Dodaj do ulubionych

Anioł Stróż kocich dzieci potrzebuje pomocy

11.01.19, 23:59
Wiem, co znaczy pomoc dla kociarza, bo sama ją otrzymałam, za co jestem bardzo wdzięczna. Kociarz nigdy nie ma kasy, bo wszyatko idzie na wiadomy cel a potrzeby są zawsze. Przepraszam, za wrzucenie tego linka, bo wiem, że nie do tego służy Zakątek ale koło tej prośby i tego faceta, którego działania na fb obserwuję od długiego czasu, nie sposób przejść obojętnie. Jeśli administratorki uznają, ze nie powinien tu być, proszę o skasowanie i z góry przepraszam.

m.facebook.com/story.php?story_fbid=2266630136912719&id=1654801898095549-
www.afn.pl
Edytor zaawansowany
  • ajaksiowa 12.01.19, 16:22
    dorzuciłam groszsmile
  • wiesia.and.company 12.01.19, 18:00
    Tak, potwierdzam, że Artur Kluska naprawdę ma serce kociarza i miłośnika zwierząt. Bardzo dużo dla nich robi. Czasem ma język niewyparzony, ale ja mu się nie dziwię, bo to co ludzie wypisują na FB i ferują wyroki to naprawdę mowę odbiera. A ten człowiek czasem gada ostro, ale przede wszystkim robi! Też go polecam łaskawej pamięci... Sama wpłaciłam też...

--
    Wiesia + 5
  • zmija_w_niebieskim 12.01.19, 22:22
    Dzięki kkjp za wrzucenie tego linka. Dorzuciłam grosz - oby im się udało!
  • estelka1 20.01.19, 21:51
    Udało się, w 4 dni Artur i Małgosia zebrali 100%, a ostatecznie nawet więcej, tak że domek już stoi i pierwsze maluchy już zamieszkały. Wprawdzie mają jeszcze trochę pracy i wydatków przy dostosowaniu domku do potrzeb kociaków, ale to też pewnie się uda bez większych problemów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.