Dodaj do ulubionych

Raport z placu boju :)

26.05.19, 10:55
Raportuję, że żyjemy smile nadal na kartonach kątem u mojego taty, więc nowe mieszkanie, nowa okolica. Mellow to kot z piekła rodem! Dzikie gonitwy, zrzucanie przedmiotów z mebli, prawie wszystko stanowi zabawkę: pudełko leków, wytłoczka po jajkach, pilot, telefon, myszka od komputera, kosmetyki. ADHD max. Myślę, że tata odlicza dni do naszego powrotu do domu smile

Ja naładowana energią po urlopie mam na to wszystko luz, przydał mi się taki odpoczynek od obowiązków związanych z opieką nad nimi. Kocham ich bardzo, ale czasami dają popalić smile

Mellow ładnie odrósł na szyi, dostaje kolejną serię flukonazolu. Niestety Robin czuje się gorzej, stawy bardzo mu dokuczają i lekarz zdecydował, że będzie dostawał doraźnie tramal. Pocieszam się, że to po prostu gorsze dni.
Edytor zaawansowany
  • wiesia.and.company 26.05.19, 19:18
    Dobre wieści smile Mellow się w domu ustatkuje, wiadomo, nie będziesz mu podstawiać rzeczy wartych przewrócenia. Koty uczą porządku - nie chcesz nieporządku i niechcianych zabaw to nie prowokuj smile
    Robin i stawy - jeśli pogoda deszczowa, to ludziom stawy dokuczają (na deszcze, wiadomo, barometr w kościach). A że ludzie i psy to ssaki, mają te same dolegliwości - no to... Gorsze dni, fakt. Wszystkiego dobrego!

--
    Wiesia + 5
  • anaiss 27.05.19, 14:12
    Dziękuję Wiesiu za dobre słowo. Fajne są te moje gagatki, nie jest najgorzej u taty, ale nie mogę się już doczekać powrotu do domu smile Remont niestety posuwa się w ślamazarnym tempie.
  • anaiss 05.06.19, 17:54
    Gałgan wink

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/fd/he/bcf6/mk1LDSRRfgSaa8cRFB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/fd/he/bcf6/4JEjOnSxToHQqPDWzB.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/fd/he/bcf6/Zk9Ag4YjbRNEhfWB3B.jpg
  • mysiulek08 05.06.19, 18:12
    jakie niewiniatko tongue_out

--
    Podłość ludzka nie zna granic! drastyczne!
  • anaiss 05.06.19, 21:44
    Niewiniątko jak śpi. Parkiet ledwo co wycyklinowany, a ja dzisiaj przychodzę do domu, a tam woda rozlana, ceramiczna miska kota do góry dnem, wisząca szafka na buty zerwana, dywan zrolowany, ziemia z doniczek wysypana 🙈
  • mysiulek08 06.06.19, 02:15
    na parkiet kladzie sie wykladzine, zamiast miski fontanna dla psa i kota, szafki tylko solidnie umocowane, a doniczek zero na stanie smile

Anaiss, pierwszy raz masz kota? czy co?? ominelas podstawowe zasady, no tongue_out

--
  • anaiss 08.06.19, 09:59
    Ano, Zora była chyba jakimś spokojniejszym kotem, choć pamiętam, że w pierwsze jej święta prewencyjnie zrezygnowaliśmy z posiadania choinki smile
  • basia_2804 06.06.19, 22:47
    piękny kocur (pies też słodziak) smile Ja od dawna nie mam: kwiatów ciętych w wazonie (woda rozlewana na podłogę, panele uszkodzone), roślin doniczkowych (codzienne zamiatanie ziemii z podłogi - ile można), dywanów (ile można na kolanach kłaki usuwać, odkurzacz nie dawał rady). Karnisze wzmocnione po urywaniu przez Kapsla jak był dzieciakiem (wspinaczka firankowa była na porządku dziennym). Misek nie ruszały ... Dasz radę smile Młodość ma swoje prawa ... smile

--
    Gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem, człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło.
    Mark Twain
  • anaiss 08.06.19, 10:05
    No tak, kwiaty w wazonie to chyba jakiś koci samograj, Rudzik z kolei z upodobaniem moczył nogi w czajniku elektrycznym. Opanował otwieranie i nie było zmiłuj wink
  • zew-is 05.06.19, 18:36
    Słodziaki smile

--
    petelkowo.pl
  • zielistka00 06.06.19, 18:22
    Ehh, ja to bym chciała, żeby moje futra trochę pogoniły i się poruszały. Niestety przeszły już w okres pilnowania legowiska, zwłaszcza Mamba.
    A że jakiś wazon spadł przy okazji? A nie, zaraz, dwa chyba poszły nawet smile Śmieszne wspomnienia ważniejsze wink

--
    --zielistka00--
  • wiesia.and.company 06.06.19, 18:38
    No tak... młodość musi się wyszumieć wink Idę o zakład, że dwójeczka się goniła, młody zwinny, to i uciekał na wyższe piętra, gdzie pies nie może. smile Miseczka przewrócona? Oczywiście, że w gonitwie. Zapewne była za mała, dała się przewrócić. Ja mam dużą michę, wcale nie dla zwierząt, dużą, fajansową, ciężką. Przewrócić się jej nie da. Można tylko ciągnąć łapą z wysiłkiem i w razie czego chlapać w wodzie łapą i robić mokre odciski.
    Z tego doświadczenia wyciągniesz wnioski. Należy stawiać miskę nie na parkiecie, lepiej tam gdzie kafelki, a na kafelki pod miskę zmywalną podkładkę pod talerze. wink Doniczki na piętrach? Po to są piętra, żeby kicać, uprawiać alpinizm. A wisząca szafka na buty nie była fachowo przymocowana, co i udowodniła wink

--
    Wiesia + 5
  • anaiss 08.06.19, 10:04
    Tak, tak, Wiesiu, złożyłam reklamację co do tej szafki u mocującego smile Ewidentnie coś było z nią nie tak. Miski muszę kupić nowe chyba smile
  • mysiulek08 08.06.19, 18:00
    ciezkie sa takie:
    www.zooplus.pl/shop/psy/miski_karmniki_dla_psa/ceramiczna/322213

Bodzio wlasnie taki zestaw dostal... dzisiaj rano wywalone do gory dnem lezaly przy drzwiag, musialy sie fajnie slizgac wink

do wody kup fontanne

--
  • wiesia.and.company 09.06.19, 19:30
    Ach, bo to miski do suwania! Suwakowe! smile Koty mogą ćwiczyć precyzję łapy smile

--
    Wiesia + 5
  • mysiulek08 08.06.19, 17:57
    Wiesiu, nie ma miski, ktorej by sie nie dalo wywrocic! nie ma. Bodzio moze Ci to udowodnic tongue_out Na szczescie nie wywala miski z woda tylko z chrupkami.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.