Dodaj do ulubionych

listopadowa noc

26.11.18, 01:16
właśnie dyndam na balkonowym hamaku, kociska wietrzą futra przed nocą
wokół mgła (smog ?)
w skrzynkach jeszcze kwitną 4 (na 7) pelargonie, lawenda ma się całkiem dobrze, wrzosy też nie padły

--
jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
Obserwuj wątek
      • wiesia.and.company Re: listopadowa noc 26.11.18, 16:56
        Ja akurat w poprzednim tygodniu zlitowałam się nad pelargoniami i zabrałam je do przedpokoju. No i widzę, że im ta domowa temperatura nie bardzo pasuje, ale z zeszłego roku z siedmiu uratowała mi się jedna więc nie tracę nadziei, że w przyszłym roku może jakąś zachowam? Na moim balkonie, gdzie jest zawsze wietrznie to tylko Gacuś wytrzymuje. Już mi się zdarzyło zamknąć go na tym moim "gierkowskim" balkonie, bo mam ciemnobrązowy chodnik z Biedronki a jak czarny Gacio przycupnie za dużymi donicami to go nie widzę. Ale sprawdzam, bo jestem świadoma swoich błędów wink

--
        Wiesia + 5
        • aankaa Re: listopadowa noc 26.11.18, 20:36
          jeśli sąsiadom nie przeszkodzi - wynieś na klatkę. Jest chłodniej i koty nie zasiedzą wink skrzynek
          moje sąsiadki powoli przenoszą balkonowe uprawy na schody

--
          jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
    • kkjp Re: listopadowa noc 26.11.18, 20:30
      Zimno, okropnie ciemno, wietrznie i ogólna zgnilizna. Dzisiaj mróż. Świadomość, że moje podwórkowce non stop na dworze, doprowadza mnie do obłędu sad
      Aura taka, że naprawdę, choć bardzo się staram nie mówić o tym to jednak kilka razy dziennie wymsknie mi się "nienawidzę takiej pogody". Marzną mi ręce, kiedy sprzątam karmniki i myję miski, wiatr wieje w twarz tak, że przy mojej naczynkowej cerze wyglądam jak burak. Jest fatalnie. A u Aanki pełen relaks smile zaraz przeniosłam się do ciepłego, lipcowego wieczoru bo ten listopadowy za nic mi nie pasuje smile

--
      www.afn.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka