leżąco wymachując łapami, no przecież 8-letnia dostojna kocica nie będzie się zniżać do jakiegoś biegania), Pixi woli kuleczki z papierków.

--
    --zielistka00--
  • 18.07.17, 19:43
    E, tam, normalka smile trza wiedziec kto tu rzadzi.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.