Dodaj do ulubionych

W zzoplusie wyprzedaz 48h

21.02.18, 15:54
www.zooplus.pl/shop/zwierzeta/promocje/wyprzedaz?utm_source=zooadserver&utm_medium=homepage&utm_campaign=1-48h_Sale_21022018&utm_term=topnav
glownie karma, bedziecie lepiej ode mnie wiedzialy czy warto czy nie smile
Edytor zaawansowany
  • wiesia.and.company 21.02.18, 16:21
    Dzięki!
    I wyobraź sobie, że właśnie WCZORAJ o 23.00 zamówiłam z gamy tych wyprzedażowych produktów puszki Cosma Original w gramaturze 170 (sześciopak kosztuje 27,80, wczoraj 24 szt. kosztowały 94,80). Ale że robiłam duże zakupy w cenie 370 zł, to zapewne nie zamówiłabym po 3 smaki x 24 puszek. W każdym razie ta Cosma Original to jest hit u moich kotów (poza Leosią wszyscy się rzucają, nawet Natalka wcina do wypęku). Czyste mięso w niewielkiej ilości naturalnej galarety z odparowanego wywaru. Gdyby moje koty nie chciały, to wykorzystałabym łososia lub tuńczyka do własnych sałatek. Są super, a jakie smaczne - tylko dosolić big_grin

--
    Wiesia + 5
  • mysiulek08 21.02.18, 16:37
    Ja mam troche w koszyku i czekam na jakis fajny gratis, a co smile to odswiezam strone co jakis czas.
  • aankaa 21.02.18, 18:02
    a jak masz w koszyku i zakończysz zakupy np. za tydzień to liczą Ci po cenach z promocji czy normalnych ?

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • aankaa 21.02.18, 18:08
    załamka sad w promocji tylko wory po kilka kg albo puszki, których moje nie jadają

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • mysiulek08 21.02.18, 18:47
    a nie, nie, nie w tym rzecz, czekam az bedzie jakis gratis za zakupy smile bo to jak zawsze musi byc jakas kwota. To co mam w koszyku to zawsze jest w promocyjnych cenach tongue_out
  • arim28 21.02.18, 19:38
    Dzieki. Kupilam. Ty naprawde powinnas miec u nich extra bonusy za reklamy
    smile
  • mysiulek08 21.02.18, 23:07
    Bym nie pogardzila smile Lubie zooplusa za paypala, jak na razie nie ma zgrzytow.
  • arim28 22.02.18, 14:27
    No tak, tylko jako jedyni mi znani sprzedawcy, potracaja dodatkowo ryczalt za oplate Paypalem. Normalnie PayPal dolicza sobie koszty operycji a w ZooPlusie place dodatkowo. sad
    Nie sa to wielkie koszty ale troche mi to uwiera.
    Wykupilam sobie program oszczednosciowy na rok, takte czesc mi sie zwroci wink
  • mysiulek08 22.02.18, 14:47
    tylko ja czasami nie mam wyjscia jak brak zlotowek na koncie a nie chce obciazac maminego tongue_out pewnie zooplus w ten sposob kompensuje sobie prowizje paypala, kupuje na tyle rzadko, ze przezyje smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka