Dodaj do ulubionych

Kalendarz Kotów Spod Mostu

25.10.18, 14:02
Wkraczamy powoli w okres prezentów i kalendarzy, może ktoś się skusi na kalendarz charytatywny organizacji Koty Spod Mostu. Zdjęcia podopiecznych cudne. Część kotów z kalendarza w nowych domach, część czeka jeszcze na swoich ludzi.
Koty Spod Mostu działają w Warszawie, ja z nimi trochę też smile
Mam nadzieję, że taki post "komercyjny" zaakceptujecie, w końcu cel szczytny.

merlin.pl/kalendarz-charytatywny-2019-koty-spod-mostu/8084389/

--
--zielistka00--
Edytor zaawansowany
  • lisek.chytrusek 25.10.18, 15:35
    Ależ piękny ten kalendarz!
    A można od was kupić jakoś "stacjonarnie", bez chrzanienia się z przesyłkami?
    Do warszawskich mostów daleko nie mam wink
  • zielistka00 25.10.18, 16:53
    Coś się wymyśli smile Do końca grudnia pewnie okazja się nadarzy do przekazania "stacjonarnie" smile

--
    --zielistka00--
  • wiesia.and.company 25.10.18, 17:03
    Też mi się podoba, poza tym cel mi się podoba smile Chciałabym zanabyć smile

--
    Wiesia + 5
  • lisek.chytrusek 25.10.18, 17:08
    To ja poproszę o rezerwację jednej sztuki.
  • wiesia.and.company 25.10.18, 18:08
    A ja poproszę o dwie sztuki (bo jeszcze Panna_beata, no i ja czyli my dwie są) big_grin

--
    Wiesia + 5
  • basia_2804 25.10.18, 18:58
    to dla mnie też poproszę jeden kalendarz, piękny jest smile

--
    Prawo Garfielda: koty instynktownie wyczuwają dokładny moment przebudzenia właściciela… i dlatego budzą go dziesięć minut wcześniej.
    Jim Davis
  • ajaksiowa 26.10.18, 07:34
    Że też ja zawsze muszę być jak jakiś raróg😖ale mam taki dylemat ,albowiem cel szczytny jest(wiadomo )i chętnie wspomogłabym tyle że najbardziej lubię kalendarze trójdzielne bo w moim przypadku są najbardziej funkcjonalne .i czy nie można by ich robić w takiej wersji?chętnie bym zapłaciła więcej(cel) ale żebym nie musiała się zastanawiać co znim zrobię bo itak powieszę teójdzielny z marketu
  • zielistka00 31.10.18, 22:24
    W pracy też wolę trójdzielne, ale ten z futrami to bardziej dla ozdoby jest.
    Mam kalendarze dla Liska i Wiesi, a wszystkich chętnych zachęcam do zakupów w merlinie.
    Coś mi się widzi że reklama to nie jest moja najlepsza strona smile

--
    --zielistka00--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.